Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χτες πήγα καλλιθέα και στα 3 μαγαζια και δεν μου έδωσε κανένας, ενώ παλια μου δίνανε συνέχεια...

ναι πρέπει να σε θυμούνται σαν πελάτη... Πήγαινε χανναν που δινουν π***τσα τους χωρις να σε ξέρουν
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παίδες καλησπέρα και απο εμένα. Ομολογώ πως το θέμα είναι αρκετά ψαγμένο.
Έχουν περάσει 3 ναργιλέδες απο τα χέρια μου (απο το 2006 που ξεκίνησα το σπορ) και πρόσφατα απέκτησα έναν KM.

Το θέμα είναι οτι δυσκολεύομαι πολύ να βρω καπνούς (κάποτε είχε δύο μαγαζιά στο Αιγάλεω).

 

Έχετε να μου προτείνετε κανένα (κατα προτιμηση μοναστηράκι που δουλεύω κοντά) με καπνούς όπως nakhla και al -fakher;

 

Υπάρχει περίπτωση στην Ελλάδα να βρούμε μάρκες όπως fumari, tangiers, haze κτλ;

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα και απο εμένα. Ομολογώ πως το θέμα είναι αρκετά ψαγμένο.

Έχουν περάσει 3 ναργιλέδες απο τα χέρια μου (απο το 2006 που ξεκίνησα το σπορ) και πρόσφατα απέκτησα έναν KM.

Το θέμα είναι οτι δυσκολεύομαι πολύ να βρω καπνούς (κάποτε είχε δύο μαγαζιά στο Αιγάλεω).

 

Έχετε να μου προτείνετε κανένα (κατα προτιμηση μοναστηράκι που δουλεύω κοντά) με καπνούς όπως nakhla και al -fakher;

 

Υπάρχει περίπτωση στην Ελλάδα να βρούμε μάρκες όπως fumari, tangiers, haze κτλ;

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ευτυχως εχει ακομα πολυ καπνο η ελλαδα αγνωστου λιγο προελευσεως αλλα καλης ποιοτητας....

μοναστηρακι, μεσα στην αγορα στην ηφαιστου οπως πας απο ηλεκτρικο προσ θησειο τριτο τεταρτο μαγαζι στα δεξια σου. Εχει Αλ φαχερ κυριως, εδω αν μιλησεις με shisha house emmanouhl mpenakh κατα καιρους φερνει και αλλες μαρκες, πριν μερικους μηνες ειχε και starbuzz και φουμαρι και φερνει και αλλα απο τις υπολοιπες μαρκες... αμεπλοκηπους εσλιν η οδος δεν θυμαμαι ποσο εχει επισης γευσεις, και σε περιπτωση κιλου μπορει να σε βοηθησει και ο gaurorakomelas εδω στο φορουμ.

 

Τωρα ελλαδα παιζουν εκτος απο σπανιες περιπτωσεις,

 

Al fakher

Al rayan

Panorama

Nakhla mizo

Nakhla apli

Argelini

 

αυτα βασικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως εχει ακομα πολυ καπνο η ελλαδα αγνωστου λιγο προελευσεως αλλα καλης ποιοτητας....

μοναστηρακι, μεσα στην αγορα στην ηφαιστου οπως πας απο ηλεκτρικο προσ θησειο τριτο τεταρτο μαγαζι στα δεξια σου. Εχει Αλ φαχερ κυριως, εδω αν μιλησεις με shisha house emmanouhl mpenakh κατα καιρους φερνει και αλλες μαρκες, πριν μερικους μηνες ειχε και starbuzz και φουμαρι και φερνει και αλλα απο τις υπολοιπες μαρκες... αμεπλοκηπους εσλιν η οδος δεν θυμαμαι ποσο εχει επισης γευσεις, και σε περιπτωση κιλου μπορει να σε βοηθησει και ο gaurorakomelas εδω στο φορουμ.

 

Τωρα ελλαδα παιζουν εκτος απο σπανιες περιπτωσεις,

 

Al fakher

Al rayan

Panorama

Nakhla mizo

Nakhla apli

Argelini

 

αυτα βασικα...

 

Άκη σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου, 

 

πήγα σήμερα σε αυτό το μαγαζί που λες και είχε μόνο herbal και σίγουρα όχι al fakher (ίσως δεν δίνουν σε μη πελάτες τους γιατί η πωλήτρια στην αρχή ήταν κάπως διστακτική).

 

θα δοκιμάσω την τύχη μου με το shisha house (εχω στείλει sto fb και περιμένω απάντηση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου έφτασε το πακέτο απο τον φίλο gaurorakomela.Ειναι απο τα καλύτερα παιδιά όσες φορές τον πήρα τηλέφωνο πάντα ήταν πρόθυμος να με βοηθήσει απλά respect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...