Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα μια ερώτηση για το plus. έιχα 6 μήνες συνδρομή και δεν την ανανέωσα τώρα κάποια παιχνίδια όταν πάω να τα τρέξω με βγάζει time out expire κάτι τέτοιο . είχα καπου διαβάσει ότι τα παιχνίδια που έχεις κατεβάσει από το ps store plus μπορείς να τα ξανακατεβάσεις αυτό όμως δεν το βλέπω πουθενά και από ότι κατάλαβα για να τα ξανακατεβάσω πρέπει να έχει ενεργοποιημένο ( πληρωμένο ) λογαριασμό ? γιατί παράδειγμα το uncharted δεν με το κατεβάζει με βάζει στην επιλογή να αγοράσω 3 μήνες και τα αλλα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί να μου πεί κάποιος αν μπορώ να αγοράσω ένα λογαριασμό psn plus και να τον χρησιμοποιήσω και στα δύο psvita που πήρα για τα πιτσιρίκια.

 

http://www.thegang.gr/091213/i-sony-anevazei-ton-arithmo-ton-playstation-portable-syskeyon-poy-mporeite-na-desete-ston

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου πεί κάποιος αν μπορώ να αγοράσω ένα λογαριασμό psn plus και να τον χρησιμοποιήσω και στα δύο psvita που πήρα για τα πιτσιρίκια.

εγω εχω Plus σε PS3 με cfw, PS3 με ofw, και PSVita ολα φυσικα με το ιδιο username. (δηλαδη 2 συσκευες PS3 + 1 PSV)

Δε ξερω αν αυτο λεει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

new firmware online 3.01 ευτυχως δεν ειχαμε τιποτα απροοπτα...

επισης περιμενουμε νεα "ninja release" (εμενα δεν μου εμφανιστηκε ακομη) αλλα ειναι "up"

καλημερες :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κανεις τροπος να παρω κανα μην free στο Plus?


Λοιπον εχω προβλημα...πηρα ενα vita μεταχειρισμενο αλλα τωρα που θελω να φτιαξω ps plus (το εφτιαξα μεσω pc)προσπαθω να κανω Login στο βιτα αλλα δεν μπορω...οταν πηγα στις ρυθμισεις ειδα οτι το παιδι μαλλον δεν ειχε κανει φορματ και δεν ειχε χαθει το δικο του ps plus..μπορω με καποιο τροπο να το διαγραψω το δικο του να βαλω το δικο μου?μονο με φορματ γινεται?


αν κανω φορματ θα χασω τα saves?αυτο με απασχολει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε το wololo ακομη δεν μου το εχει εμφανισει (το ninja release)

οποιος ειναι registered εκει και του το εχει εμφανισει ας μου κανει 1 pm please <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κανεις τροπος να παρω κανα μην free στο Plus?

Λοιπον εχω προβλημα...πηρα ενα vita μεταχειρισμενο αλλα τωρα που θελω να φτιαξω ps plus (το εφτιαξα μεσω pc)προσπαθω να κανω Login στο βιτα αλλα δεν μπορω...οταν πηγα στις ρυθμισεις ειδα οτι το παιδι μαλλον δεν ειχε κανει φορματ και δεν ειχε χαθει το δικο του ps plus..μπορω με καποιο τροπο να το διαγραψω το δικο του να βαλω το δικο μου?μονο με φορματ γινεται?

αν κανω φορματ θα χασω τα saves?αυτο με απασχολει

κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα χρειαστει να κανεις φορματ ναι αλλα κοιτα πρωτα να περασεις τα saves σου στο pc... αν και δεν ειμαι σιγουρος λογικα τα saves (και μονο αυτα παιχνιδια μην περιμενεις να δουλεψουν με αλλο λογαριασμο) θα σου δουλεψουν...αλλα οπως ειπα δεν ειμαι και σιγουρος μη σε παρω στο λαιμο μου ψαξε το στο google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αγοράσω ένα ps vita αυτές τις μέρες και θα ήθελα να ξέρω αν πρέπει την πρώτη φορά να το φορτίσω κατευθείαν και αν πρέπει να το φορτίσω αρκετές ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι συσκευες πλεον ερχονται φορτισμενες.

Ανοιγεις σεταρεις παιζεις μεχρι να σβησει εντελως

Μετα το αφηνεις να φορτισει (εντελως κλειστο) στο 100%

Οταν παει 100% και το ανοιξεις τοτε να κανεις firmware update που πιθανον να σου ζητησει.

Αλλιως αν δε γινεται να παιξεις εξαρχης χωρις αναβαθμισμενο firmware καλυτερα να το φορτισεις 100% και μετα να κανεις firmware update.

Εγω τα firmware updates τα κανω παντα με μπαταρια στο 100%

Καντο 2-3 φορες και εισαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αυτο με την μπαταρια στο λεει οταν πας να αναβαθμησεις

αλλα δεν χρειαζεται really απλα το λενε μην τυχον παει κανενας αλμπανης με 5% μπαταρια να κανει firmware update και σβησει

στην πορεια και το παρεις στο χερι :P

την εχω καταβρει με το remote play ps4 to vita παντως οτι πρεπει για το κρεβατι ξαπλα αμα δεν εχει 40 inches tv δηλαδη...

πολυ καλη φαση B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει καλα το remote play;

εγω προς το παρον το εχω με wifi το PS4 γιατι δεν εχω δευτερο καλωδιο στο σαλονι (περιμενω να παρω powerline) και τρωω συνεχεια αποσυνδεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...