Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα σου πρότεινα μακριά απο hookahjohn. έχει ιστορία με αποστολές εξωτερικό που περάσανε τελωνείο γιατί δνε έκανε το δέμα να λέει άλλη τιμή .  θα πρότεινα Ultimate-hookah και thehookah. που τα έχω δοκιμάσει προσωπικά και είναι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

thehookah με κλειστά μάτια! Τον προηγούμενο μήνα που πήρα το δέμα κόντευε στα 2 κιλά και ευτυχώς τη γλίτωσα! Είχε γράψει και τα κατάλληλα πάνω στο δέμα ο άνθρωπος. Απλά να θυμάσαι να μην επιλέξεις σε καμιά περίπτωση EXPRESS διότι τον 'ήπιες'. Priority international και λογικά θα ρθει χωρίς λυπητερή. Το πρωί μάλλον βάζω κ άλλη παραγγελία για μένα εν τω μεταξύ  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δυστυχώς είμαι αρκετά μακριά. Θράκη οπότε δύσκολο :confused:  Έβαλα το πρωί γύρω στα 800γρ καπνό θα βγει. Ευελπιστώ χωρίς θέματα όπως και την πρώτη φορά που εξυπηρέτησαν άψογα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δυστυχώς είμαι αρκετά μακριά. Θράκη οπότε δύσκολο :confused:  Έβαλα το πρωί γύρω στα 800γρ καπνό θα βγει. Ευελπιστώ χωρίς θέματα όπως και την πρώτη φορά που εξυπηρέτησαν άψογα! 

Δεν πειραζει φιλε ! Ποσο πηγαν τα μεταφορικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το δεμα μου απο αμερικη εφτασε ελλαδα.στον εντοπισμο αντικειμενου των ελτα λεει αφιξη αεροδρομιο και μετα λεει κλεισιμο απο αεροδρομιο(δεματων) χωρις να λεει κατι για τελωνειο.στο site ομως της usps λεει Additional Information

Your item is being processed by customs in GREECE at 8:35 am on March 3, 2016. θα το φαω το τελωνειο λετε;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το δεμα μου απο αμερικη εφτασε ελλαδα.στον εντοπισμο αντικειμενου των ελτα λεει αφιξη αεροδρομιο και μετα λεει κλεισιμο απο αεροδρομιο(δεματων) χωρις να λεει κατι για τελωνειο.στο site ομως της usps λεει Additional Information

Your item is being processed by customs in GREECE at 8:35 am on March 3, 2016. θα το φαω το τελωνειο λετε;;;;

όλα τα δέματ απο εξωτερικό περνάνε τελωνείο. αυτό δεν σημαίνει ότι θα περάσουν και έλεγχο. επειδή λέει κλείσιμο λογικά είσαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει φιλε ! Ποσο πηγαν τα μεταφορικα?

Δεν ξέρω γτ αλλά αυτή τη φορά γύρω στα 50. Είχε και χωρίς tracking με 42-43 αλλά προτίμησαν priority με tracking. Μου φάνηκαν ακριβότερα από την άλλη φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γτ αλλά αυτή τη φορά γύρω στα 50. Είχε και χωρίς tracking με 42-43 αλλά προτίμησαν priority με tracking. Μου φάνηκαν ακριβότερα από την άλλη φορά...

 

Ναι ναι το τσεκαρα και εγψ.. Ετοιμαζω να παρω απο αυριο μαλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,το δεμα μου λογο του οτι ερχετε κομοτηνη δεν περναει τελωνειο απο αθηνα αλλα απο θεσσαλονικη οπως ολα τα δεματα που πανε βορειο ελλαδα.αυτη την στιγμη το τρακινγκ των ελτα εχει μεινει απο της 8.30 το πρωι στο "αφιξη στο ΥΕΔ θεσσαλονικης" οπου ειναι η υπηρεσια εκτελωνισμου.τωρα αν θα την φαω η οχι δεν ξερω,παντως υποψιαζομαι πως θα εχω κακα μαντατα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν μου εχει ξανατυχει,σε περιπτωση που οντως πληρωσω τελωνειο ποσο περιπου λετε να πληρωσω;το δεμα μαζι με μεταφορικα κανει συνολο 170 δολλαρια.επισης αν κανεις ξερει κανενα τηλεφωνο επικοινωνιας με αυτο το υεδ θεσσαλονικης ας μου το πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιας και δεν εχω δει να αναφερεστε σε αυτο γιατι μαλλον πολλοι γνωριζετε .. Θελω να μου πειτε πως καθαριζετε εναν ναργιλε καλα!  Δλδ εκτος απο νερο βαζετε καποια ουσια ακομα? Π.χ μαγειρικη σοδα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...