Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά έψαχνα χθες τους serbetli μήπως τους τσιμπήσω από κάνα ebay αλλά τπτ... γενικά ψάχτηκα αλλά δε βρήκα κάπου να τους τσιμπήσω... Μιας και είμαι ακόμη πιο κοντά από Κομότα στα σύνορα και θα πάει δικό μου άτομο Πόλη τις επόμενες μέρες, ενημέρωσα να ψαχτεί μπας και βρει αλλά αν δεν ξέρεις που να ψάξεις;;; Πάντως στο επίσημο site λέει ότι η εταιρεία είναι βαθιά μέσα προς Τραπεζούντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα παιδια,εχω μια ερωτηση.εχω συγγενεις στην γερμανια και συγκεκριμενα στο ντορτμουντ.εχω βρει ενα μαγαζι με ναργιλεδες και καπνους στο ντορτμουντ το οποιο ειναι ο παραδεισος του καπνιστη δηλαδη ενοω εχει τα παντα.σε μια εβδομαδα θα ερθει ο ξαδερφος μου ελλαδα και σκεφτομαι να του πω να παει να μου παρει καπνους συνολικα 1 κιλο(3-4 πακετα απο αλ φακχερ και σοςιαλ σμοουκ των 250γραμμαριων)λετε να εχει προβλημα στο αεροδρομιο?διαβασα στους τελωνειακους κανονες οτι δικαιουσε εως 1 κιλο καπνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζομαι μια βοήθεια από τους ειδικούς.

Επειδή κάναμε μια ζημιά σπάζοντας έναν διακοσμητικό ναργιλέ συνολικού ύψους περ. 50εκ.,

 

Μπορώ να βρω ανταλλακτικό τζάμι (μπουκάλα);

Αν όχι που μπορώ να βρω ναργιλέ στη Θεσσαλονίκη να του αγοράσω;

 

Αν χρειάζεται φωτογραφία να προσθέσω κάποια...

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...