Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, για πείτε κανά καλό rpg που να "μοιάζει" με fallout/elder scrolls (ας είναι και από ps one).

Επίσης, κάτι σε online fps (ιδανικά κάτι που να μοιάζει με planetside).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπαρχει καρτα που αγοραζουμε (σαν τις XBOX gold) που ισοδυναμουν με points-χρηματα και μπορουμε να κανουμε με αυτες τις αγορες μας;

Θελω να σβησω την πιστωτικη απο μεσα και να αγοραζω μεσω καρτας

 

Ναί, υπάρχουν 20άρες και 50άρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και όταν έστειλες το προηγούμενο link αναρωτήθηκα που στο καλό κολλούσε εκείνο :P. Θα τσιμπήσω Escape Plan εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τσιμπήσω Escape Plan εγώ.

Με ψήνει κι εμένα, αλλά πρόσεξα πως βγήκαν και τρία DLCs, οπότε λέω να περιμένω μπας και βγεί retail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ψήνει κι εμένα, αλλά πρόσεξα πως βγήκαν και τρία DLCs, οπότε λέω να περιμένω μπας και βγεί retail.

To Escape Plan δεν πρόκειται να βγει retail ρε συ. Είναι καθαρά ψηφιακός τίτλος και δεν είναι καμιά παιχνίδαρα ώστε να το βγάλουν retail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω ας βγάλουν μια complete που να περιέχει και τα DLC, πάλι ψηφιακή.

Πάντως μη σου φαίνεται περίεργο, ίσως να το βγάλουν κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω ας βγάλουν μια complete που να περιέχει και τα DLC, πάλι ψηφιακή.

Πάντως μη σου φαίνεται περίεργο, ίσως να το βγάλουν κάποια στιγμή.

Δύσκολα πάλι. Εξάλλου δεν με καίνε τόσο τα DLC. Εγώ θα τσιμπήσω τώρα που είναι και σε προσφορά.

 

EDIT: Μάλλον ψάχνεις αυτό που δεν έχει βγει σε προσφορά

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gr/games/escape-plan-collection/cid=EP9000-PCSF00023_00-ESCPCOLLECTION01

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να υπήρχαν στην προσφορά και τα LittleBigPlanet PS vita, New little king's story.

To rayman origins έχω διαβάσει οτι είναι καλό ισχύει;

Καλά εσύ που ζεις? Τόσες φορές την έχουμε αναφέρει την προσφορά για το LBP στα 15Ε. Τσίμπα :P

 

http://www.sevenspot.gr/gr/GamesInner/2f06344d9fe9b50104aae86b3cbca979/1959-30675.html

 

Κατέβασε το demo από το rayman να σιγουρέψεις τον εαυτό σου. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλές αυτές οι προσφορές αλλα γιαυτούς που έχουν την κονσόλα...το θέμα δεν είναι γιαυτούς την συγκεκριμένη στιγμή.. πάλι φούντο στις πωλήσεις το psvita στην ιαπωνία και αυτόν τον μήνα, μαζί με το wii u πάνε χεράκι χεράκι... ελπίζω στις 20 στο ps4 να πούν και για το vita τπτ θετικό(fucking price drop...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλές αυτές οι προσφορές αλλα γιαυτούς που έχουν την κονσόλα...το θέμα δεν είναι γιαυτούς την συγκεκριμένη στιγμή.. πάλι φούντο στις πωλήσεις το psvita στην ιαπωνία και αυτόν τον μήνα, μαζί με το wii u πάνε χεράκι χεράκι... ελπίζω στις 20 στο ps4 να πούν και για το vita τπτ θετικό(fucking price drop...)

Έχει ένα event η Sony στις 25-28 Φεβρουαρίου. Ελπίζω για μεγάλες ανακοινώσεις για το Vita. Για τίτλους και price drops σε περιφερειακά και παιχνίδια. Η τιμή της κονσόλας είναι το λιγότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σταθειτε ρε παιδια. δηλαδη στα 160 που το βγαλανε δεν ηταν καλη προσφορα (εστω κι αν ηταν με το βλακ οψ);

εδω 110-120 εχει το ΠΣΠ με παιχνιδι χωρις wifi. Ελεος δηλαδη, ποσο να πεσει πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT: Μάλλον ψάχνεις αυτό που δεν έχει βγει σε προσφορά

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gr/games/escape-plan-collection/cid=EP9000-PCSF00023_00-ESCPCOLLECTION01

20€? Χαχα! Πλάκα έχουνε οι τυπάδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...