Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, gsisr είπε

αν δεν εννοείς 500γρ 20Ε ας το κλείσουν το μαγαζάκι. κ@ρ@γκιόζηδες

οχι φιλε μου..οπως σου τα ειπα ειναι.τρελες τιμες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πέρασα σημερα από το μαγαζί με τους ναργιλέδες στο μοναστήρακι που έδινε 1 κιλό αλ φακερ 70 ευρώ . Τώρα από θέμα γνησιότητας δεν ξέρω .Αυτό που μου φάνηκε γελοιο είναι ότι πούλαγε kaloud lotus 10 ευρώ με φανερά πλαστή συσκευασία. Επίσης καλό ναργιλαδικο είναι το habibi Νέα Σμύρνη , ο τύπος πουλάει και και km ναργιλέδες και γεύσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο gavrorakomelas σου βρίσκει φτηνότερα 100% γνήσιο καπνό σε συσκευασίες κιλού   το lotus 100% ψεύτικο και σε αυτά τα λεφτά δεν ξέρεις καν τι υλικά χρησιμοποιούν. πολλά ψεύτικα είναι νικελωμένα απέξω και όταν βάζεις τα κάρβουνα αναπνέεις τις αναθυμιάσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλη χρονια ..τα μαγαζια ειναι υποχρεωμενα να πουλανε με φορο και εμεις εδω μεσα απο το φορουμ να βρισκουμε τις καλυτερες τιμες για σας..το μονο κερδος που βγαζω σε μικρες παραγγελιες ειναι η κωλοβενζινη μου ,επειδη μενω μακρια απο τον προμηθευτη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gaurorakomelas είπε

Παιδια καλη χρονια ..τα μαγαζια ειναι υποχρεωμενα να πουλανε με φορο και εμεις εδω μεσα απο το φορουμ να βρισκουμε τις καλυτερες τιμες για σας..το μονο κερδος που βγαζω σε μικρες παραγγελιες ειναι η κωλοβενζινη μου ,επειδη μενω μακρια απο τον προμηθευτη.

γιαυτο σου έστειλα και την ρακί ρε μπόυ.... σαν ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους και καλη χρονια (με πολλα ντουμανια) !
προσπαθω να κανω μια παραγγελια απο το shisha-nil αλλα μου βγαζει σφαλμα οταν προσπαθω να πληρωσω, εχει αντιμετωπισει κανεις κατι παρομοιο;
τους εχω στειλει mail προφανως αλλα μεχρι να παρω απαντηση ειπα να δω κι απο δω μεσα τι εμπειριες υπαρχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει θέμα με τις ελληνικές κάρτες απο ότι έχω καταλάβει. εγώ πληρώνω με έμβασμα.   είναι η τρίτη επιλογή στη μέθοδο αποστολης . προτείνω να μπαίνεις στο site  με chrome που κάνει auto translate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...