Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να υποθεσω εισαι απο αθηνα η νοτιο ελλαδα;απο οτι φαινετε στο τελωνειο αθηνων ολα περναν αερα,απο υεδ θεσσαλονικης ομως δεν περναει τιποτα συμφωνα και με μαρτυριες αλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά έφτασε σήμερα το δεματάκι από thehookah.com. 900γρ γεύσεις. Πλήρωσα 110 με μεταφορικά. Δεν είχαμε λυπητερή ευτυχώς!!! 

 

Με τι τροπο εκανες την πληρωμη φιλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος φιλος θελει αλ φαχερ απο αθηνα ,υπαρχει ακρη στα 40 ευρω το κιλο,να βολεψω κανα φιλο να μην την χρυσοπληρωνετε,εχουν παρει ηδη 3 απο δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθεσω εισαι απο αθηνα η νοτιο ελλαδα;απο οτι φαινετε στο τελωνειο αθηνων ολα περναν αερα,απο υεδ θεσσαλονικης ομως δεν περναει τιποτα συμφωνα και με μαρτυριες αλλων.

Όχι φίλε μου από Έβρο είμαι. Μπήκε υέδ κανονικά. Έμεινε 1 ημέρα και έκλεισε την επόμενη. Το πήρα σήμερα λόγω τριημέρου.

 

Με τι τροπο εκανες την πληρωμη φιλε μου;

Έχω κάνει χρεωστική Revolut η οποία φορτώνεται με έμβασμα και παίρνει 1-2 εργάσιμες αλλά έχω κάνει και Leupost εικονική η οποίο φορτώνεται με οποιαδήποτε Mastercard Ελληνικής Τράπεζας εκτός Εθνικής επιτόπου μέσω της εφαρμογής. Υπόψην μόνο μέσω εφαρμογής υπάρχουν οι παραπάνω υπηρεσίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οςων Αφορά το καθάρισμα. Εγώ τον καθαρίζω με κιτρικό οξυ(ξυνο). Διαλύω μεσα σε μια λεκάνη γύρω στα 100 γρ και αφήνω τον ναργιλε μεσα. Επίσης βουλώνω και το τσιμπουκι απο τη μια μεριά και το γεμίζω κι αυτό με ξυνο και το αφήνω να κάτσει κανα μισάωρο σίγουρα. Καμία οσμή στο τέλος και πεντακάθαρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οςων Αφορά το καθάρισμα. Εγώ τον καθαρίζω με κιτρικό οξυ(ξυνο). Διαλύω μεσα σε μια λεκάνη γύρω στα 100 γρ και αφήνω τον ναργιλε μεσα. Επίσης βουλώνω και το τσιμπουκι απο τη μια μεριά και το γεμίζω κι αυτό με ξυνο και το αφήνω να κάτσει κανα μισάωρο σίγουρα. Καμία οσμή στο τέλος και πεντακάθαρος

Απο φαρμακειο το πηρες ? ή απο χειμικα ειδη κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα. Που κοιτάω αν θέλω να αγοράσω έναν ναργιλέ; Μ νοιάζει περισσοτερο να ναι value for money πριν επενδύσω σ κάτι ακριβο. Επίσης ένας μικρός τι μειονεκτήματα έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει χρεωστική Revolut η οποία φορτώνεται με έμβασμα και παίρνει 1-2 εργάσιμες αλλά έχω κάνει και Leupost εικονική η οποίο φορτώνεται με οποιαδήποτε Mastercard Ελληνικής Τράπεζας εκτός Εθνικής επιτόπου μέσω της εφαρμογής. Υπόψην μόνο μέσω εφαρμογής υπάρχουν οι παραπάνω υπηρεσίες!

 

Πάντως χθες που εβαλα παραγγελια στο ultimatehookah, εβαλα κατευθειαν τα στοιχεια της χρεωστικης καρτας (αυτη του ΑΤΜ) Eurobank και εγινε κανονικα η χρεωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως χθες που εβαλα παραγγελια στο ultimatehookah, εβαλα κατευθειαν τα στοιχεια της χρεωστικης καρτας (αυτη του ΑΤΜ) Eurobank και εγινε κανονικα η χρεωση.

Πολύ ενδιαφέρον αυτό για όποιον δε θέλει να ψαχτεί περαιτέρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...