Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο πισι μου το βγαζει 13,49 ακομη με plus account

και εμενα. Δεν μπορω να βρω που ειναι τα 30 ευρω (Το βρηκα ακυρο .)  .https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gr/rayman-legends/cid=EP0001-PCSB00360_00-RAYMANLEGENDS000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα . Στα 13.49Ε από 14.99Ε . και γαμώ τις εκπτώσεις . Γελάνε και οι πέτρες 

 

Μαλλον κανεις ένα μικρο λαθος....από 29.99 στα 14.99 και για τους PLUS ΠΑΕΙ ΣΤΑ 13.49, οποτε σιγουρα αξιζει σε αυτή την τιμη για καποιον που δεν το εχει....

Δεν ειχα ιδεα οτι ηταν 29,99 . Οταν μπηκα στο store ελεγε 14,99 και για plus user 13.49 . Δεν ελεγε απο 29,99 σε 14,99 για τους απλου χρηστες και 13,49 για plus user . Νομιζα η αρχικη τιμη του ηταν 14,99 . Οκ ζηταω συγνωμη . Αλλα sorry κιολας 30 ευρω ηταν η αρχικη του τιμη ; Ελεος

 

Στο store εάν διαβαζες την περιγραφή, ελεγε.....από 29.99 κλπ

 

 

link? γιατι εμενα 29.99 μου δειχνει (με plus account)

 

Και εμενα στα 13.49Ε μου το δειχνει (PLUS account).

 

link-->https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gr/12-deals-of-christmas/cid=STORE-MSF75508-12DEALS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε παιδια εγω για το metal gear solid hd λεω και ρωταω αν υπαρχει ακομη στα 13.49(γιατι σε εμενα και στο pc και στο vita γυρισε στα 29.99) για το rayman το βλεπω και γω (αλλα δεν με ενδιαφερει και πολυ το παιχνιδι αυτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις τα δικια σου νικο οντως τα discounts που κανουν για τους plus σε σχεση με τους "απλους" χρηστες ειναι τετοια γελια ποσα...

παντος τα christmas offers ειναι καλες περιπτωσεις στα μισα λευτα αμα σε ενδιαφερει το παιχνιδι παντα :)

 

btw εχει αγορασει κανεις το tearaway να μας πει εντυπωσεις?καλη τιμη εχει και ακουγεται αρκετα ενδιαφερον

αλλα δεν ειδα κινητικοτητα στο φορουμ και αναρωτιεμαι γιατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις τα δικια σου νικο οντως τα discounts που κανουν για τους plus σε σχεση με τους "απλους" χρηστες ειναι τετοια γελια ποσα...

παντος τα christmas offers ειναι καλες περιπτωσεις στα μισα λευτα αμα σε ενδιαφερει το παιχνιδι παντα :)

ειχα παιξει το Rayman Origins Demo στο psvita αν θυμαμε καλα. Παντως δεν ξετρελαθηκα κιολας . δεν ξερω αν ειναι ιδιο σε γραφικα και gameplay με το Legends αλλα δεν νομιζω να εδινα 13,50Ε και ειδικα 30Ε για τετοιου ειδους παιχνιδι . Καλα γουστα ειναι αυτα.Εχω δωσει 15 και 30 σε αλλες μαλακιες που το μετανιωνω τωρα .Γενικα οι προσφορες ειναι πολυ καλες (30 Ευρω το NfS Rivals ) . Που λεει ποτε μπαινουν οι επομενες ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το origin Μου αρεσε πολύ, βεβαια εάν δεν σου αρεσουν τα platforms τοτε ΟΚ, από εκει και περα το Legends στα 13,50 αξιζει και με το παραπανω, αλλα ειπαμε γουστα είναι αυτά.

 

Κάθε 2 ημερες αλλαζουν οι προσφορες.


οχι ρε παιδια εγω για το metal gear solid hd λεω και ρωταω αν υπαρχει ακομη στα 13.49(γιατι σε εμενα και στο pc και στο vita γυρισε στα 29.99) για το rayman το βλεπω και γω (αλλα δεν με ενδιαφερει και πολυ το παιχνιδι αυτο)

 

Εάν καταλαβα καλα εισαι plus ή κανω λαθος? παντως  το ειχαν δωσει σαν "δωρο" στους PLUS.


εχεις τα δικια σου νικο οντως τα discounts που κανουν για τους plus σε σχεση με τους "απλους" χρηστες ειναι τετοια γελια ποσα...

παντος τα christmas offers ειναι καλες περιπτωσεις στα μισα λευτα αμα σε ενδιαφερει το παιχνιδι παντα :)

 

btw εχει αγορασει κανεις το tearaway να μας πει εντυπωσεις?καλη τιμη εχει και ακουγεται αρκετα ενδιαφερον

αλλα δεν ειδα κινητικοτητα στο φορουμ και αναρωτιεμαι γιατι

 Για το tearaway υπαρχει ντεμο στο store, εμενα παντως δεν με εντυπωσιασε, θεωρω το LBP (επειδή ολος ο κοσμος το συγκρινει με αυτό) πολλες κλααααασσσσσσεις ανωτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εάν καταλαβα καλα εισαι plus ή κανω λαθος? παντως  το ειχαν δωσει σαν "δωρο" στους PLUS.

 Για το tearaway υπαρχει ντεμο στο store, εμενα παντως δεν με εντυπωσιασε, θεωρω το LBP (επειδή ολος ο κοσμος το συγκρινει με αυτό) πολλες κλααααασσσσσσεις ανωτερο.

plus ειμαι αλλα το mgs hd δεν το προλαβα (ποτε ηταν?)

καλα το lbp vita το εχω

λατρεμενο παιχνιδι που κανει use τα χαρακτηριστικα του vita

γιαυτο λεω και για το tearaway που ειναι απο το ιδιο team θα το δοκιμασω thanks ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το origin Μου αρεσε πολύ, βεβαια εάν δεν σου αρεσουν ταplatforms τοτε ΟΚ, από εκει και περα το Legends στα 13,50 αξιζει και με το παραπανω, αλλα ειπαμε γουστα είναι αυτά.

 

Κάθε 2 ημερες αλλαζουν οι προσφορες.

 

δεν εχω καποιο θεμα με τα platforms ,πχ το Guacamelee ειναι απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει .Απλα Ισως δεν του ειχα δωσει τον καταλληλο χρονο και δεν με εντυπωσιασε  . Δεν ειπα οτι ειναι βλακεια απλα οτι τα 15Ε μου φαινονται αρκετα ιδιως τα 30 που ηταν η αρχικη του τιμη . μπορει να ξαναδοκιμασω στο μελλον αν το δωσουν σε κανενα psplus fullgame τσαμπε εκτος αν το εχουν δωσει ηδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις τα δικια σου νικο οντως τα discounts που κανουν για τους plus σε σχεση με τους "απλους" χρηστες ειναι τετοια γελια ποσα...

παντος τα christmas offers ειναι καλες περιπτωσεις στα μισα λευτα αμα σε ενδιαφερει το παιχνιδι παντα :)

 

btw εχει αγορασει κανεις το tearaway να μας πει εντυπωσεις?καλη τιμη εχει και ακουγεται αρκετα ενδιαφερον

αλλα δεν ειδα κινητικοτητα στο φορουμ και αναρωτιεμαι γιατι

Εγω π το χω κ εχω παιξει λιγο λογο χρονου ,θα λεγα οτι ειναι ενα παρα πολυ καλο πλατφορμ παιχνιδι π αξιζει να το χεις και φυσικα στηριζουμε κ το team που μας δειχνει ακομη μια φορα την φαντασια του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...