Προς το περιεχόμενο

Dell u2711


Tzimmys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 360
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Cnet στο review της έγραψε ότι έχει πρόβλημα με tinting η U2410 και καλύτερα να περιμένει ο κόσμος κάποια δεύτερη έκδοση της...

Cnet

 

Τώρα για την 27άρα

Μέχρι στιγμή η φθηνότερη που βρήκα...

e-gate

 

Έχει κάποιος υπόψιν πιο φθηνή κάπου αλλού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα και εγω μιλησα μαζι τους πριν το Πασχα για την οθονη απλα ειχε γινει μια ιστορια πριν απο ενα φεγγαρι για καποιο εσοπ που έκανε μ...ες.σορρυ για το οφ τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Cnet στο review της έγραψε ότι έχει πρόβλημα με tinting η U2410 και καλύτερα να περιμένει ο κόσμος κάποια δεύτερη έκδοση της...

Cnet

 

Τώρα για την 27άρα

Μέχρι στιγμή η φθηνότερη που βρήκα...

e-gate

 

Έχει κάποιος υπόψιν πιο φθηνή κάπου αλλού...

 

Εδώ http://www.msystems.gr/index.php?category=2323&product=10282 για 2€ βέβαια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με dvi και dp κανένα πρόβλημα. Τώρα με hdmi δεν ξέρω αλλά όταν μου είχε κάνει παρόμοιο πρόβλημα σε 1920x1200 με μια nvidia. Τελικά είχα βρει και απενεργοποιήσει την επιλογή που έγραφε να μην δείχνει τις "μη συμβατές" αναλύσεις.

Το catalyst center σου βγάζει την αναλυση στα desktop Properties; Μήπως έχει επιλέξει ανάλυση HDTV;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά καλησπερά.

 

Σκέφτομαι να αγοράσω την παραπάνω οθόνη (http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.161855) αλλά εχω ενα θεματάκι.Την οθόνη θα την συνδέσω με το pc της υπογραφείς μου όπως επίσης και με το ps3.Αυτό που σκέυτομαι (και είμαι σίγουρος) όμως είναι πως η 4870 μου δν θα μπορεί να τα βγάλει πέρα με αυτή την.¨Ετσι θα αναγκαστώ να μαζέψω κάποια χρήματα για να κάνω κ μια mini αναβαθμιση στο pc.Θα αγοράσω λοιπόν και μια 5870.Πιστεύετε πως με αυτή την κάρτα γραφικών και με τον επεξεργαστή μου λιγο πιο πάνω στα 3,4 θα έχω πρόβλημα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω ότι θα έχεις κάποιο πρόβλημα (πλην του ΜΕΤΡΟ 2033 που γενικά σερνεται σε ΑΤΙ). Ειχα την 2711 σε 2 4850 CF χωρίς κανένα πρόβλημα σε οποιοδήποτε παιχνίδι. Ακόμα και το Crysis Warhead σε Ultra ρυθμίσεις δουλεύει μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...