Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σε όλη την παρέα και καλή χρονιά!

Θέλω να αγοράσω εναν ναργιλέ κάπου στα 40€ (δεν ειμαι καπνιστής οπότε κάνω ναργιλέ περιστασιακά με φίλους) γιαυτό και δεν θέλω να δώσω 100+ ευρώ για ναργιλέ.

Σκεφτόμουν να μου βγεί 60 ευρώ περίπου μαζί με καπνό (15 γραμμάρια ? για πόσες φορές ειναι?) και καρβουνάκια.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει σε μια vfm επιλογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 15 γραμμάρια φτάνουν για 1 φορά.  η μικρότερη συσκευασία που υπάρχει είναι 50 γραμμάρια. σε τόσο μικρή ποσότητα ίσος σε μοναστηράκι να βρεις. τώρα για 40 ευρώ ναργιλέ κοίτα στο shisha house. ο gaurorakomelas ξέρει να βρει khalil mammoon ναργιλέδες που είναι αρκετά καλοί αλλά δεν θυμάμαι τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Virginkiller σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Ειμαι απο Θεσσαλονίκη και οι επιλογές εδώ είναι πολύ λίγες οπότε πρέπει να παραγγείλω απο Αθήνα λογικά. Καπνό με γεύση χωρίς νικοτίνη αγοράζω απο shishahouse που είδα πιο πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν υπάρχει συγγεκρίμένος λόγος που θες χωρίς νικοτίνη απόφυγε τον. βρομάει κρατάει λίγο και είναι πολύ πιθανό να είναι ποιο κακός για την υγεία απο τον κανονικό. ο shisha house δεν ξέρω αν έχει 50 γραμμάρια αλλά 100 λογικά θα βρεις . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, virginkiller είπε

τα 15 γραμμάρια φτάνουν για 1 φορά.  η μικρότερη συσκευασία που υπάρχει είναι 50 γραμμάρια. σε τόσο μικρή ποσότητα ίσος σε μοναστηράκι να βρεις. τώρα για 40 ευρώ ναργιλέ κοίτα στο shisha house. ο gaurorakomelas ξέρει να βρει khalil mammoon ναργιλέδες που είναι αρκετά καλοί αλλά δεν θυμάμαι τιμές.

Καπου εκει στα 40 ,φουλ εξτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

Είμαι κάτοχος ενός ναργιλέ AMY και ενδιαφέρομαι να τον πουλήσω.
Δεδομένου ότι πολλοί που θα θέλουν να αγοράσουν θα κοιτάνε σε αυτό το topic είπα να ανεβάσω το link της αγγελίας μου και εδώ.
Φαντάζομαι πως δεν ενοχλώ και δεν είναι ενάντια στους κανονισμούς (αν παρόλα αυτά είναι, παρακαλώ ας με ενημερώσει κάποιος administrator ώστε να σβήσω το post)

Καλή χρονιά σε όλους :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να είναι πρόβλημα απο εμας τουλαχιστον. το insomnia τώρα αν έχει δεν ξέρω μιας και υπάρχει χώρος για αγγελίες. παρόλαυτα καλό θα είναι να μας πεις ποιό μοντέλο amy είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/1/2018 στις 12:30 ΠΜ, omzy είπε

Έχεις δίκιο, θα το προσθέσω. 
Το μοντέλο είναι το Stick Steel.

Σ' ευχαριστώ

Πολυ καλος ναργιλες..ευκαιρια

Επεξ/σία από gaurorakomelas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να ρωτήσω λίγο , ξέρει μήπως κανεις που μπορούμε να αγοροσουμε γεύση καπουτσίνο ? ψάχνω αλλα δεν βρίσκω επίσης και άλλες που δεν είναι εύκολο να βρεθούνε όπως καρύδα  πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...