Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η διαφορά με το 3G είναι ότι αυτή η έκδοση έχει 3G (δηλαδή να βάζεις την κάρτα sim μέσα και να μπαίνεις internet) και GPS.

 

Προσοχή!! Το 3G δεν θα σου κάνει για online gaming παρά μόνο για σερφάρισμα. Online gaming μόνο me wi-fi

Δηλαδή χωρίς το 3G δεν θα μπορώ να μπω στο internet (browser);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α οκ τότε, μάλλον πάω για την απλή έκδοση εκτός και αν βγει καμια τρελή προσφορά με 3G :rolleyes:

 

Από όσο έχω προσέξει δεν βγαίνουν πολλές προσφορές σε 3G. Άμα όμως είναι μια πραγματικά καλή πάρτην. Αλλά είμαι υπερ της έκδοσης wifi only.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες να ρωτησω κατι, εχω το 3g/wi-fi και λεει οτι με το που θα ενεργοποιησω την vodafone prepaid θα μπορω να κατεβασω το wipeout 2048. Μηπως ξερει κανεις πως θα το κανω αυτο? στο store το εχει ακομα με την τιμη του και αλλη επιλογη δεν βλεπω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες να ρωτησω κατι, εχω το 3g/wi-fi και λεει οτι με το που θα ενεργοποιησω την vodafone prepaid θα μπορω να κατεβασω το wipeout 2048. Μηπως ξερει κανεις πως θα το κανω αυτο? στο store το εχει ακομα με την τιμη του και αλλη επιλογη δεν βλεπω..

Δεν θα το κανεις από το store....απλα πήγαινε στην παρακάτω σελίδα της vodafone

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10921

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και λίγες ημερες την έχω και εγώ στα χερια μου την συσκευή αφού την κέρδισα (μην βρίζετε) σε έναν διαγωνισμό. Έχω ήδη αρχίσει να παίζω το wipeout που κατέβασα δωρεάν και το uncharted που αγόρασα. Σε σύγκριση με το psp η συσκευή είναι κλάσης ανώτερη. Μεγαλύτερη οθόνη, υπέροχα γραφικά, δεύτερος αναλογικός μοχλος (ο λόγος που πούλησα το psp μεσα σε έναν μηνα), και αν και μεγαλύτερο από το psp στο μέγεθος καταφέρνει να είναι ελαφρύτερο. και γενικότερα είναι μια πολύ όμορφα σχεδιασμένη μηχανή. Με το DS3 δεν μπαίνω στον κόπο να το συγκρίνω γιατί δεν το έχω δοκιμάσει ποτε, αλλα ουτος η άλλος το ds είναι μια συσκευή που λόγω του σχεδιασμού του απευθύνεται σε μικρές ηλικίες. Το μονο που υπερτερεί το ds είναι η πληθώρα τίτλων.

Τα μονα μειονεκτήματα για μένα η απουσία πολλών και σοβαρών τίτλων μέχρι στιγμής (και αν κρίνω και από της ανακοινώσεις θα περιμένουμε πολύ για να έχουμε καλες επιλογές) και τα πανάκριβα παιχνίδια. 50 ευρω για ένα καινουριο καλο παιχνιδάκι είναι πολλά τα λεφτά.

Φοβάμαι ότι μόλις τελειώσω αυτά τα δυο παιχνιδάκια θα πιάσει αραχνες σε κάνα συρτάρι, μιας και δεν βλέπω κάτι άλλο ενδιαφέρον μέχρι στιγμής για τα δικά μου γούστα...ιδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το κανεις από το store....απλα πήγαινε στην παρακάτω σελίδα της vodafone

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10921

 

Σε ευχαριστω πολυ τα καταφερα τελικα!! Και εγω το κερδισα σε διαγωνισμο γι αυτο ειμαι και τερμα ασχετος με αυτα B) συμφωνω με αυτο που λες για τις τιμες των games.. εχω σταμπαρει καναδυο ''φτηνα'' psp games αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξιζουν... μαλλον θα καταληξει στο συρταρι και μενα μεχρι να βγει κατι καλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...