Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια καλησπερα θα ηθελα να παρω ενα psvita για τον γιο μου και εχω μερικες ερωτησεις,οποιος μπορει να απαντησει θα βοηθουσε πολυ.

1) μπορει να συνδεθει με καποιον τροπο στην τηλεοραση και να παιζει παιχνιδια απο εκει(δεν εχω playstation 3 oυτε 4)?

2) μπορει να βλεπει youtube?

3) μπορει να παιζει αντιγραφα?

4) microsd καρτα δεν παιρνει? πρεπει να παρω μονο sony?

αν υπαρχει κατι αλλο που θα επρεπε να προσεξω παρακαλω ενημερωστε με...ευχαριστω εκ των προτερων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Οχι

2. Ναι, να μη σου πω οτι προτιμω απ ολες τις συσκευες που εχω να βλεπω youtube απο το PSV

3. Οχι

4. οχι microsd, Μονο Sony

Εαν το παρεις να σκεφτεις πολυ σοβαρα την αγορα συνδρομης PSN Plus που δινει δωρεαν παιχνιδια καθε μηνα. Με αυτα μονο την βγαζεις χωρις να χρειαστει η αγορα αλλων παιχνιδιων καθε λιγο (πλην ελαχιστων εξαιρέσεων αν θες κατι τοσο πολυ).

Επισης καρτα μνημης το ελάχιστο 16GB, ενω αν παρεις PSN Plus το ιδανικο ειναι 32 Gb σε περιπτωση που σκοπευεις να κρατησεις το PSV για αρκετα χρονια. 4 και 8 GB ουτε να τα σκεφτεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κ 8 gb μια χαρα ειναι

Εκτος αν θες να φενονται μαζεμενα στην συλλογη σου

Αλλιως παιζεις ενα παιχνιδι το βγαζεις κ βαζεις αλλο

Η 8 αν δεν ειναι ολα τα games των 3gb χωραει 3-4 games

Σιγα που θα σκασεις 36 ευρο min στους κλεφτες.Καλυτερα την διαφορα να την κανεις psplus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα 50ρι

Αν υπαρχει ακομα η προσφορα ψαξου στον κοτσοβολο που εχει εκπτωσεις στις καρτες των 20 € αν θυμαμαι καλα

Οποτε τσιμπας 3 σε χαμηλοτερη τιμη των 60€ κ εισαι κομπλε κ σου μενουν κ λεφτα στο λογαριασμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαριστω και κατι τελευταιο η συνδρομη στο PSN Plus ποσο κοστιζει? και υποθετω mp3 παιζει κανονικα ετσι?

Παρε αυτο με 40 ευρω (στο βγαζει τοσο με εκπτωση οταν το βαλεις στο καλαθι) και τα ξοδευεις στην αγορα PSPlus.

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/accessories/ps3/089264-sony-playstation-live-card-50-euro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλημερα και χρονια πολλα . Γνωριζει καποιος , ποτε και αν θα κυκλοφορησει το football manager 2014 για το psvita;

Στο επίσημο site το αναφέρουν ως "Football Manager Classic 2014", και δεν έχουν ορίσει ημερομηνία κυκλοφορίας ακόμα (Coming soon)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο επίσημο site το αναφέρουν ως "Football Manager Classic 2014", και δεν έχουν ορίσει ημερομηνία κυκλοφορίας ακόμα (Coming soon)

Και στο Αγγλικο Αμαζον coming soon το δινει.Το βλεπω να αργει κι αν βγει...Ευχαριστω παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα χτες Vita και ειμαι ετοιμος να ενεργοποιησω PS Plus...

 

Επειδη δεν εχω καρτα μνημης αυτη τη στιγμη, να υποθεσω οτι δε μπορω να κανω ΤΙΠΟΤΑ με το vita και το ps-plus?

 

Θελει κανεις να μου πουλησει την 16αρα καρτα του και να παει σε 32 ή 64? :D Δινω ενα 25αρι για 16αρα καρτα....στο ebay μπορειτε να βρειτε 32gb στα 50 ευρω και 64gb στα 83 ευρω! σφραγισμενες αλλα με παραδοση σε ~15 μερες

 

Η 64αρα σαφεστατα αξιζει για καποιον που ασχολειται,  αφου και σε κοστος ειναι η πιο συμφερουσα και δε μπλεκεις με αλλαγες καρτων κλπ αλλα προσωπικα πανω απο 5 ωρες το μηνα δε θα παιξω και σκεφτομαι οτι οτιδηποτε πανω απο 16αρα ειναι πεταμενα λεφτα για μενα... αλλα να δωσω και 35 ευρω στους αλητες δε ψηνομαι...

 

 

Να ρωτησω και κατι αλλο. Κανοντας φρεσκο PSN και PS plus account προφανως εχω χασει απειρα games που εχουν βγει ολη τη χρονια απο το plus.... υπαρχει κανενας τροπος να εχω προσβαση σε αυτα?

Δηλαδη αυτο που μου ερχεται στο μυαλο και δεν ξερω αν μπορει να γινει ειναι το εξης. Αν καποιος με παλια συνδρομη που εχει προσβαση σε αυτα, συνδεθει απο το vita μου με το account του και κατεβουν στην καρτα μνημης μου, μετα αυτα ειναι προσβασιμα απο το δικο μου account ή πρεπει να μπαινω με το δικο του για να μπορω να τα παιξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω. Το 1ο εάν θες το αγοράζεις απλα και μονο για "συναισθηματικούς" λογους (πχ εάν ειχες PS1), από εκει και περα το 3ο είναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ από όλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...