Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και σε σένα, φιλαράκι, και σε ευχαριστώ για την παρέμβαση!

Μπήκα στο site τους -  και μάλιστα, θυμήθηκα το logo που το είδα, τώρα πρόσφατα, σε κάποιο κατάστημα, όπως περνούσα!!!

 

http://www.oduman.com/anasayfa/index/EN

 

Δεν είναι, όμως, λίγο κοντοί; Επιτραπέζιοι... Σαν bongs μου κάνουνε περισσότερο!

Αν θες, ρίξε κι εσύ μια ματιά στο λινκ από πάνω...

 

Κάθε γνώμη, κάθε άποψη, είναι ευπρόσδεκτη!

Σε ευχαριστώ πολύ κι εσένα, για μία ακόμη φορά!...

 

pankaixilaren

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ειναι οντως πιο κοντοι, πραγμα και καλο και κακο αναλογα τι προτιμας,

εγω ειχα εναν παραδοσιακο μαρκας Khalill mamoon, αξιολογη μαρκα  και αξιοπιστη κυριως!!!

αν θες τωρα που θα τον αναψω τον δικο μου μιας και τωρα πια εχω oduman n3, ανεβαζω καμια φωτο..

 

Τωρα αν θες ψηλο ναργιλε, μην παρεις απο το σαιτ που μας εστειλες φιλε μου, αν δεις και στον ehab(μαγαζι εδω στην ελλαδα( https://www.facebook.com/Shisha-house-Emmanou%C3%ADl-Ben%C3%A1ki-22-GREEC-724857457554083/?hc_ref=SEARCH ) )  εχει μια χαρα amy ναργιλεδες σε τετοιες τιμες.. μπορουν να μιλησουν και τα παιδια...τωρα απο oduman οποιον και αν παρεις απο ν2 ν3 ν5 ν1  ιδιο τραβηγμα εχει ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΡΑΒΕΛ ομως... ν2 τραβελ ν5 τραβελ και ουτε καθε εξης καθως ειναι καλοι αλλα παραειναι μικροι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 90% είναι όπως τα λες αλλά υπάρχουν unbranded μπρουτζινοι και είναι καλοί. Εγώ έχω ελμας που είναι ακριβοί αλλά είδα σε φίλο έναν unbranded που είχε και δεν ήταν πολύ μεγάλες οι διαφορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 90% είναι όπως τα λες αλλά υπάρχουν unbranded μπρουτζινοι και είναι καλοί. Εγώ έχω ελμας που είναι ακριβοί αλλά είδα σε φίλο έναν unbranded που είχε και δεν ήταν πολύ μεγάλες οι διαφορές

Η πραγματικοτητα ειναι οτι μπορει να μην εχουν διαφορα στο ρουφηγμα οκ αλλα μπορεις να το πεις με σιγουρια οταν θα τον πλυνεις για χιλιοστη φορα?  για τους ελμας ναι ρε φιλε θα βαλω το χερι μου στη φωτια δεν θα πιασει μυρωδια δεν θα σκουριασει, αν μου δειξεις εναν τυχαιο ναργιλε π θα τον δοκιμασω και θα εχει καλη γευση δεν μπορω να ειμαι σιγουρος.... :/ αυτο εννοω...

κατσε τωρα να αναψω εναν  μπλεμουρο και ξανα απαντω συντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδια υλικά είναι μαν. Χαλκός ο σωλήνας μπρούτζος το έξω. Αυτό που αλλάζει είναι οι λεπτομέρειες και πόσο προσεγμένα έχουν γίνει οι συγκολλήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα και αυτα τα υλικα εχουν διαβαθμηση ποιοτητας επειδη τα περισσοτερα δεν ειναι 100%  διαφερουν καταλαβες?  δηλαδη αν το αλλο ειναι επιχαλκωμενο αν ειναι % χαλκος και % σιδερος καταλαβαινεις τι εννοω? και οταν η ελμα θελει να πουλησει και σημερα και σε 10 χρονια ναργιλεδες(οπως η κμ που ακομα δεν εχω δει κακο κμ σωληνα)  τοτε δεν θα βαλει μαλακιες προιοντα ενω ο unbranded θα ξανα πουλησει γιατι δεν υπαρχει ονομα για να βγει κακη φημη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολλες επιλογές αλλα δεν αξίζουν δες katsafados κυπρο και στέλνει με γενική ταχυδρομικη 3 μερες κανουν να έρθουν

Καλησπερα, ξερει κάνεις που μπορω να βρω oduman n2 η n5 στην Αθηνα?..

Αλλα για να απαντησω κιολας, hannan μικρολιμανο, μαγαζί με ναργιλέδες απέναντι απο ουσιες ψυρρη, νομίζω στην Ηφαίστου Μοναστηράκι στην αγορα στην αρχή... Αυτα μου έρχονται αλλα σε ολα αυτα υπολογισε 60 80 % πανω απο κατσαφαδο, κανα 50-80 ευρώ παραπάνω δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις 2 επιλογές . nara nara απο ηράκλειο που είναι επίσημος αντιπρόσωπος ελλάδα. αλλα ο τύπος είναι μλκς

κατσαφάφος απο κύπρο που είναι καταπληκτικος άνθρωπος. λογικά στο nara nara θα σου βγει φτηνότερα όμως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ παιδιά για την αμεση απαντηση θα ρωτήσω hanan που ξέρω ενα παιδι που δουλευει εκει και αν συμφερει θα το παρω απο δω αλλιως θα το παραγγειλω απο κατσαφαδο...ευχαριστω και παλι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...