Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σόδα + ξύδι. αφου τρίψω με βούρτσα και φύγουν τα χοντρά ρίχνω σόδα μέσα στον σωλήνα να κάτσει στα τοιχώματα και ρίχνω λίγο σόδα μέσα. ανακινώ να πάει παντού και εναλλάξ βουλώνοντας τις άκρες. μετά άλλη μία περασάδα με βούρτσα και νερό και δεν έχει μείνει τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

όχι πρώτα νερο και βούρτσα. μετά σόδα. και πάνω στην σόδα ξύδι να κάνει αντίδραση. μιά φορα την βδομάδα αυτό καθημερινά απλά με νερό και βούρτσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα καταλαβα νταξει νταξει ! Ωραια ευχαριατω πολυ..!!

Το ν σωληνα παως τον πλενετε? Ειδα εναν που εβαζε χυμο λεμονιου μεσα και το ανακινουσε και το ξεβγαζε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λεμόνι περιέχει κιτρικό οξύ. Μπορείς να το βρεις και σε μορφή σκόνης σε φαρμακεία.

 

Μια και αναφέρθηκαν οι τουρκικοί καπνοί... για μένα είναι τελείως μάπα ότι έχω δοκιμάσει. Πολλοί φίλοι μου έχουν αγοράσει και τους έχουν παρατήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σημερα ανανεωθηκε το τρακινγκ,εκει που λεει εξαγωγη απο τελωνειο δασμοι ειναι σιγουρο οτι θα πληρωσω τελωνειο ;;;

 

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 04-03-2016 08:29 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΕΞΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ (ΔΑΣΜΟΙ) 08-03-2016 10:51 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 08-03-2016 10:52 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχημα τα μαντατα παιδια...πηρα τηλ υεδ 320 ευρω δασμους θελουν γιατι και καλα ο καπνος ειναι ειδικη κατηγορια,μαρεσει που ηρθε με usps για καλυτερα....ενοειτε θα το στειλω πισω και ας ελπισουμε ο πωλητης να μου δωσει πισω τα χρηματα....ξανα απο αμερικη τίποτα...

Να υπενθιμησω οτι μαζι με αποστολη ολα καναν 170 δολλαρια και αυτοι θελουν 320 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραφε gift και κανονικα την τιμη αυριο θα μου ερθει να το δω,κι αλλο μελος παρειγγειλε απο hookah-shisha μεγαλυτερη παραγγελια αλλα δεν πληρωσε τπτ,βεβαια αυτουνου εγινε αθηνα και οχι θεσσνικη,τι να πω απογοητευτικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...