Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ασχετο παντως με τους ναργιλεδες.υπαρχουν τοσο  ωραια συνταγες να ακολοιυθησεις για να φτιαξεις μονος σου , μπες στο ελληνικο  group vape alchemists  στο facebook και εχει τα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν κάνω ηλεκτρονικό τσιγάρο. τα πήρα για τον ναργιλέ. βάζω 2-3 σταγόνες στο καπνό και προσθέτει γευση. τα συγκεκριμένα είναι της haze οπότε ταιριάζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,

Μολις εχω παρει απο αμερικη καπνο starbuzz και δοκιμασα το ''sex on the beach''

επειδη δεν ειναι του γουστου μου τελικα αν καποιο παιδι τον θελει μπορουμε να κανουμε καμια ανταλλαγη ;)

ειναι 250gr (220gr ειναι βασικα γτ εκανα και μαι φορα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Για τρίτη χρονιά κληρωνω 2 ναργιλέδες χειροποίητους στην σελίδα μου.οποιος θέλει ας πάρει μέρος

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1630712703634540&id=719560734749746&notif_t=like&notif_id=1512301130689209&ref=m_notif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες, επειδή δεν παλεύω να ψάχνω τόσες σελίδες μπορείτε να μου προτείνετε μαγαζί/α στην Αθήνα για αγορά ενός ναργιλέ γύρω στα 50-60;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε μια ερώτηση φίλε μου στο shisha house emmanouil benaki 22 στο Facebook.πιστευω πως θα έχει κάτι στα λεφτά που διαθέτεις

Καλησπέρα παίδες, επειδή δεν παλεύω να ψάχνω τόσες σελίδες μπορείτε να μου προτείνετε μαγαζί/α στην Αθήνα για αγορά ενός ναργιλέ γύρω στα 50-60;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Κανε μια ερώτηση φίλε μου στο shisha house emmanouil benaki 22 στο facebook.πιστευω να έχει κάτι στα λεφτά που διαθέτεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ καλα καρβουνα ..μονο που τωρα τελευταια οι παρτιδες δεν ειναι καλες,και εχουν κακη οσμηβκαι πολυ σταχτη,αλλα απο αυτα που βρισκουμε στην ελλαδα ειναι μακραν τα καλυτερα☺

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...