Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγω σημερα ειμαι κατοχος ps vita wifi,uncharted,16gb και pre order αλλα εχει ενα κωδικο σε μια καρτα μαζι με τα ακουστικα ...ο κωδικος ακομα δεν βρηκα που το βαζω..Κατα τα αλλα ειναι φανταστικο με ωραια ζωντανα χρωματα και λιγο που επαιξα το uncharted ηταν πολυ ευχαριστω και καθολου κουραστικο...εχει μελλον παντως το μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγω σημερα ειμαι κατοχος ps vita wifi,uncharted,16gb και pre order αλλα εχει ενα κωδικο σε μια καρτα μαζι με τα ακουστικα ...ο κωδικος ακομα δεν βρηκα που το βαζω..Κατα τα αλλα ειναι φανταστικο με ωραια ζωντανα χρωματα και λιγο που επαιξα το uncharted ηταν πολυ ευχαριστω και καθολου κουραστικο...εχει μελλον παντως το μηχανημα.

 

φιλε μου τον κωδικο τον βαζεις εδω αφοτου εχεις κανει psn account!!

 

psvitafirst.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γ@μώ την αφραγκία γ@μω την ανεργία μου.Να πάω στο δι@ολο να ησυχάσω...(Για μένα λέω ,οχι για σας)

 

ωπ:edit

 

Είδα οτι μπορώ να το πάρω με 18 μηνιαίες δόσεις των 16 €.

Yeah! το παραγγελνω αύριο κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γ@μώ την αφραγκία γ@μω την ανεργία μου.Να πάω στο δι@ολο να ησυχάσω...(Για μένα λέω ,οχι για σας)

 

ωπ:edit

 

Είδα οτι μπορώ να το πάρω με 18 μηνιαίες δόσεις των 16 €.

Yeah! το παραγγελνω αύριο κιόλας

 

Άντε με γεια! Είδες για όλα υπάρχουν λύσεις! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit2:

 

Τώρα που το ξανασκέφτομαι γιατί να το παραγγείλω; Αφού μόνο για το uncharted το θέλω fifa και άλλα games παίζω στο Pc μου.

ας το αφήσω καλύτερα.Το PS vita έιναι χρήσιμο μόνο αν ταξιδεύεις πολύ πχ.ή δουλέυεις κάπου και δεν έχεις τι να κάνεις και παίζεις.Αλλά εγώ άνεργος είμαι ,παίρνω τα λεφτουδάκια μου απο το ταμείο ανεργείας,έχω το PC μου ,το παλιό αυτοκινητάκι μου να πηγαίνω καμμια βόλτα.Δε νομίζω να μου χρειάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit2:

 

Τώρα που το ξανασκέφτομαι γιατί να το παραγγείλω; Αφού μόνο για το uncharted το θέλω fifa και άλλα games παίζω στο Pc μου.

ας το αφήσω καλύτερα.Το PS vita έιναι χρήσιμο μόνο αν ταξιδεύεις πολύ πχ.ή δουλέυεις κάπου και δεν έχεις τι να κάνεις και παίζεις.Αλλά εγώ άνεργος είμαι ,παίρνω τα λεφτουδάκια μου απο το ταμείο ανεργείας,έχω το PC μου ,το παλιό αυτοκινητάκι μου να πηγαίνω καμμια βόλτα.Δε νομίζω να μου χρειάζεται

προσωπικη μου γνωμη τζαμπα λεφτα!αν εχει καλο pc και εχεις και ps3 δεν θες τπτ αλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι έχω και ps3 ξεχασα να πω

 

Το ps vita αξίζει να το έχεις παράλληλα με το ps3 γιατί έχουν τρελή συνεργασία μαζί. Έχουν το cross-game multiplayer και πολλά άλλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit2:

 

Τώρα που το ξανασκέφτομαι γιατί να το παραγγείλω; Αφού μόνο για το uncharted το θέλω fifa και άλλα games παίζω στο Pc μου.

ας το αφήσω καλύτερα.Το PS vita έιναι χρήσιμο μόνο αν ταξιδεύεις πολύ πχ.ή δουλέυεις κάπου και δεν έχεις τι να κάνεις και παίζεις.Αλλά εγώ άνεργος είμαι ,παίρνω τα λεφτουδάκια μου απο το ταμείο ανεργείας,έχω το PC μου ,το παλιό αυτοκινητάκι μου να πηγαίνω καμμια βόλτα.Δε νομίζω να μου χρειάζεται

 

Αναλογα, προσωπικα ορισμενα παιχνιδια μαρεσει να τα εχω στην παλαμη του χεριου μου. Ειδικα κατι fighting, κατι platform κατι puzzle τα προτιμω 10 φορες στο φορητο. Ειμαι ικανος να αγορασω PS vita μονο και μονο για να παιζω (παραδειγμα) Ultimate Marvel VS capcom 3 ή Blazblue.

 

Για εμενα η μεγαλυτερη μαγκια της Sony/ hackers ειναι να βρουνε τροπο να φερουνε τα παιχνιδια του PS2 στο Vita. Θα γουσταρα απιστευτα πολυ να μπορουσα να εχω αυτα τα παιχνιδια στο χερι μου τωρα που πλεον δεν μπορω να εχω το PS2 στην τηλεοραση μου (γιατι εκτος απο το οτι δεν εχω χωρο φαινονται και αθλια στη μεγαλη οθονη). Μιλαμε για τεραστια γκαμα απο πραγματικα εκπληκτικα παιχνιδια που ειμαι σιγουρος οτι ακομα κανενας δεν καταφερε να παιξει. Να τα φερουν ολα και να ειναι ολες οι εκδοσεις NTSC στα 60h. Ποιος δεν θα γουσταρε να εχει on the go παιχνιδια οπως το Dragon Quest 8? Onimusha? Shin megami tensei? Απο που να αρχισω και που να τελειωσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το UNCHARTED που καλο κατεβασα και καποια ντεμος αλλα αυτο που μου αρεσε πολυ ηταν το φιφα

η οθονη τα σπαει μου θυμιζει αρκετα την οθονη του κινητου μου galaxy note αλλα ακομα πιο φωτεινο ¨χεχε

γενικα τις καλυτερες εντυπωσεις

 

το πηρα κι εγω σημερα, wifi εκδοση με μια 16gb καρτα. στον φιλο παραπανω που λεει οτι η οθόνη του galaxy note ειναι λιγότερο φωτεινή, εγω λεω το αντίθετο. εχω κι εγώ το note, και εχοντας κλειστα εξοικονομήσεις ενέργειας στο note και απενεργοποιηση του αισθητηρα φωτος και την φωτεινότητα στο 100% και στα δυο, το PSVITA εχει αρκετα λιγότερη φωτεινότητα, και η θερμοκρασία λευκου ειναι λιγο προς το ροζ. Το note εχει πολυ καλυτερο λευκο. Αυτα ολα βεβαια βαζοντας τα διπλα διπλα , αλλιως δεν φαινεται κατι αρνητικό στο PSVITA.

εν αναμονη τωρα custom firmware να γουστάρουμε :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα κι εγω σημερα, wifi εκδοση με μια 16gb καρτα. στον φιλο παραπανω που λεει οτι η οθόνη του galaxy note ειναι λιγότερο φωτεινή, εγω λεω το αντίθετο. εχω κι εγώ το note, και εχοντας κλειστα εξοικονομήσεις ενέργειας στο note και απενεργοποιηση του αισθητηρα φωτος και την φωτεινότητα στο 100% και στα δυο, το PSVITA εχει αρκετα λιγότερη φωτεινότητα, και η θερμοκρασία λευκου ειναι λιγο προς το ροζ. Το note εχει πολυ καλυτερο λευκο. Αυτα ολα βεβαια βαζοντας τα διπλα διπλα , αλλιως δεν φαινεται κατι αρνητικό στο PSVITA.

εν αναμονη τωρα custom firmware να γουστάρουμε :devil:

 

φιλς μου ηθελα να γραψω λιγο πιο φωτεινο το Note και μπερδευτηκα χεχε

παντως οπως και να χει πολυ καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως βαζοντας τα διπλα διπλα με ενα psp που εχω δεν εχουν μεγαλες διαφορες στη φωτεινότητα. ειναι απλα ενα κλικ παραπανω το vita. περιμενα κατι καλύτερο απο την OLED οθόνη του psvita. Ισως το εκαναν ετσι για να κραταει περισσοτερο η μπαταρια. Ελπίζω να μην ειναι το δικο μου προβληματικό, και να επιβαιβεώσουν και οι αλλοι που το πηραν εδω οτι ειναι ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...