Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια πολυ προδοχη στα μουφα cocobrico που κυκλοφορουν ,εγω την πατησα..αλλα ευτυχως την λυση την βρηκα απο εχαμπ με καρβουνακια καρυδας αl waha..στα 7,5 ευρω..πολυ τιμιο καρβουνακι...εφαμιλο με amy

χαχα και εγω την πατησα αλλα τα πηγα πισω κατευθειαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα.Σαν πρωτάρης στους οικιακούς ναργιλέδες(Διότι έχω πάει σχεδόν σε ολα τα ναργιλαδικα της Θεσσαλονικης με καλύτερο το ραχατι) θα ηθελα να ρωτήσω κανα site για γευσεις ναργιλε ,καρβουνάκια εχω απο γερμανια 2 κιλα,αν η γεύσεις που ειναι σαν μικρες πετρουλες ειναι το ιδιο καλες με της κανονικές γεύσεις και αν γινετε δουλειά με τα καρβουνακια έχοντας ενα γκαζάκι.(Τα καρβουνα ειναι τύπου καρύδας).Ευχαριστω όποιον απαντήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς είναι "μούφα" τα καρβουνακια?

Για να μαθαίνουμε και εμείς οι νεοι.

Γινονται σαν σκονη. Βασικα ακαυτα σπανε πολυ ευκολα. Οταν καιγονται αφηνουν παρα πολυ σταχτη . Κατι που τα κανονικα δεν κανουν με τπτ. Τα κανονικα αρχιζουν να αφηνουν σταχτη στα πρωτα 15-20 λεπτα  , η οποια κατακαθεται πανω στον κυβο . Φευγει μονο οταν τιναξεις τα καρβουνακια.   (Μιλαω παντα για  καρβουνα καρυδας. ;) )

Τελος, τα αυθεντικα εχουν μεγαλη διαρκεια εκτιμωμενη στην 1 ωρα περιπου . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Σαν πρωτάρης στους οικιακούς ναργιλέδες(Διότι έχω πάει σχεδόν σε ολα τα ναργιλαδικα της Θεσσαλονικης με καλύτερο το ραχατι) θα ηθελα να ρωτήσω κανα site για γευσεις ναργιλε ,καρβουνάκια εχω απο γερμανια 2 κιλα,αν η γεύσεις που ειναι σαν μικρες πετρουλες ειναι το ιδιο καλες με της κανονικές γεύσεις και αν γινετε δουλειά με τα καρβουνακια έχοντας ενα γκαζάκι.(Τα καρβουνα ειναι τύπου καρύδας).Ευχαριστω όποιον απαντήσει!

site για γευσεις

.. Σκουρα τα πράγματα.. Οι γεύσεις με τις πετρουλες όχι δεν είναι ιδιαιτερα καλες... Έχουν αχνη γεύση και την χανουν κ αυτή γρηγορα... Με το γκαχακι μια χαρά δουλειά γίνεται.. Κοψε και μια πολύ μικρή σχαριτσα η ξηλωσε το προστατευτικο απο το ανεμιστηρακι απο κάνα παλιο τροφοδοτικο πισι... Αλλα καποια στιγμή παρε coal burner καθως ειναι πολυ πιο ξεκουραστο και καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν γκαζάκια ειδικά για να ανάβεις κάρβουνα. λίγο ποιο αργά απο το ηλέκτρικό αλλά ανάβουν καλύτερα και δεν πρόκειται να σου χαλάσει ποτε. αλλά όπως είπα είναι της υπομονής χαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν γκαζάκια ειδικά για να ανάβεις κάρβουνα. λίγο ποιο αργά απο το ηλέκτρικό αλλά ανάβουν καλύτερα και δεν πρόκειται να σου χαλάσει ποτε. αλλά όπως είπα είναι της υπομονής χαχα

 

ισχυει ότι υπαρχουν σε παλαιοτερο ποστ έχω ανεβάσει και φώτο εγώ... Το καλυτερα είναι σχετικο... Για μένα ας πούμε εγώ πιστεύω πως ανάβει χειροτερα... Τωρα η υπομονη 5 λεπτα πανω η κάτω δεν έχει διαφορα.... Στα θετικα δεν χρειαζεται ρεύμα οποτε το πας οπου θες...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει ότι υπαρχουν σε παλαιοτερο ποστ έχω ανεβάσει και φώτο εγώ... Το καλυτερα είναι σχετικο... Για μένα ας πούμε εγώ πιστεύω πως ανάβει χειροτερα... Τωρα η υπομονη 5 λεπτα πανω η κάτω δεν έχει διαφορα.... Στα θετικα δεν χρειαζεται ρεύμα οποτε το πας οπου θες...

εχω παρατηρήσει ότι όταν ανάψουν με φωτιά μαυρίζουν δυσκολότερα και έχουν λιγότερη στάχτη απέξω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρατηρήσει ότι όταν ανάψουν με φωτιά μαυρίζουν δυσκολότερα και έχουν λιγότερη στάχτη απέξω

 

εμενα προσωπικά που ειμαι λιγο παραξενος... Μου φαινεται οτι το γκαζακι βγαζει μυρωδια και ατο καρβουνο... Ανεξαρτητως καρβουνου

.. Με το ιγκνις δεν μου μαυριζουν τα alajamy.. Τωρα αου κεω ολα αυτα ειναι αναλογα το καρβουνο ειναι αναλογα πολλα για αυτο ειπα ειναι υποκειμενικο το καλυτερα για τον καθε ενα... Και δεν είμαι κατα του γκαζακιου ειδικα αυτου του ειδικου για καρβουνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σίγουρα. αυτό με την μυρωδιά με ανησυχεί. μήπως έχεις διαρροη. ; πρόσεχε το μην έχεις κανένα ατοίχημα

 

χρησιμοποιώ ηλεκτρικό καιρό τώρα εγώ κανα 6μηνο δηλαδή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ ηλεκτρικό χρησιμοποιώ αλλά ανά μερικούς μήνας χαλάνε. και αν είναι στα τελευταία τους αργούν πολύ να ανάψουν τα κάρβουνα

 

Ποιο έχεις? Εγώ είχα παρει απο ehab το samaya δεν έχει πάθει τιποτα το έχω ξεχάσει κάτι άνοιχτο 2 3 φορες και o amplqxoumplis εχει το ίδιο κάνα δυο χρόνια και δεν του έχει παθει τιποτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...