Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις βιβλίων


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην τολμήσεις να πιασεις αλλο βιβλίο στα χέρια σου,μεχρι να τελειωσεις και τα 7 :) !

Χεχε! Αυτό δεν είναι δυνατόν! Έχω τόοοοσα βιβλία που θέλω να διαβάσω και για να μην βάλω κάποια άλλα "σφήνα" πρέπει να με πωρώσει πολύ. Είμαι ακόμη στην αρχή από το δεύτερο λόγω διαβάσματος. Θα σας ενημερώσω όταν τελειώσω και το 3ο :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χεχε! Αυτό δεν είναι δυνατόν! Έχω τόοοοσα βιβλία που θέλω να διαβάσω και για να μην βάλω κάποια άλλα "σφήνα" πρέπει να με πωρώσει πολύ. Είμαι ακόμη στην αρχή από το δεύτερο λόγω διαβάσματος. Θα σας ενημερώσω όταν τελειώσω και το 3ο :D

εγω παντως, τα πηγα σερί,και ας είχα (οπως παντα) εικοσι αδιαβαστα!

μην βγεις απο την ατμοσφαιρα τους, stay...tuned!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gay, Straight, and the Reason Why: The Science of Sexual Orientation

 

Το Ευαγγέλιο μου.

 

Για πιο επιστημονικό διάβασμα.Ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο εμπόριο για τη καταννόηση του σεξουαλικού προσανατολισμού.Η συγχρονότερη έρευνα σε όλους τους βασικούς τομείς φάση meta analytical στυλ.Μοναδική εξαίρεση τα πρόσφατα ευρήματα για την αμφιφυλοφιλία τα οποία κ δεν συμπεριλαμβάνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Gay, Straight, and the Reason Why: The Science of Sexual Orientation

 

Το Ευαγγέλιο μου.

 

Για πιο επιστημονικό διάβασμα.Ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο εμπόριο για τη καταννόηση του σεξουαλικού προσανατολισμού.Η συγχρονότερη έρευνα σε όλους τους βασικούς τομείς φάση meta analytical στυλ.Μοναδική εξαίρεση τα πρόσφατα ευρήματα για την αμφιφυλοφιλία τα οποία κ δεν συμπεριλαμβάνονται.

Νομιζα πως το Ευαγγελιο σου ηταν το American Horror Story

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιδί θέλει να μας πείσει, και με επιστημονικό βιβλίο μάλιστα, ότι είναι ΟΚ να είσαι γκει. Γιατί την πάτε αλλού τη συζήτηση κακοί άνθρωποι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία από τις αγαπημένες μου ταινίες, είδα ότι υπάρχει σε βιβλίο.

Τι γνώμη έχετε για το Into the wild;

Δεν το έχω διαβάσει ακόμη, αλλά έχω δει την ταινία και μου άρεσε πάρα πολύ. Ένας φίλος μου που είναι τρελαμένος με την ταινία διάβασε και το βιβλίο και του άρεσε πάρα πολύ επίσης. Τώρα λεπτομέρειες δεν ξέρω, αν είναι καθόλου διαφορετικό κλπ, αλλά αφού σου άρεσε τόσο η ταινία πιστεύω ότι αξίζει να του δώσεις μια ευκαιρία και βλέπεις αν σου αρέσει στην πορεία. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να διαβασω πλατωνα.

Τι ευκολο βιβλιο προτεινετε για εναν αρχαριο στο χωρο?

Στην ιδια φαση βρισκομαι και εγω...

 

Μολις τελειωσα τον Ηλιθιο του Ντοστογεφσκι και τωρα διαβαζω τους Αθλιους του Ουγκω.ΕΠισης επειδη παντα διαβαζω ενα ιστορικο η πολιτικο με ενα λογοτεχνικο διαβαζω και την ιστορια της Ελλαδας απο το 1821 εως σημερα του Θανου Βερεμη.Για πειτε για Πλατωνα βρε παιδια...Κανα ευκολακι ομως. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ιδια φαση βρισκομαι και εγω...

 

Μολις τελειωσα τον Ηλιθιο του Ντοστογεφσκι και τωρα διαβαζω τους Αθλιους του Ουγκω.ΕΠισης επειδη παντα διαβαζω ενα ιστορικο η πολιτικο με ενα λογοτεχνικο διαβαζω και την ιστορια της Ελλαδας απο το 1821 εως σημερα του Θανου Βερεμη.Για πειτε για Πλατωνα βρε παιδια...Κανα ευκολακι ομως. :-)

Κακώς πας στον Πλατωνα. Κανονικά πρέπει να διαβάσεις το ¨Μαλακα¨ (Μαζί τα φαγαμε) του Θ. Παγκαλου να κλείσει η τριλογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...