Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

PsVita Unboxing

 

Γεια χαρα! Οσοι θελετε δειτε το unboxing του Vita απο μενα...

Η κονσολα πιστευω αξιζει!

 

Ωραίος ρε παίχτη!Πολύ καλός και αναλυτικός! Μου άρεσαν και γέλασα με τα ζουμ που έκανες!! Πες εντυπώσεις και για το παιχνίδι όταν μποράσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

PsVita Unboxing

 

Γεια χαρα! Οσοι θελετε δειτε το unboxing του Vita απο μενα...

Η κονσολα πιστευω αξιζει!

πολυ ωραιο το βιντεακι σου.

στην αρχη μολις ειχε πρωτοβγει το PSVita δεν μου πολυαρεσε αλλα τωρα τεευταιο ολο και περισσοτερο αρχιζω και το γλυκοκοιταζω :mrgreen:

μαρεσει πολυ το design του, ειδικα με τους 2 αναλογικους τα σπαει.

που θα μου παει πιστευω να το τσιμπησω αν το πετυχω σε καμια καλη προσφορα (οχι απαραιτητα φετος).

αυτο που δεν μου αρεσε καθολου ηταν τα παιχνιδια, τα περιμενα καπως αλλιως, σε δισκακια πχ (αλλα οχι σαν του PSP γτ ουτε απο αυτο μου ειχαν αρεσει), με χαλασε λιγο γτ μου θυμιζουν παλιες εποχες Gameboy κλπ, εκτος ατου φαινετε πολυ αδειο το κουτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο το βιντεακι σου.

στην αρχη μολις ειχε πρωτοβγει το PSVita δεν μου πολυαρεσε αλλα τωρα τεευταιο ολο και περισσοτερο αρχιζω και το γλυκοκοιταζω :mrgreen:

μαρεσει πολυ το design του, ειδικα με τους 2 αναλογικους τα σπαει.

που θα μου παει πιστευω να το τσιμπησω αν το πετυχω σε καμια καλη προσφορα (οχι απαραιτητα φετος).

αυτο που δεν μου αρεσε καθολου ηταν τα παιχνιδια, τα περιμενα καπως αλλιως, σε δισκακια πχ (αλλα οχι σαν του PSP γτ ουτε απο αυτο μου ειχαν αρεσει), με χαλασε λιγο γτ μου θυμιζουν παλιες εποχες Gameboy κλπ, εκτος ατου φαινετε πολυ αδειο το κουτι.

 

καλα το κουτί ειναι σε μεγέθος κουτιού του ps3. το ανοίγεις μέσα και λες: μετά λενε οικονομία στα φύλλα στα εγχειρίδια. δηλαδη τόση πλαστικούρα που παει χαμένη δεν την σκέφτονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα το κουτί ειναι σε μεγέθος κουτιού του ps3. το ανοίγεις μέσα και λες: μετά λενε οικονομία στα φύλλα στα εγχειρίδια. δηλαδη τόση πλαστικούρα που παει χαμένη δεν την σκέφτονται?

εμενα το κουτι του μου θυμηζει τα κουτια των κινητων πριν 5-6 χρονια.θυμαμε το κινητο που ειχα παρει πριν 6 χρονια SE K750i ειχε ενα τετοιο κουτι σαν του PSV και το ανοιγες και η συσκευη ηταν τοσο μικροσποπικη μπροστα σε ολο αυτο το κουτι που αναρωτιωσουν τι αλλο κρυβει εκει μεσα, αλλα παντα με την χαρα μεναμε ολο κατι ψευτικα handsfree ενα usb και τα εγχειριδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εμένα το πρώτο μου κινητό ήταν το Nokia xpress music 5610 νομιζω λεγόταν. μετά το χ10 μίνι προ και τώρα το neo v. δεν έχω πάρει τέτοια κινητά που λες για να ξερω για αυτό έφερα επίκαιρο παράδειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι από Κύπρο και τα μεταφορικά σκοτώνουν... :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να πάω στην 1.67 η μπορεί να χάσω το σπάσιμο όταν βγει

θελω εντυπωσεις απο το vita με κοβω σε κανα 2 εβδομαδες να εχω τα λεφτα και να το τσιμπησω και εγω (αν δεν εχω αλλαξει γνωμη μεχρι τοτε :mrgreen: ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω εντυπωσεις απο το vita με κοβω σε κανα 2 εβδομαδες να εχω τα λεφτα και να το τσιμπησω και εγω (αν δεν εχω αλλαξει γνωμη μεχρι τοτε :mrgreen: ).

Και εγώ, πλεον μετράμε αντίστροφα ^_^ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αρκετο αποθεμα παιδια, δεν βλεπω να τελειωσε η προσφορα ;-)

εγω παντως πηρα απο τωρα που ναι σε προσφορα την 16αρα ωστε

μετα οταν "σπασει" να μην τρεχω.. επισης παραλαβη μου ειπαν 19/4

 

οσον αφορα το παραπανω που ειπε ο φιλος για το αν θα χει προβλημα

αν αναβαθμισει.. εγω θα σου συνιστουσα να μεινεις χωρις αναβαθμιση

χαμενος να βγεις αποκλειεται..ενω αμα κανεις και δεν παιρνει μετα το

σπασιματακι.. τοτε θα ξενερωσεις και θα ψαχνεσαι για downgrade rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αρκετο αποθεμα παιδια, δεν βλεπω να τελειωσε η προσφορα ;-)

εγω παντως πηρα απο τωρα που ναι σε προσφορα την 16αρα ωστε

μετα οταν "σπασει" να μην τρεχω.. επισης παραλαβη μου ειπαν 19/4

 

οσον αφορα το παραπανω που ειπε ο φιλος για το αν θα χει προβλημα

αν αναβαθμισει.. εγω θα σου συνιστουσα να μεινεις χωρις αναβαθμιση

χαμενος να βγεις αποκλειεται..ενω αμα κανεις και δεν παιρνει μετα το

σπασιματακι.. τοτε θα ξενερωσεις και θα ψαχνεσαι για downgrade rolleyes.gif

πιο πακετο πηρες και σε τι λεφτα?

εγω αφου εβγαλαν τα 186Ε της 4αρας με το UGA λεω να παρω στα 235Ε σκετη την κονσολα με την 16αρα και να παραγγειλω και μαζι το UGA στα 36Ε.

δεν εχει το φιφα12 η electro αλλιως...

περισσοτερο με εκαιγε το fifa12 μιας και εχω μια αδυναμια στα ποδοσφαιρακια αλλα και το UGA δεν με χαλαγε μιας και εχω τερματισει το UC1 δτο ps3 και τωρα παιζω το UC2 και ειναι φοβερα παιχνιδια.το κακο ειναι οτι το φιφα12 το εχω και για το ps3 και δεν πολυ λεει να το παρω και για το vita (οταν με το καλο το τσιμπησω).

παρολαυτα εχει ιδεα κανεις σε τι λεφτα παιζει το fifa12?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια όπως σας είπα δεν μπορούσα να περιμένω άλλο και πήγα και το πήρα απο εκεί χωρις κανένα πρόβλημα.αψογη εξυπηρέτηση!το μηχάνημα είναι καταπληκτικό.ειναι λίγο παχύ :mrgreen: αλλα πολυ ελαφρύ :-D .οσον αναφορά το hardware το multitask είναι ταχυτατο.ενα πράγμα που με εντυπωσίασε είναι οτι παίζει άνετα 1080p.απο γραφικά θα ήθελα λίγο καλύτερη ανάλυση στα εικονίδια του μενού(φέρονται μερικά πιξελς).βαθμολογια : 8,5/10 λόγω κακής ποιότητας camera και μικρή συμβατότητα σε παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...