Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά το πήλινο παίζει πολύ ρόλο...πήρα καινούριο και άλλαξε η γεύση πλέον, προς το καλύτερο. Αν και μου έρχεται λίγο (πολύ λίγο) κάρβουνο στη γεύση....θα βρώ τι φταίει, ελπίζω τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσοι έχετε kaloud lotus πως το καθαρίζετε; Να το βάλω χλωρίνη η θα το χαλάσω; Μαντεμενιο φαίνεται να ναι το μαραφέτι και δεν έχει κάποια επίστρωση νίκελ να πεις ότι θα τη χαλάσω. Τι λέτε;

 

Εγω μετα απο καθε session και αφου αφαιρεσω οσα περισσοτερο κομματια καπνου μπορω, ριχνω στην περιοχη υγρο πιατων και το αφηνω να μουλιασει σε βραστο νερο. Μετα βαζω λιγο ακομη υγρο πιατων πανω και το τριβω με μια "βουρτσα μπουζι" που πηρα απο το πρακτικερ. Με αυτον τον τροπο δεν μενει κανενα υπολειμμα καπνου πανω.

 

 

post-193969-0-86856900-1503254778_thumb.jpg

 

 

Μουλιασμα σε ξυδι δεν θα προτεινα γιατι το ειχα δοκιμασει και αφηνει μια ξυδιλα για κανα 2 session.

 

το shisha-nil μέχρι 10 κιλά έχει μεταφορικά 17€ και μπορεισ να βρεισ και κάρβουνα με 3,5 ευρώ 

 

Το shisha-nil, προσωπικα, το απερριψα μια και καλη, δεν απαντανε σχεδον σε κανενα mail και με εκνευρισαν. Παραγγειλα πριν κανα διμηνο 12 κιλα Tom Cococha Blue με 18€ μεταφορικα απο το shisha-store.com (γερμανικο), μου απαντησαν σχεδον σε ολα μου τα mail και εμεινα ικανοποιημενος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μετα απο καθε session και αφου αφαιρεσω οσα περισσοτερο κομματια καπνου μπορω, ριχνω στην περιοχη υγρο πιατων και το αφηνω να μουλιασει σε βραστο νερο. Μετα βαζω λιγο ακομη υγρο πιατων πανω και το τριβω με μια "βουρτσα μπουζι" που πηρα απο το πρακτικερ. Με αυτον τον τροπο δεν μενει κανενα υπολειμμα καπνου πανω.

 

 

 

 

Μουλιασμα σε ξυδι δεν θα προτεινα γιατι το ειχα δοκιμασει και αφηνει μια ξυδιλα για κανα 2 session.

 

 

Το shisha-nil, προσωπικα, το απερριψα μια και καλη, δεν απαντανε σχεδον σε κανενα mail και με εκνευρισαν. Παραγγειλα πριν κανα διμηνο 12 κιλα Tom Cococha Blue με 18€ μεταφορικα απο το shisha-store.com (γερμανικο), μου απαντησαν σχεδον σε ολα μου τα mail και εμεινα ικανοποιημενος.

ναι είναι ότι νάναι το shisha-nil. το χειρότερο customer service. αλλά ότι άλλο site κοίταξα έχει αρκετά μεταφορικά. το shisha-store δεν το ήξερα thnx  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα εδωσες..και δεν επαιρνες τα al waha που σου εγραψα

Το κατάλαβα οτι είναι πολλά απλά τα Gold με ευχαρίστησαν πολύ και δεν ήθελα να πειραματιστω... Και δυστυχώς δε τα βρηκα αλλού...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα!

Τις επόμενες μέρες θα αγοράσω για πρώτη φορά ναργιλέ. Χρειάζεται να προσέξω κάτι συγκεκριμένο κατά την αγορά του ή στην αγορά γεύσης - καρβουνάκια; Ακόμα μήπως έχετε να προτείνετε κάποιο μαγαζί για να κάνω την αγορά;

Είμαι τελείως άσχετος, δεν έχω ξανα ασχοληθεί μόνο σε μαγαζιά έκανα μέχρι τώρα :P

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή επιλογή μιας και είναι ο πρώτος σου ειναι ένας khallil mamoon που πάει 50 με 70 ευρώ. τώρα γεύσεις και κάρβουνα μπορείς να πας στην μπενάκη στο shisha house 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

khalil mamoon,  amy απο  shisha house,αν θες να διαθεσεις λεφτα θα σου ελεγα σε γυαλλινο ειτε discinni ειτε Oduman(φαν discinni).Αλλιως αν θες να πας πιο οικονομικα και εξισου καλα μιλας σ εμενα https://www.facebook.com/hand.made.nargile/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...