Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια πολλά σε όλους . Πήρα ένα ps vita και θέλω να αγοράσω κάποιο από τα ps1 crash bandicoot ποιο είναι το καλύτερο από τα 3 

Ολα ειναι γαματα!Αλλα προσωπικη μου γνωμη το 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια ποιο το νοημα ν α χακαρετε το βιτα και να μην εχετε Plus?βγαζει συνεχως παιχνιδια μονο τωρα να κανει ενας συνδορμη παιρνει gravity rush,uncharted,soul sacriface και αλλο ενα δεν θυμαμαι ποιο...καλυτερα ενα μεταχειρισμενο psp στα 50 ευρω...εχω να κανω μια ερωτηση αν παρω αλλη μια memory stick εχω 8 γβ και παρω μια 16αρα θα μπορει να συγχρονιζεται το ps vita+το plus και στις δυο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εγω εχω δυο 16αρες και είναι γεματες από παιχνίδια ειτε του PLUS ειτε από αυτά που εχω αγορασει και μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα "πρόβλημα αναγνώρισης".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιον τον ενδιαφερουν τα Monster Hunter στυλ παιχνιδια ερχεται μαλλον (και επιτελους) ενας αξιολογος αντικαταστατης του για το Vita. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=HoRq6dutnd0

 

Ερχεται Φεβρουαριο στο Αμερικα και φανταζομαι δεν θα αργησει και πολυ για Ευρωπη. Προσωπικα i dont give a fuck για τετοιο στυλ παιχνιδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλή χρονιά.

Θα ήθελα να με βοηθήσετε αν ξέρει κάποιος κάτι:

Πρόσφατα αγόρασα ένα psvita αλλά δεν μπορώ να βρω στα applicationarrow-10x10.png  του Playstation Store στο directory social το πρόγραμμα skype για να το κατεβάσω. ΑΚόμα και όταn κάνω αναζήτηση με τη λέξη "skype" μου βγάζει ""There are no content items".

Επίσης εκτός από παιχνίδια δεν έχει τίποτα άλλο μέσα στο Playstation Store. Μήπως επειδή την πρώτη φορά που το άνοιξα έδωσα ένα code pack (μου το έδωσαν απο τα public) για να κατεβάσω δωρεάνarrow-10x10.png 6 παιχνίδια από το PStore ?.

Έχω δώσει όλες τις ελευθερίες στο sub accountarrow-10x10.png του γιού μου αλλά παρόλα αυτά δεν έχει άλλα προγράμματα από games.

 

Μήπως παίζει να φταίει το modem router (linksys) που μου έχει σύνδεση ΝΑΤ TYPE Type 3 να μη με αφήνει να κατεβάσω το skype? ή είναι τελείως άσχετο αυτό.

Ευχαριστώ παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις βαλει ημερομηνια γεννησης στο subaccount του μικρου και η ηλικια βγαινει < 18 ετων νομιζω δε σε αφηνει να τα κατεβαζει ολα

Εγω στο ΠΣ4 που το εκανα με τον δικο μου εχει θεμα.

Οποτε οτι ψαχνεις κανε το με το κανονικο account

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...