Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα παντως το βιτα επειδη δεν το ανοιγω καθε μερα μπορει να μην το ανοιξω και καθολου μεσα σενα μηνα οποτε το ανοιγω η μπαταρια ειναι εκει που την ειχα αφησει.

 

Nα σου πω, πήρες το fifa; Αμα είναι να κανονίσουμε κανα ματσάκι. :rolleyes:

 

Και όποιος άλλος το 'χει...

 

Άντε καντε υπομονή και έρχονται παιχνιδάρες, Black Ops, AC, Gow, Most Wanted :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nα σου πω, πήρες το fifa; Αμα είναι να κανονίσουμε κανα ματσάκι. :rolleyes:

 

Και όποιος άλλος το 'χει...

 

Άντε καντε υπομονή και έρχονται παιχνιδάρες, Black Ops, AC, Gow, Most Wanted :D

οχι δεν το πηρα και ουτε προκειτε :whistle:

ειχα πει οτι δεν υπαρχη περιπτωση να δωσω λεφτα για να αγορασω παιχνιδι για το vita μονο αν εβρισκα να ανταλλαξω το UGA με το FIFA αλλιως θα περιμενω μεχρι να το χακαρουνε.

ουτε καν το ανοιγω, εχω κοντα 1 μηνα να το ανοιξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν το πηρα και ουτε προκειτε :whistle:

ειχα πει οτι δεν υπαρχη περιπτωση να δωσω λεφτα για να αγορασω παιχνιδι για το vita μονο αν εβρισκα να ανταλλαξω το UGA με το FIFA αλλιως θα περιμενω μεχρι να το χακαρουνε.

ουτε καν το ανοιγω, εχω κοντα 1 μηνα να το ανοιξω.

 

Κρίμα η κονσόλα... Το UGA το τερμάτισες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν το πηρα και ουτε προκειτε :whistle:

ειχα πει οτι δεν υπαρχη περιπτωση να δωσω λεφτα για να αγορασω παιχνιδι για το vita μονο αν εβρισκα να ανταλλαξω το UGA με το FIFA αλλιως θα περιμενω μεχρι να το χακαρουνε.

ουτε καν το ανοιγω, εχω κοντα 1 μηνα να το ανοιξω.

 

Τοτε, ποιος ο λογος που το αγορασες? εχουν βγει αρκετα καλα παιχνιδια (Οπως πχ RAYMAN, UMvC3, BLAZBLUE, Lego H.P, για να μην αναφερω ολα αυτα που κυκλοφορουν στο PSN) και ακολουθουν ενα σωρο άλλα και εσυ δεν τα ευχαριστιεσαι επειδη περιμενεις να σπασει? πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω......αγοραζω κατι και μετα απλα τρωει σκονη περιμενωντας να "σπασει".... δηλαδη για να μην εδωσω 30~40Ε για να ευχαριστηθω ενα παιχνιδι απλα περιμενω να "σπασει".....ΟΚ δικα σου ειναι τα λεφτα και οτι θελεις τα κανεις....αλλα 300 ευρω πεταγμενα απλα και μονο περιμενωντας να "σπασει".... ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα η κονσόλα... Το UGA το τερμάτισες?

οχι ρε, αφου δεν μαρεσε.

 

Τοτε, ποιος ο λογος που το αγορασες? εχουν βγει αρκετα καλα παιχνιδια (Οπως πχ RAYMAN, UMvC3, BLAZBLUE, Lego H.P, για να μην αναφερω ολα αυτα που κυκλοφορουν στο PSN) και ακολουθουν ενα σωρο άλλα και εσυ δεν τα ευχαριστιεσαι επειδη περιμενεις να σπασει? πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω......αγοραζω κατι και μετα απλα τρωει σκονη περιμενωντας να "σπασει".... δηλαδη για να μην εδωσω 30~40Ε για να ευχαριστηθω ενα παιχνιδι απλα περιμενω να "σπασει".....ΟΚ δικα σου ειναι τα λεφτα και οτι θελεις τα κανεις....αλλα 300 ευρω πεταγμενα απλα και μονο περιμενωντας να "σπασει".... ?

το ειχα παρει στα 216Ε μαζι με 4gb+UGA+travel kit σε προσφορα απο την electroworld.

στην αρχη το πηρα περισσοτερο για να το εχω για καλοκαιρακι στις διακοπες κλπ, στο σπιτι δεν υπηρχε περιπτωση να ασχοληθω μιας και εχω ps3 και pc οποτε παιζω εκει, λεφτα ειχα πει οτι δεν θα εδινα στο vita, προτειμω να τα δωσω σε ps3/pc και να ευχαριστιεμε εκει τα παιχνιδια παρα σε 5" οθονη.θα επαιζα στο σπιτι vita Μονο αν ειχα το FIFA και αυτο ετσι κανα βραδακυ οχι τρελα πραγματα παντως θα το ανοιγα,υπολογιζα να πουλησω το UGA ή να το ανταλλαξω για να παρω το FIFA.

εμενα προσωπικα απο τα παιχνιδια που ανεφερες μαρεσε μονο το Gravity Rush που κατευασα απο το PSN το demo του αλλα δεν παω να δωσω ενα καρο λεφτα για να παρω παιχνιδια για το vita, εμαθαν τωρα ολοι και ζητανε 40-50Ε για πιο για το vita δλδ ιδιες τιμες με τα παιχνιδια του PS3 που με τοσα λεφτα στο PS3 περνεις παιχνιδαρες και οχι τις μ@λ@κιες που εχουν βγαλει για το vita.ναι αν δεν ειχα καποια αλλη κονσολα ή αν δεν ειχα καλο Pc θα εδινα λεφτα για τα παιχνιδια του vita αλλα τωρα ΟΧΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να περιμένεις να σπάσει και ίσως το έπαιρνες και ποιο φτηνά .Αγορα που την τρωει η σκόνη όσο ναναι ειναι λάθος εκτός αν δεν τσουζει στην τσέπη ......

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολειστε με παιδακια που δεν ξερουν τι αγορες κανουν κ τσιγκουνευονται αφου σκασαν τοσα λεφτα να αγορασουν games...τι να πω...

Εγω πανω απο 20€ για game psv δεν εχω δωσει...απλα πρεπει να ψαχνεις κ λιγο σε αγγελιες κτλ

(ο αλλος δινει 220€-300€ για φορητη κονσολα κ δεν παιζει γιατι δεν εχει χακαριστει,που αν γινει ποτε κατι τετοιο η τιμη θα εχει φτασει τα 100€ της κονσολας τοτε )

 

Το μηχανημα μια χαρα παιχνιδακια εχει να ασχοληθει καποιος καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να περιμένεις να σπάσει και ίσως το έπαιρνες και ποιο φτηνά .Αγορα που την τρωει η σκόνη όσο ναναι ειναι λάθος εκτός αν δεν τσουζει στην τσέπη ......

 

Sent from my iPad using Insomnia

το πηρα για να εχω το πρωτο fw που ειχε το φορητο γιατι οπως ειχε γινει και με το ps3 μολις ειχε χακαριστει απο ενα σημειο και μετα με τις φουρνιες των slim για να τα χακαρεις επρεπε να τα κανεις downgrade και παλι δεν γινοτανε σε ολα τα μοντελα.πχ στο δικο μου δεν γινετε downgrade στην 3.55.

οσο για τα λεφτα φυσικα και τσουζει η τσεπη αλλα τα συγκεκριμενα ειτε θα τα επερνα για καποια παιχνιδια στο PS3/PC ειτε θα επερνα το Vita.

 

Μην ασχολειστε με παιδακια που δεν ξερουν τι αγορες κανουν κ τσιγκουνευονται αφου σκασαν τοσα λεφτα να αγορασουν games...τι να πω...

Εγω πανω απο 20€ για game psv δεν εχω δωσει...απλα πρεπει να ψαχνεις κ λιγο σε αγγελιες κτλ

(ο αλλος δινει 220€-300€ για φορητη κονσολα κ δεν παιζει γιατι δεν εχει χακαριστει,που αν γινει ποτε κατι τετοιο η τιμη θα εχει φτασει τα 100€ της κονσολας τοτε )

 

Το μηχανημα μια χαρα παιχνιδακια εχει να ασχοληθει καποιος καιρο

Καταρχην προσεχε πως μιλας και μην σε καιει τοσο το τι εκανα/κανω εγω.

εσυ ρε φιλε μπορει να μην εχεις με τι αλλο να ασχολειθεις μες στο σπιτι σου, να μην εχεις κονσολα ή pc και να παιζεις με το Vita, προβλημα σου, εγω εχω PS3 και PC και οταν θελω να παιξω παιζω εκει γιατι το ευχαριστιεμε κιολας.

Και νε, δεν θελω να σκασω ουτε 10Ε για παιχνιδι του Vita γιατι κατ εμε ολα ειναι μουφες (προσωπικη μου αποψη παντα),τι να παω να παιξω wipeout,unit13,rayman (που εχει βγαι και για pc)?πολυ απλα απο την στιγμη που δεν γουσταρω τα συγκεκριμενα παιχνιδια δεν τα αγοραζω, αν βγει κατι που με ενδιαφερει και μου περισσευουν χρηματα να δωσω για παιχνιδι του Vita θα το κανω.επεισης οπως ειπα δεν το εχω για μεσα για το σπιτι αλλα για τιποτα διακοπες κλπ.

εσενα τωρα δεν μου ειπες πιο ειναι το προβλημα σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα ολα τα παιχνιδια δεν ειναι καλα και σιγουρα δεν ειναι εποχες για "πεταμα" των ευρωπουλακιων μας, ομως δεν μπορεις να πεις οτι ολα τα παιχνιδια που εχουν κυκλοφορησει ειναι μουφες και αθλια ή πεταμα χρηματων...ηδη σου εχω γραψει για καποια παιχνιδια, μερικα εκ των οποιων τα εχω και στο PS3 μου (UMvC3, Rayman) αλλα τα αγορασα και για το VITA.

 

Επισης θα σου αναφερω καποια παιχνιδια (απο αυτα που ηδη κυκλοφορουν) τα οποια μπορει να σου φαινονται "παιδικα" ή οχι αξιολογα, ομως εαν ασχοληθεις μαζι τους θα δεις οτι θα φας "γερο κολλημα", EVERYBODY'S GOLF, Modnation Racers, Super StarDust, Top Darts, TOM Blitz (το οποιο ειναι στην ουσια δωρεαν), Hustle Kings, Pure Chess (απο αυτα που εχω εγω αγορασει), Escape Plan, A-men, FIFA (to οποιο εαν καταλαβα καλα εχεις ηδη), Lumines και Ninja Gaiden (απο αυτα που εχω δει σε ντεμο ή σε φιλους να παιζουν), οπως καταλαβαινεις λοιπον υπαρχουν αξιολογα παιχνιδια τα οποια αξιζουν την προσοχη σου και τα ευρω σου και ΣΙΓΟΥΡΑ δεν μπορεις να τα πεις μουφες!! Βεβαια ολα αυτα ειναι καθαρα υποκειμενικα.....

 

Τελος, προσωπικα, σχεδον οτι κυκλοφορησει για 3 και PSVITA , και για οσο αντεχει ακομα η τσεπη μου, σκοπευω να το αγορασω και στις 2 κονσολες (πχ ACIII) γιατι ειναι καποια παιχνιδια που θελω να τα απολαμβανω ειτε ειμαι καθιστη στον καναπε, ειτε ειμαι μεσα σε αυτοκινητο, μετρο, αεροπλανο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα ολα τα παιχνιδια δεν ειναι καλα και σιγουρα δεν ειναι εποχες για "πεταμα" των ευρωπουλακιων μας, ομως δεν μπορεις να πεις οτι ολα τα παιχνιδια που εχουν κυκλοφορησει ειναι μουφες και αθλια ή πεταμα χρηματων...ηδη σου εχω γραψει για καποια παιχνιδια, μερικα εκ των οποιων τα εχω και στο PS3 μου (UMvC3, Rayman) αλλα τα αγορασα και για το VITA.

 

Επισης θα σου αναφερω καποια παιχνιδια (απο αυτα που ηδη κυκλοφορουν) τα οποια μπορει να σου φαινονται "παιδικα" ή οχι αξιολογα, ομως εαν ασχοληθεις μαζι τους θα δεις οτι θα φας "γερο κολλημα", EVERYBODY'S GOLF, Modnation Racers, Super StarDust, Top Darts, TOM Blitz (το οποιο ειναι στην ουσια δωρεαν), Hustle Kings, Pure Chess (απο αυτα που εχω εγω αγορασει), Escape Plan, A-men, FIFA (to οποιο εαν καταλαβα καλα εχεις ηδη), Lumines και Ninja Gaiden (απο αυτα που εχω δει σε ντεμο ή σε φιλους να παιζουν), οπως καταλαβαινεις λοιπον υπαρχουν αξιολογα παιχνιδια τα οποια αξιζουν την προσοχη σου και τα ευρω σου και ΣΙΓΟΥΡΑ δεν μπορεις να τα πεις μουφες!! Βεβαια ολα αυτα ειναι καθαρα υποκειμενικα.....

 

Τελος, προσωπικα, σχεδον οτι κυκλοφορησει για 3 και PSVITA , και για οσο αντεχει ακομα η τσεπη μου, σκοπευω να το αγορασω και στις 2 κονσολες (πχ ACIII) γιατι ειναι καποια παιχνιδια που θελω να τα απολαμβανω ειτε ειμαι καθιστη στον καναπε, ειτε ειμαι μεσα σε αυτοκινητο, μετρο, αεροπλανο....

Δεκτο, εγω αλλωστε χαρακτηρισα μουφες τα παιχνιδια και ειπα οτι ειναι ΚΑΘΑΡΑ προσωπικη μου αποψη.

Το FIFA οχι δεν το εχω σκοπευα να το παρω μονο αν εβρισκα να ανταλλαξω μαζι του το UGA (που εχω) ή αν πουλαγα το UGA και εβρισκα κανα 20Ε το FIFA αλλιως δεν δινω λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθω να φανταστώ γυναίκα να παίζει ps vita σε μετρό..χαχαχαα

 

Κοιτα εδω Ελλαδα στους περισσοτερους και ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ στις αλλες γυναικες φαινεται....καπως (ιδιως μεσα στο μετρο) :) :). οταν ανοιγω τη τσαντα και το βγαζω θα επρεπε να εισαι απο μια μερια να βλεπεις το γουρλωμα των ματιων....:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί? Μπράβο της σπανίζουν τέτοιες γυναίκες στις μέρες μας!

 

Ναι δε λέω οτι με παραξενεύει εμένα .Για τους άλλους που είναι λίγο πίσω τεχνολογικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα αν δεν σας παραξενευει γυναικα να παιζει games και να βγαζει το vita στο μετρο ανηκετε στην κατηγορια nerd,geek κτλ...

Σαν να μου λετε οτι δεν σας παραξενευει μια γυναικα να βλεπει μπαλα,να κλανει,να πινει μπυρες με το κιλο και να κανει διαγωνισμο ρεψιματος με τα φιλαρακια του...

Καποια πραγματα ειναι αντρικα...αλλιως ξεκινηστε κι εσεις να βαφετε νυχια να δουμε πως θα σας βλεπουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...