Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά σε όλους   

Συγχαρητήρια καταρχήν για το topic είναι πολύ καλό και με παρά πολλές πληροφορίες  .

Θα ήθελα τη βοήθεια σας σε κάτι .Έχω ένα φίλο που ταξιδεύει συχνά στα εμιράτα. Πρόσφατα μου έφερε ένα κιλό nakhla από τα duty free στη Ντόχα (Κατάρ)  με 15 εύρο!!!  

Εκεί  βρήκε και mazaya λίγο πιο ακριβά γύρω στα 20 εύρο το κιλό έχει δοκιμάσει κανένας από εσάς να μου πει τι γνώμη του? Παρεμπίπτοντος με το nakhla δεν τρελάθηκα έχω διπλό μήλο και λεμονί

Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδια σκεφτομαι να κανω αγορα απο αμερικη 3 x 250 γευσουλες δεν βγαινουν και παρα πολυ ακριβα ταμ εταφορικα κομπλε ειναι.. Τι γευσεις προτεινεται ρε παιδια πειτε λιγο τιποτα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια εγω παρηγγειλα απο hookah-shisha.com 2x250 starbuzz 3x250 al fakher 200gr fumhari kai 250gr nakhla mizo.συνολο με μεταφορικα 160 δολλαρια.αποστολη με usps ευχομαι να παν ολα καλα με τελωνειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια εγω παρηγγειλα απο hookah-shisha.com 2x250 starbuzz 3x250 al fakher 200gr fumhari kai 250gr nakhla mizo.συνολο με μεταφορικα 160 δολλαρια.αποστολη με usps ευχομαι να παν ολα καλα με τελωνειο...

Ε και δεν ειπες τιποτα ... χαχαχα

 

Οσο για τα παιδακια κτλπ παντα λεμονακι ..! 

Αμα δεν εχουμε λεμονακι δεν εχουμε κανενα θεμα φυσικα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιεροσυλια..,

ΕΕΕΕΕΕΕΕλα μωρε .. ! χαχαχα

 

Παιδια σκεφτομαι να παρω απο hookah-john ! Αμερικη ειναι και τωρα περιμενω απαντησει  για τις γευσεις που στελνει.. αν υπαρχει θεμα με τελωνεια κτλπ..  Γιατι ειδα οτι τα μεταφορικα βγαιουν λιγο πιο φθηνα απο hookah-shisha..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...