Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γεια χαρα! Σκεφτομαστε με ενα φιλο να αγορασουμε ναργιλε, εναν απλο για την παρεα να κανουμε που και που. Πού να κοιταξουμε για ναργιλε/γευσεις/καρβουνα? Ειδα κατι σελιδες στο σκρουτζ απο αθηναϊκα μαγαζια αλλα προτεινετε αν εχετε κατι καλο, ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

Είχα κάνει ένα μεγάλο διάλειμμα από το κατοίκον καπνισμα ναργιλέ εδώ και 2 χρόνια περίπου καθώς ο προηγούμενος ναργιλές μου έφαγε τα ψωμιά του και πετάχτηκε. Τον είχα από φοιτήτρια και όσο τον χρησιμοποιουσα έβρισκα πάντα εύκολα γεύσεις ναργιλέ τόσο από φυσικά καταστήματα όσο κι από e-shop.

Μπάινω λοιπόν σήμερα όλο χαρά να βρω με τι γεύσεις θα εγκαινιάσω τον καινούριο μου ναργιλέ -που θα έχω στα χέρια μου αισίως μεσα στις επόμενες ημέρες- και είδα οτι πλέον υπάρχουν ελάχιστες επιλογές στο e-shisha σε κανονικό καπνό (με νικοτίνη) και μετά κάτι χημείες και τέρατα χωρίς νικοτίνη σε διάφορα αλλα sites.

Έριξα μια ματια και στις τελευταιες σελίδες εδώ και είδα ότι αναφέρετε κυρίως το shisha-house για αγορα γευσεων (στο οποίο μου δώσανε τιμές σε 250 γρ καπνο μονο για Πανόραμα (15 ευρώ). Al fakher μονο κιλό (55 ευρω)  και μια μαρκα που δεν ξέρω mazaya μονο σε 500γρ (30 ευρω).

 

Και περνώ στην ερώτηση: Δεν υπάρχει κανενα άλλο μαγαζί Αθήνα που να μπορείς να βρεις οικονομικοτερες  250ρες γευσεις; Ας ειναι και φυσικό κατάστημα. Ξερετε κανενα αλλο ναργιλεδάδικο που να πουλάει γευσεις χύμα σε καλύτερες τιμές; Εγώ πήγαινα σε ένα αγαπημένο Ρωσικο μαγαζί στο Ρέθυμνο και αγόραζα με 8 ευρώ Nakhla 250ρι. Έχουν αλλάξει τόσο οι τιμές;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mirka1991 είπε

Καλησπέρα σε όλους!

Είχα κάνει ένα μεγάλο διάλειμμα από το κατοίκον καπνισμα ναργιλέ εδώ και 2 χρόνια περίπου καθώς ο προηγούμενος ναργιλές μου έφαγε τα ψωμιά του και πετάχτηκε. Τον είχα από φοιτήτρια και όσο τον χρησιμοποιουσα έβρισκα πάντα εύκολα γεύσεις ναργιλέ τόσο από φυσικά καταστήματα όσο κι από e-shop.

Μπάινω λοιπόν σήμερα όλο χαρά να βρω με τι γεύσεις θα εγκαινιάσω τον καινούριο μου ναργιλέ -που θα έχω στα χέρια μου αισίως μεσα στις επόμενες ημέρες- και είδα οτι πλέον υπάρχουν ελάχιστες επιλογές στο e-shisha σε κανονικό καπνό (με νικοτίνη) και μετά κάτι χημείες και τέρατα χωρίς νικοτίνη σε διάφορα αλλα sites.

Έριξα μια ματια και στις τελευταιες σελίδες εδώ και είδα ότι αναφέρετε κυρίως το shisha-house για αγορα γευσεων (στο οποίο μου δώσανε τιμές σε 250 γρ καπνο μονο για Πανόραμα (15 ευρώ). Al fakher μονο κιλό (55 ευρω)  και μια μαρκα που δεν ξέρω mazaya μονο σε 500γρ (30 ευρω).

Και περνώ στην ερώτηση: Δεν υπάρχει κανενα άλλο μαγαζί Αθήνα που να μπορείς να βρεις οικονομικοτερες  250ρες γευσεις; Ας ειναι και φυσικό κατάστημα. Ξερετε κανενα αλλο ναργιλεδάδικο που να πουλάει γευσεις χύμα σε καλύτερες τιμές; Εγώ πήγαινα σε ένα αγαπημένο Ρωσικο μαγαζί στο Ρέθυμνο και αγόραζα με 8 ευρώ Nakhla 250ρι. Έχουν αλλάξει τόσο οι τιμές;

υπάρχει επίσης το "σαλιναζ" πλατιά αμπελοκηπων επίσης και ένα άλλο shisha house λιοσίων 31 δεν ξέρω καθόλου τιμές όμως! το μονο που ξέρω είναι ότι πουλάνε καπνό al faker 60 euro το κιλό ενώ το αγόρασα από τον Gaurorakomela εδώ μέσα 50 euro 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2018 στις 2:58 ΠΜ, gimagas είπε

Ποια κάρβουνα έχετε να προτείνετε που να μην μυρίζουν.Ειχα διαβάσει για τα Amy gold ότι είναι καλα. Αλλά πέρα από αυτά ; 

Tom cococha diamond ότι καλυτερο και σε 2.2 εκατοστά για hmd

Στις 29/1/2018 στις 5:17 ΠΜ, Mikeasdf είπε

Γεια χαρα! Σκεφτομαστε με ενα φιλο να αγορασουμε ναργιλε, εναν απλο για την παρεα να κανουμε που και που. Πού να κοιταξουμε για ναργιλε/γευσεις/καρβουνα? Ειδα κατι σελιδες στο σκρουτζ απο αθηναϊκα μαγαζια αλλα προτεινετε αν εχετε κατι καλο, ευχαριστω :)

Shisha house εμμανουηλ μπενακη 23 σορρυ για την καθυστέρηση 

Στις 31/1/2018 στις 3:45 ΜΜ, mirka1991 είπε

Καλησπέρα σε όλους!

Είχα κάνει ένα μεγάλο διάλειμμα από το κατοίκον καπνισμα ναργιλέ εδώ και 2 χρόνια περίπου καθώς ο προηγούμενος ναργιλές μου έφαγε τα ψωμιά του και πετάχτηκε. Τον είχα από φοιτήτρια και όσο τον χρησιμοποιουσα έβρισκα πάντα εύκολα γεύσεις ναργιλέ τόσο από φυσικά καταστήματα όσο κι από e-shop.

Μπάινω λοιπόν σήμερα όλο χαρά να βρω με τι γεύσεις θα εγκαινιάσω τον καινούριο μου ναργιλέ -που θα έχω στα χέρια μου αισίως μεσα στις επόμενες ημέρες- και είδα οτι πλέον υπάρχουν ελάχιστες επιλογές στο e-shisha σε κανονικό καπνό (με νικοτίνη) και μετά κάτι χημείες και τέρατα χωρίς νικοτίνη σε διάφορα αλλα sites.

Έριξα μια ματια και στις τελευταιες σελίδες εδώ και είδα ότι αναφέρετε κυρίως το shisha-house για αγορα γευσεων (στο οποίο μου δώσανε τιμές σε 250 γρ καπνο μονο για Πανόραμα (15 ευρώ). Al fakher μονο κιλό (55 ευρω)  και μια μαρκα που δεν ξέρω mazaya μονο σε 500γρ (30 ευρω).

Και περνώ στην ερώτηση: Δεν υπάρχει κανενα άλλο μαγαζί Αθήνα που να μπορείς να βρεις οικονομικοτερες  250ρες γευσεις; Ας ειναι και φυσικό κατάστημα. Ξερετε κανενα αλλο ναργιλεδάδικο που να πουλάει γευσεις χύμα σε καλύτερες τιμές; Εγώ πήγαινα σε ένα αγαπημένο Ρωσικο μαγαζί στο Ρέθυμνο και αγόραζα με 8 ευρώ Nakhla 250ρι. Έχουν αλλάξει τόσο οι τιμές;

Οι τιμες ξέφυγαν και τωρα τελευταια ακομα παραπάνω ( ψαξε αύξηση φορου ντουμπαι) τώρα φτηνότερα απο μπενακη ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ... Και γενικά εκτός απο γαυρορακομελα πρόσεχε ποιους εμπιστεύεσαι Αθήνα παίζει πολύ μουφα γεύση... Η σαλιναζ παλιά έφερνε καλα πράγματα αλλα ήταν Η ΠΙΟ ακριβή σε όλη την Αθήνα... Λιγο υπομονή για lavoo να ανοίξει να έχουμε γεύσεις τις προκοπής.. Επίσης η mazaya είναι εξίσου ίσως και λιγο καλύτερη απο αλ φακχερ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, akisPERGR είπε

Shisha house εμμανουηλ μπενακη 23 σορρυ για την καθυστέρηση

Σορρυ, δε διευκρινισα σωστα, αναφερομουν σε μαγαζια στην Θεσσαλονικη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε μαρκα βγαζει κατι καλο..μεχρι τωρα που μιλαμε βρισκω αλ φαχερ στα 50..μαζαγια στα 48 και πανοραμα στα 43...αλλα δεν ειμαι πωλητης απλα εξυπηρετω τους φιλους εδω μεσα..καλο τσικνισμα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geia sas paidia eimai sxetika kainourgios stin fash tou nargile kanw edw kai 2 xronia alla ton teleuteo xrono asxoloume pio "sovara" eimai sto psaksimo gia kales geuseis opos nomizw kai polu alloi edw exw psonisei pros to paron mono apo e shisha kai apo 2 magazia sto kentro to e shisha kalo alla den exei poikilia se geuseis al fakher kai den exei kai kala karvouna kata tin gnomi m, se ena apo ta 2 magazia pou 3erw sto kentro eixa vrei kai eixa agorasei prin ta xristougenna den thumame pote akrivos mia starbuzz pirates cave 250g gia 35 euro to opoio pisteuw einai top gia ellada polu kolofardia.      Prin ligo kairo vrika ena page sto fb enos katastimatos shisha house stin liosion 31 stin athina, esteila minima stin selida kai mou eipe oti exei oles tis geuseis al fakher 60 euro to kilo alla den einai kanoniko magazi douleuei mono meso internet 3erei kaneis an einai legit kai an einai kalh poiotita oi al fakher pou exei? h exete na protinete allo katastima?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει καπνό Mazaya που έχει ο Εχαμπ. Είναι καλός; Ποια γεύση αξίζει παραπάνω; Επίσης νικοτίνη έχει;;

Επεξ/σία από pantskom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pantskom είπε

Καλησπέρα παιδιά. Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει καπνό Mazaya που έχει ο Εχαμπ. Είναι καλός; Ποια γεύση αξίζει παραπάνω; Επίσης νικοτίνη έχει;;

Λεμονι ..μπλουμπερι ..καρπουζι..εγω βρισκω τα 500γρ 24 ευρω απο αλλου.

4 ώρες πριν, vgiozo είπε

αν βρείτε πουθενά με γεύση ΓΙΑΣΕΜΙ, ρίχτε μια ειδοποίηση...μια φορά είχα δοκιμάσει στη Μυτιλήνη και είχα κολλήσει...

Υπαρχει σε μονοκιλο αλφαχερ αν θες να ρωτησω στα 50 ευρω

21 ώρες πριν, TheBlackMage είπε

Geia sas paidia eimai sxetika kainourgios stin fash tou nargile kanw edw kai 2 xronia alla ton teleuteo xrono asxoloume pio "sovara" eimai sto psaksimo gia kales geuseis opos nomizw kai polu alloi edw exw psonisei pros to paron mono apo e shisha kai apo 2 magazia sto kentro to e shisha kalo alla den exei poikilia se geuseis al fakher kai den exei kai kala karvouna kata tin gnomi m, se ena apo ta 2 magazia pou 3erw sto kentro eixa vrei kai eixa agorasei prin ta xristougenna den thumame pote akrivos mia starbuzz pirates cave 250g gia 35 euro to opoio pisteuw einai top gia ellada polu kolofardia.      Prin ligo kairo vrika ena page sto fb enos katastimatos shisha house stin liosion 31 stin athina, esteila minima stin selida kai mou eipe oti exei oles tis geuseis al fakher 60 euro to kilo alla den einai kanoniko magazi douleuei mono meso internet 3erei kaneis an einai legit kai an einai kalh poiotita oi al fakher pou exei? h exete na protinete allo katastima?

Σου στειλα inbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι πολυ καλοι.,απλα εγω θα δινα και 30  ευρω παραπανω και θα  παιρνα εναν amy amirs πχ  ..γτ σαν βαργιλες ειναι καλυτερος,απλα οι hydrex εχουν το καλο οτι ειναι απο πλεξιγκλας και δεν σπαει δεν χαλαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...