Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να ρωτήσω χθες που γράφτηκα είχα 500 ποντους στο ονλινε (εννοώ αυτους τους ποντους που έχεις και ανεβαίνουν ή κατεβαίνουν ανάλογα αν χάνεις ή κερδίζεις στα ranked ματς.)Αυτους λοιπόν τους πόντους όταν βγεί το PES 2013 θα πάνε στα 500 πάλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω χθες που γράφτηκα είχα 500 ποντους στο ονλινε (εννοώ αυτους τους ποντους που έχεις και ανεβαίνουν ή κατεβαίνουν ανάλογα αν χάνεις ή κερδίζεις στα ranked ματς.)Αυτους λοιπόν τους πόντους όταν βγεί το PES 2013 θα πάνε στα 500 πάλι?

 

Ελπιζω να κανεις πλακα.

Παιδες το επαιξα στο play3 και μιλαμε εμεινα λαλακας,μου θυμησε το προ 98.Τα γκολ μπαινουν αερα πατερα πολυ αρκειντ.Viva fifa λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα βλέπεις το ίδιο AI, έχεις πρόβλημα. :-)

Εκτος κ αν το εχει στο ευκολο. Βαλε world class να χαζεψεις απο τους συνδιασμους που κανει κ ποσο καλη αμυνα παιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τί ματσάρες έπαιξα στα 2 τελευταία παιχνίδια online ranked .Στο 1ο .Εχω Real madrid αυτός barcelona.Τρώω 2 γκολ στο 1ο ημιχ. στο δέυτερο αρχίζω αντεπίθεση ,μειώνω 2-1 στο 60' ,ισοφαρίζω στο 65' ,στο 82' περνάω μπροστά με 3-2 και στο 86' του χώνω άλλο ένα γκολάκι 4-2.

 

Στο 2ο παιχνίδι.

Εχω Barcelona αυτός Real madrid. Χάνω με 2-0 στο ημιχ.μειώνω 2-1 στο 2ο ημιχ. τρώω κι άλλο γκολ 3-1 .Στο 75' μειώνω 3-2 και εδω είναι το καλύτερο ...Του χώνω γκόλ στο τελευταίο δευτερόλεπτο των καθυστερήσεων απο στημένη εκτέλεση φαουλ μέ σέντρα και σουτ έξω απ τη περιοχή!!3-3 ,Ο αντίπαλος μου πρέπει να τα σπασε όλα στο δωμάτιο του φαντάζομαι :lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, σημερα ενας φιλος μου μου εδωσε το αυθεντικο pes2012 διοτι ο υπολογιστης του χαλασε και δεν το χρειαζοταν αλλο!το εκανα install εβαλα το serial key κανω login με το konami id αλλα μου βγαζει "δεν ειναι δυνατη η συνδεση"...εχω τα τελευταια patch (1.02) καθως και εχω προσπαθησει να κανω disable το AVG αλλα τιποτα!! μπορει να βοηθησει καποιος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ο φιλος εχει κανει αυτο login πρωτος με το Key ;

δεν ξερω αλλα και δεν νομιζω γιατι αυτος δεν ασχολειται με αυτα και το pc του νομιζω χαλασε πριν καν παιξει το παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...