Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμα σωματος για αντρες.


Septum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εννοουσα με το κερι. γενικη ηταν η ερωτηση.

Για μονιμη μονο λειζερ ξερω, αλλα κι αυτο μετα απο αρκετες επισκεψεις και συστηματικα, και φυσικα καλοπληρωτεα.

 

Το κερι οσες φορες και να το κανεις, δεν φευγουν τελειως οι ρημαδες. Ελλατωνονται και μαλακωνουν ναι. Αλλα να λειψουν δεν λενε! :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο βιολογικης αποψης το κρινω αδυνατο.

Αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα πεσει θυμα χλευασμου απο την..συντηρητικη μας κοινωνια οταν αρχισει να ρωταει φιλους και γνωστους για την πιο ανωδυνη αποτριχωση πωπου :rolleyes: :lol:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=EO5VyH2bDcY

:lol: :shock:

 

Μια ερωτηση προς σε απο αυτους που ξερουν.Ετσι καπως ειναι τα πραγματα (χιουμοριστικα δηλαδη ) η εχει προχωρησει η επιστημη ? :D

απο βιολογικης αποψης δεν εχουμε αναγκη καμια τριχα στο σωμα μας απο οτι νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να ρωτήσει για λεύκανση να δεις :P

 

Βαθύτερο ξύρισμα από ξυράφι δεν υπάρχει (εκτός πια αν πάμε σε αποτρίχωση). Και όχι, με το ξυράφι ούτε περισσότερες τρίχες βγάζεις ούτε κόβεσαι εύκολα ούτε καταστρέφεις το δέρμα. Εγώ τώρα χρησιμοποιώ μια ηλεκτρική Philips που κάνει καλή δουλειά, αλλά με παίρνει περισσότερη ώρα από το ξυράφι.

 

A_Woman_Sitting_on_a_Toilet_and_Shaving_Her_Legs_091229-115392-024009.jpg

 

 

The images and the horror!

 

σγφδσγφδδγφδγφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο βιολογικης αποψης δεν εχουμε αναγκη καμια τριχα στο σωμα μας απο οτι νομιζω.

 

Παιζουν τον ρολο τους οι τριχες σιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο βιολογικης αποψης δεν εχουμε αναγκη καμια τριχα στο σωμα μας απο οτι νομιζω.

μα τι λες? στο σωμα κραταει την θερμοτητα, και σε σημεια οπως αυτια μυτη και γεννητικα οργανα κραταει τα μικροβια απο το να εισελθουν στον οργανισμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοουσα με το κερι. γενικη ηταν η ερωτηση.

Για μονιμη μονο λειζερ ξερω, αλλα κι αυτο μετα απο αρκετες επισκεψεις και συστηματικα, και φυσικα καλοπληρωτεα.

 

Το κερι οσες φορες και να το κανεις, δεν φευγουν τελειως οι ρημαδες. Ελλατωνονται και μαλακωνουν ναι. Αλλα να λειψουν δεν λενε! :/

 

Μια φορα είχα δει μια θείτσα 55-60 χρονων με μούσι και μουστάκι και δεν ήταν λίγο ,άμα ήθελε το έστριβε κιόλας, ήταν και καλοκαίρι και όπως φορούσε φουστάνι πετούσε ένας θάμνος σε κάθε μασχάλη. τρομακτική εμπειρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.decimation.com/markw/2007/07/09/what-evolution-left-behind-on-humans/

 

Most of your body hair serves no function (though some think otherwise). Eyebrows keep sweat from going into your eyes, and male facial hair may play a role in sexual selection. Armpit and pubic hair help deal with moisture but beyond that it does us no good. Your arm and leg hair are just the remains of a once fully covered body of hair.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα τι λες? στο σωμα κραταει την θερμοτητα, και σε σημεια οπως αυτια μυτη και γεννητικα οργανα κραταει τα μικροβια απο το να εισελθουν στον οργανισμο!

 

Έχεις τρίχες στα αφτιά? :fear: :fear: :fear: :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αμα αυτο που θα κάνετε το κάνετε γιατί σας αρέσει και το γουστάρετε ζμπουτσα σας. Αν το κάνετε γιατί είναι μόδα ή επειδή άλλοι σας το έχουν πεί τότε μλκία.

 

Εγώ κάνω trimming το καλοκαίρι στο στήθος... Πολύ με κοροϊδεύουν γιατί δεν έχω κανα τρελό σώμα αλλα zmpoytsam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα δεν ξερω τι λες εσυ. εγω τον χειμωνα παντως αφηνω την τριχα στο ποδι βελεντζα και δεν κρυωνω τοσο :P

 

εδιτ.

Έχεις τρίχες στα αφτιά? :fear: :fear: :fear: :fear:

εσυ δεν εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα δεν ξερω τι λες εσυ. εγω τον χειμωνα παντως αφηνω την τριχα στο ποδι βελεντζα και δεν κρυωνω τοσο :P

 

εδιτ.

 

εσυ δεν εχεις?

 

Όχι. Όλοι/όλες έχουν ? εγώ γιατί δεν έχω? περίεργο :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...