Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήρα το naz flare που είναι ένα electric stove 1500w και είδα ένα βιντεάκι στο YouTube οτι τα φλατ καρβουνάκια καρύδας τα ανάβει σε 3:30 με 4 λεπτά.Σκεφτομαι αν θα τρώει πολυ ρεύμα.Οποιος γνωρίζει να απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!ψαχνω για καπνο ...απο το μοναστηρακι που πηρα τον ναργιλε οκ ενταξει καλος ρουφαει κτλ αλλα ο καπνος που ειχε ηταν χωρις νικοτινη και δε μ αρεσε πουλαει κανεις απο δω καπνο?

καλησπερα φιλε μου.. Μοναστηράκι στη ηφαιστου? Αν ναι έχει και με νικοτινη πας και τον ρωτάς για αλ φακχερ κ νακχλα, στειλε μήνυμα και στον εχαμπ να σισα χαους να δεις τι έχει και αν δίνει... Και υπάρχουν και μερικά μέρη ακόμα δες λίγο πιο πάνω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μοναστηρακι στο τουριστικο στην αρχη της αγορας οχι τον ρωτησα μονο κατι κονσερβουλες των 50 γρ ειχε αλ φαχερ στην ηφαιστου?ποσα γρ και ποσο κοστιζει περιπου?

ναι σε αυτό.. Ποτε πηγες? Περνα παλι πες του ότι το καπνισες το αλλο αλλα θες με νικοτινη.... Μην έχεις έκφραση εφοριας????(πλακα κανω) έχει 250 γρ και κιλο... Αμα θυμάμαι καλά τα 250 14 η 15 ευρώ

30 ευρω κιλο δεν δινουν.. Σίγουρα και αν δινουν μην το παρει;ς κιλο βρίσκουμε κ αλλου κλειστο.. Βοηθάει και ο gaurorakomelas εδώ αλλα είναι πολύ να ξερεις

Οχι τα λεφτα αλλα η ποσότητα είναι πολυ.... Ηφαιστου είναι εκεί στη πολλα μαγαζιά και στο τουριστικό... Σημερα που πέρασα είχε μου είπε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εσφιξαν τα λουρια, αλλη λυση σου ξανα λεω ειναι ο εχαμπ που φερνει και αλλες γευσεις και ειναι και πιο συννενοησιμος https://www.facebook.com/Shisha-house-Emmanou%C3%ADl-Ben%C3%A1ki-22-GREEC-724857457554083/ ... αλλα και εκει εχει  ναι μηλο και εχει και βανιλια και κατι αλλα αν τα εχει ακομα... εγω θα εστελνα στον εχαμπ παντως... εκτος αν θες κιλο στειλε στον γαυρορακομελα που εχει τα παντα σε ΑΛ ΦΑΚΧΕΡ σε κιλα  

απλα στειλτου μηνυμα δεν ξερω τι βλεπει εδω... και δεν ξερω αν καταφερε να παει και τιποτα διακοπες....  ο εχαμπ ειναι ομονοια να ξερεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παληκάρια καλησπέρα. Τελειώνουν οπου να ναι τα Amy Gold μου και θέλω να στοκαρω... Το θέμα είναι οτι δεν βρίσκω πουθενά... Ουτε Amazon απ οπου και τα είχα πάρει την τελευταία φορά ουτε πουθενά... Ξέρετε τι παίζει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πατησια GOLDEN RIVER  καρβουνα καρυδας 3.5 ευρω το κιλο.Φθηνα και αποδοτικα ,δεν εχουν τιποτα να ζηλεψουν απο τα αμυ παρα την μαρκα.τα περισσοτερα απο το ιδιο εργοστασιο στην ινδονησια συσκευαζοντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα έπαιρνα TITANIUM που είναι με διαφορά οτι καλύτερο εχεω δοκιμάσει αλλά από Αμερικη μόνο και με τέτοια έξοδα αποστολής δε το ξανακάνω... Τα Amy είναι πολύ καλά επίσης και δεν έχω κανένα παράπονο γι αυτό τα θέλω πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παληκάρια καλησπέρα. Τελειώνουν οπου να ναι τα Amy Gold μου και θέλω να στοκαρω... Το θέμα είναι οτι δεν βρίσκω πουθενά... Ουτε Amazon απ οπου και τα είχα πάρει την τελευταία φορά ουτε πουθενά... Ξέρετε τι παίζει??

Amy gold εμμανουηλ μπενακη ομόνοια έχει πολύ πράμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε kaloud lotus πως το καθαρίζετε; Να το βάλω χλωρίνη η θα το χαλάσω; Μαντεμενιο φαίνεται να ναι το μαραφέτι και δεν έχει κάποια επίστρωση νίκελ να πεις ότι θα τη χαλάσω. Τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαντέμι δεν είναι σίγουρα. ατσάλι μου φαίνεται εμένα. όχι μην βάλεις χλωρίνη. βρασε νερο με ξύδι και άσε το να μουλιάσει για μερικές ώρες. μετά με λίγο σύρμα θα φύγει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...