Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σε βρίσκω ψαγμένο με το θέμα. 
ήταν εδώ στο ηράκλειο ένας τύπος και πουλούσε al fakher σε σχετικά καλή τιμή (40e το κιλό) αλλά τον έκλεισαν και έχω απογοητευτεί με τις τιμές του nara nara σε al fakher  ( 80e το κιλό ) 
έχεις κάνει καμία αγορά απο εξωτερικό εσύ να μου πεις πως πάει το θέμα?
επίσης θα ανέβω αθήνα σε λίγες μέρες, ξέρει κανείς αυτό το shisha house που ακριβώς βρίσκεται και να μας πει τιμή κιλού σε alfakher πρώτης διαλογής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήμουν ηράκλειο φοιτητής και που και που πετάγομαι για βόλτα.  Ο nara nara είναι αυτός απέναντι απο central στα λιοντάρια ε; . πήγα και πήρα 2 250αρια mazaya. γενικά ο τύπος δεν μου άφησε καλή εντύπωση. έχει κακή συμπεριφορά στο πελάτη και αυτό φτάνει. καπνούς απο εξωτερικό έχω πάρει 2 φορές μία απο thehookah και άλλη μια από ultimate-hookah. και οι 2 δεν έγραψαν στο κουτί τι παίρνω οπότε δεν πέρασαν τελωνείο. μαζί με τα μεταφορικά βγαίνουν ακριβοί οι καπνοί απέξω και δεν συμφέρει. εγώ και τις 2 φορές το έκανε συνδιαστικά. δηλαδή ας πούμε απο το thehookah Πήρα και ένα appleontop γιατί δεν το έβρισκα Ευρώπη σε νορμαλ τιμή. καπνούς παίρνω απο αθήνα όπως το shishahouse που μου στέλνει με αντικαταβολή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όντως απαράδεκτος στην συμπεριφορά του ο τύπος στο ναρα ναρα ( απέναντι από σεντραλ ) αλλά άμα τον τρολλάρεις πρώτος σπάζεται και στρώνει κάπως. Εγώ δεν πήγαινα από εκεί γιατί θεωρείται πανάκριβως αλλά πλέον με έβγαλε η ανάγκη...
Στείλε κανένα λινκ για το shisha house μπας και βρω τπτ της προκοπής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια στο shisha house εφερε al waha καποιες γευσεις,αποτι ειδα στο εξωτερικο την χρησιμοποιουν αρκετα.εχει δοκιμασει κανεις;απο ενα κουτακι που βρηκα καποτε al waha licorise ειχα πολυ κακη εμπειρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παρει blue mint. !δεν ειναι ασχημη αλλα δεν ειναι πολυ δυνατη.. Γενικα ειναι "υγρη" ;) χεχε οπως πρεπει και καφε ..! Θα σας δωσω φωτο το βραδυ να τν δειτε.. Ισως να μην ειναι τοσο δυνατη επειδη δν εχει νικοτινη οσο πρεπει , κατι που δεν γνωριζω.. παντως θα δοκιμαζα και αλλες απο την εταιρια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...