Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κατέβασες το τελευταίο patch 1.02 που ήταν για έκδοση download ή για έκδοση DVD?

Και το παιχνίδι to έχεις αγοράσει σε ψηφιακή μορφή(download) ή σε dvd?

το patch το κατεβασα το αρχειο .exe και οταν το ετρεχα μου εβγαζε σφαλμα οτι δεν υπαρχει εγκατασταση του pes2012 αλλα οταν κατεβασα το zip και εκανα extract την εφαρμογη το patchare κανονικα!!! και το παιχνιδι το εγκατεστησα απο το dvd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα, ρε παιδια διαβάζω τα posts και δε βλεπω πουθενα καποιος να παραπονιέται για την θολουρα, τι διαλο μονο εγω το εχω αυτο το προβλημα, πως το λυνετε... και να προσθεσω οτι ο υπ/στης μου ειναι καλος--πολυ καλος.

Πριν το 1,2 ειχα βαλει ενα patch απο τον jenkey που διωρθωνε μόνο τα γραφικα, μόλις πέρασα το νεο patch 1,2 της ΚΟΝΑΜI στο ofline δεν ειχα θολουρα... δλδ συνεχισε να δουλευει to patch toy jenkey για την θολουρα αλλα στο online επαψε να δουλευει και μόλις πάω να μπω με πεταει εξω και με βγαζει στην σελιδα για να ξανακατεβασω το patch 1,2 tης konami ενω το εχω ειδη περασμενο, δλδ με την εγκατασταση του νεου patch ths konami έπαψε να δουλεύει το patch του jenkey gia thn θολουρα στο online, ενώ πριν το 1,2 δούλευε και στο online.Το patch pesedid 2,1 οταν το κανω extract κολαει στο 80% του extract και λεει οτι εχω προβλημα με το volume, αυτό μου το πρότειναν σαν λύση στο wehellas.

Στην εικόνα φαίνεται το προβλημα με το patch pesedit 2,1.

post-106565-0-11307400-1320954705_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα, ρε παιδια διαβάζω τα posts και δε βλεπω πουθενα καποιος να παραπονιέται για την θολουρα, τι διαλο μονο εγω το εχω αυτο το προβλημα, πως το λυνετε... και να προσθεσω οτι ο υπ/στης μου ειναι καλος--πολυ καλος.

Πριν το 1,2 ειχα βαλει ενα patch απο τον jenkey που διωρθωνε μόνο τα γραφικα, μόλις πέρασα το νεο patch 1,2 της ΚΟΝΑΜI στο ofline δεν ειχα θολουρα... δλδ συνεχισε να δουλευει to patch toy jenkey για την θολουρα αλλα στο online επαψε να δουλευει και μόλις πάω να μπω με πεταει εξω και με βγαζει στην σελιδα για να ξανακατεβασω το patch 1,2 tης konami ενω το εχω ειδη περασμενο, δλδ με την εγκατασταση του νεου patch ths konami έπαψε να δουλεύει το patch του jenkey gia thn θολουρα στο online, ενώ πριν το 1,2 δούλευε και στο online.Το patch pesedid 2,1 οταν το κανω extract κολαει στο 80% του extract και λεει οτι εχω προβλημα με το volume, αυτό μου το πρότειναν σαν λύση στο wehellas.

Στην εικόνα φαίνεται το προβλημα με το patch pesedit 2,1.

Αυτο που σου βγαζει δεν ειναι τοσο πολυ "προβλημα" απλα οταν το ζιπαρανε το ζιπαρανε σε 2 κομματια (Part1 , Part2) οποτε κατα το extract σου ζηταει το 2ο volume για να συνεχισει που απο οτι φαινεται η δεν το εχεις , η δεν το εχεις στον ιδιο φακελο με το Part1.. Ψαξτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που σου βγαζει δεν ειναι τοσο πολυ "προβλημα" απλα οταν το ζιπαρανε το ζιπαρανε σε 2 κομματια (Part1 , Part2) οποτε κατα το extract σου ζηταει το 2ο volume για να συνεχισει που απο οτι φαινεται η δεν το εχεις , η δεν το εχεις στον ιδιο φακελο με το Part1.. Ψαξτο.

Δεν κατεβαινουν τα υπολοιπα part φιλαρακι, απ οτι βλεπω εχει 3 part δες εδω http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=26035&st=0 και απο οτι διαβασα σε ενα post πρεπει να μπλοκαρε το dawnload αυτος που το ανεβασε... ισως για πειρατικο υλικο δεν ξερω.Εσυ δεν εχεις θολουρα και αν ναι πως την αντιμετωπιζεις? ξερεις κανα τροπο να πειραξω τα dll στα settings και να φτιαξω την ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατεβαινουν τα υπολοιπα part φιλαρακι, απ οτι βλεπω εχει 3 part δες εδω http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=26035&st=0 και απο οτι διαβασα σε ενα post πρεπει να μπλοκαρε το dawnload αυτος που το ανεβασε... ισως για πειρατικο υλικο δεν ξερω.Εσυ δεν εχεις θολουρα και αν ναι πως την αντιμετωπιζεις? ξερεις κανα τροπο να πειραξω τα dll στα settings και να φτιαξω την ανάλυση.

Σορρυ κιολας αλλα τα 3 part ειναι στα 3 Link ετσι? Εγω δοκιμασα να κατεβασω τα 2 και κατεβαιναν κανονικα (οχι παραλληλα μιας και δεν ειμαι Premium User).. To προβλημα σου ειναι οτι δεν μπορεις να τα κατεβασεις?

Να σου πω την αληθεια εχω κι εγω θολουρα αλλα δεν ψαχτηκα ποτε , απλα δεν με ενοχλει τοσο , την εχω συνηθησει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα μολις περασα στον Η/Υ moy το pro evolution 2012.Yπαρχει περιπτωση να εγινε κατι και να μην εχω στο παιχνιδι το become a legend?Δε το βρισκω στο μενου μου.Help me οποιος ξερει.Ευχαριστω.

 

Καλησπερα μολις περασα στον Η/Υ moy το pro evolution 2012.Yπαρχει περιπτωση να εγινε κατι και να μην εχω στο παιχνιδι το become a legend?Δε το βρισκω στο μενου μου.Help me οποιος ξερει.Ευχαριστω.

 

 

Ok αν και δε προλαβα να παρω καποια βοηθεια απ το κοινο :P νομιζω πως το βρηκα ηταν κρυμμενο στην επιλογη football life.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα !!!

να ρωτησω πολλες κατβασα και εγκαταστησα το pro 2012

εκανα εγκατασταση με ισπανικη γλωσσα και μετα αντγραψα τα αρχεια .img στο φακελο .img

και ξεκινησε με ελληνικο μενου !!!

 

και θελω να ρωτησω για ελληνικες ομαδες εχει βγει patch ή και για ελληνικη περιγραφη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ελληνικη περιγραφη θα τη βρεις οπως βρηκες το ελληνικο μενου... ψαξτο λιγο...

Οσο για patch με ελληνικο πρωταθλημα αν δε κανω λαθος βγαζει ενα site καπως ετσι wehellas. googlare το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...