Προς το περιεχόμενο

Dell u2711


Tzimmys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 360
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

όχι δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλο ανάλογο 27αρι στην ελληνική αγορά με αυτά τα χρήματα ή λιγότερα...

 

ναι από 620-630 που ήταν η χαμηλότερη πήγε στα 715 euro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μπορεί να μου πείς κάποιος πια είναι η διαδικασία σε περίπτωση που έχει κάποιο πρόβλημα η οθόνη και είναι εντός εγγύησης; Παρατήρησα ότι υπάρχει buzzing sound όταν έχω την φωτεινότητα κάτω από 75 και είναι αρκετά ενοχλητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Μολις εγινα και εγω ευτυχης κατοχος μιας Dell U2711. :mrgreen:

 

Hθελα να ρωτησω αν χρειαζεται να τσεκαρω κατι για την οθονη,να δω αν εχει κανενα glitch κτλ για να βεβαιωθω οτι δουλευει κανονικα,αν πρεπει να της κανω calibration και πως η αν πρεπει να της βαλω τιποτα drivers η 3rt party software.

 

Παντως ειναι καλη οθονη,ειδικα στις φωτογραφιες και στα κομικς που διαβαζω εχω παθει την πλακα μου με τα χρωματα. :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ απ' την άλλη το γουστάρω πολύ το design της, πολύ professional φάση, ούτε αυτοκόλλητα του τύπου "Ultra fast", "2/5/6ms", "1.000.000/1 Contrast" κ.λπ..

Εξάλλου το ακολουθούν στα περισσότερα μοντέλα της, γιατί συγκεκριμένα να αλλάξουν τη U2711;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απ' την άλλη το γουστάρω πολύ το design της, πολύ professional φάση, ούτε αυτοκόλλητα του τύπου "Ultra fast", "2/5/6ms", "1.000.000/1 Contrast" κ.λπ..

Εξάλλου το ακολουθούν στα περισσότερα μοντέλα της, γιατί συγκεκριμένα να αλλάξουν τη U2711;

 

 

απλως εχω την apple led 24 τώρα και ειναι λίγο αποτομη η μεταφορά στη Dell :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...