Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμα σωματος για αντρες.


Septum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχεις. απλα εισαι μικρος ακομα. κατσε να 40ρισεις και θα δεις τι καλα ξεπεταγονται οι θαμνοι ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 445
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχεις. απλα εισαι μικρος ακομα. κατσε να 40ρισεις και θα δεις τι καλα ξεπεταγονται οι θαμνοι ;ρ

 

ΑΗΔΙΑ! Ελπίζω να μην βγάλω!

 

Εντωμεταξύ έχω δει έναν τύπο με τρίχα στα πτερύγια των αυτιών και μάλιστα φούντα ολόκληρη όχι αστεία. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πειτε μου γι'αυτο που ρωτησα γιατι ενδιαφερομαι. Στη μεση,εκει που αρχιζει το παντελονι, εκει που εφαπτεται το πανω μερος του μποξερακιου, στα "κουμπια" που λενε, στο σημειο που βγαινει η στριγκαρα της γκομενας οταν γερνει λιγο μπροστα(:P), τι ειναι καλυτερο? Οχι οτι εχω πολλες, απλα δεν τις γουσταρω και θελω σιγα σιγα να αρχισουν να αραιωνουν. Κερι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

septum δεν θελεις να μας πεις για ποιο σημειο του σωματος συγκεκριμενα ψαχνεις?

πχ αν μου πεις πλατη θα σου πω σιγουρα κερι. (ναι ποναει. αλλα ειναι και αποτελεσματικοτατο!)

Και εξαρταται και απο το ποση τριχα εχεις, και απο το τι αποτελεσμα ζητας. δλδ εποχιακο ή μόνιμο?

Για ολο το σωμα,πλατη δεν εχω.Γενικα δεν εχω πολλες απλα αυτες οι λιγες εστω δεν μου αρεσουν.Απλα θα πρεπει να κανω και χερια πχ παροτι εχω λιγες πιστευω η διαφορα θα μου χτυπαει ασχημα αν τις αφησω.Προςτοπαρων θελω κατι εποχιακο και αν μου αρεσει θα προχωρησω σε λειζερ αργοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sheik κερι. θα πονεσει λιγο , αλλα ειναι μικρη επιφανεια οποτε δεν πειραζει! Εαν στο κανει καμια φιλη φροντιστε να κοπουν οι τριχες με ενα ψαλιδακι πρωτα στο 1cm, για να μην σε ξεπετσιασει!

 

Septum εχεις δοκιμασει να φανταστω ξυρισμα με μηχανη στην μικρη σκαλα και δεν σε επεισε ε?

Κανε κερι μια φορα στα ποδια να δεις πως ειναι (καλοκαιρι κιολας τωρα θα σε βολεψει), και τι αποτελεσμα εχει πανω σου και μετα αποφασιζεις πως θα προχωρησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πουλάκι σου έχεις βγάλει;

 

Ναι ρε , στο σφυροκεφαλο δεν θα είχα? :devil: :devil:

 

Αλλα στα αφτιά? :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

 

Ρε πειτε μου γι'αυτο που ρωτησα γιατι ενδιαφερομαι. Στη μεση,εκει που αρχιζει το παντελονι, εκει που εφαπτεται το πανω μερος του μποξερακιου, στα "κουμπια" που λενε, στο σημειο που βγαινει η στριγκαρα της γκομενας οταν γερνει λιγο μπροστα(:P), τι ειναι καλυτερο? Οχι οτι εχω πολλες, απλα δεν τις γουσταρω και θελω σιγα σιγα να αρχισουν να αραιωνουν. Κερι?

 

Οινόπνευμα και μετά σπίρτο και δεν θα μείνει ούτε μια.

ελπίζω να είσαι πυρίμαχος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε , στο σφυροκεφαλο δεν θα είχα? :devil: :devil:

 

Αλλα στα αφτιά? :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

 

 

 

Οινόπνευμα και μετά σπίρτο και δεν θα μείνει ούτε μια.

ελπίζω να είσαι πυρίμαχος.

 

Προσεξε το παντως,λιγο.Αν ειναι να ξυριζεσαι παντου απο αυτη την ηλικια .....

Αχχ τριχουλα καλε ,κατσε να την ξυρισω ,πως θα βγω εξω? :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

why? και στον έναν λείπει κάτι......και στην άλλη....

 

με το συμπάθειο κιόλας!:mrgreen:

1ον γιατί θεωρείς ότι ο "ανδρισμός" κρίνεται από αυτό και 2ον για το epic fail που αναφέρθηκε ότι -έστω και προς χάρην συζητησης- σύγκρινες 2 ντιπ ανόμοια πράγματα. Αλλά προφανως αν θεωρείς εσύ ότι ισχύει το 1ο, τότε "λογικά" το ισοπεδωνεις με το 2ο, στο μυαλό σου.

 

Από μενα ως γυναίκα, ένα μεγάλο μπράβο στα αρσενικά που δεν κολλάνε σε τετοια στερεότυπα και για πολλές γυναίκες, δόξα τον Αλλάχ και τους θεούς του Ολύμπου που προχωρούν στο εν λόγω 'σπορ'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Epic fail.Τα βυζια πλεον τα συγκρινουμε με το μοριο του ανδρα.Μικρο πουλι- σαν αβυζι γυναικα. :-D :-D :-D :-D

LoL και τί λες...."κοίτα αυτός έχει μικρό πουλί....σαν γυναίκα με μηδαμινό στήθος είναι"??

πού κυκλοφορείς και με ποιούς κάνεις τέτοιες συγκρίσεις??:-D

 

άλλες συγκρίσεις ξέρω για το γυναικείο στήθος αλλά δεν είναι του τόπικ.

 

 

1ον γιατί θεωρείς ότι ο "ανδρισμός" κρίνεται από αυτό και 2ον για το epic fail που αναφέρθηκε ότι -έστω και προς χάρην συζητησης- σύγκρινες 2 ντιπ ανόμοια πράγματα. Αλλά προφανως αν θεωρείς εσύ ότι ισχύει το 1ο, τότε "λογικά" το ισοπεδωνεις με το 2ο, στο μυαλό σου.

1ον δεν μίλησα για ανδρισμό πουθενά.

2ον το fail που αναφέρει ο φίλος είναι όμοια πράγματα?

Αλλά προφανώς αν θεωρείς εσύ ότι επειδή και τα δύο μπορούν να μπουν στο στόμα,τότε "λογικά" το πουλί με το βυζί είναι τα ίδια ναι ! στο μυαλό σου !

 

Εσύ, πού παρεξηγήθηκες και κάνεις επίθεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...