Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο σωλήνας λογικά έχει νερό μέσα γιαυτό στο κάνει. αν τον αφήνεις συνδεδεμένο στο ναργιλέ με νερό μέσα εκεί μαζεύεται υγρασία. ή αν βάλεις πολύ νερό στη μπουκάλα 

3 φορες εχει χρησιμοποιηθη με πλυσιμο με βουρτσα και στεγνωμα μετα.απλα εκατσα σε ελλατωματικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τιμή ειμαι διατεθειμένος να δώσω μέχρι 150Ε.Οι ΚΜ δηλαδή είναι καλύτεροι;

σημασία έχει ο ναργυλές να είναι απο καλά υλικά και να αντέχει και το ποιο σημαντικό να μην υπάρχουν καινά και να μπάζει αέρα. απο εκεί και πέρα είναι θέμα προτιμήσεων πιστεύω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμή ειμαι διατεθειμένος να δώσω μέχρι 150Ε.Οι ΚΜ δηλαδή είναι καλύτεροι;

ναι είναι καλυτεροι αλλα με αυτά τα λεφτά φυγε και απο τις δυο πήγαινε σε κατι αλλο οπως oduman η τους ναργιλεδες του φιλου ordion... Εγώ είχα KM και πηρα οντουμαν τρελη διαφορα...

 

 

Edit1:διορθώνω συμφωνώ στο θέμα προτιμησεων, ο οντου έχει πολύ ανετο τράβηγμα σε σχέση με τους δύο που προανέφερες... Αν δεν το θες να τραβάει τόσο εύκολα τοτε πηγαινε σε ΚΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kαλημερα παιδια. Ενας γνωστος μου δινει mazaya 500γρ (10 χ 50 γρ κουτακια ) λεμονι και 500γρ  berries  κ διπλο μηλο (al fakher) 500γρ παλι 10χ50γρ. 

 

Δεν εχω κινητο δυστυχως να σας βγαλω φωτο τωρα . Ειναι σφραγισμενα και απο ντουμπαι.

 

Τα mazaya τα δινει 25 και την af 20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kαλημερα παιδια. Ενας γνωστος μου δινει mazaya 500γρ (10 χ 50 γρ κουτακια ) λεμονι και 500γρ  berries  κ διπλο μηλο (al fakher) 500γρ παλι 10χ50γρ. 

 

Δεν εχω κινητο δυστυχως να σας βγαλω φωτο τωρα . Ειναι σφραγισμενα και απο ντουμπαι.

 

Τα mazaya τα δινει 25 και την af 20.

Mix berries ενοοω και af διπλομηλο ξεχωριστα εε.. χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια πολυ προδοχη στα μουφα cocobrico που κυκλοφορουν ,εγω την πατησα..αλλα ευτυχως την λυση την βρηκα απο εχαμπ με καρβουνακια καρυδας αl waha..στα 7,5 ευρω..πολυ τιμιο καρβουνακι...εφαμιλο με amy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...