Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πωπω τραγικό φαίνεται το boomerang χαχαχα.πως να σε ενοχλει το μέγεθος προς το μεγαλύτερο χαχαχα αφού είναι ήδη τεράστιο να του βάλουμε ακόμα πιο μεγάλο case χαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πωπω τραγικό φαίνεται το boomerang χαχαχα.πως να σε ενοχλει το μέγεθος προς το μεγαλύτερο χαχαχα αφού είναι ήδη τεράστιο να του βάλουμε ακόμα πιο μεγάλο case χαχαχα.

Φίλε το Vita το έχω για το σπίτι. Και αυτό που θέλω είναι να παίζω πιο άνετα. Δεν με νοιάζει το μέγεθος. Σαν μια gaming συσκευή το βλέπω την οποία μπορείς να την μετακινείς μέσα στο σπίτι. Εξάλλου μπαίνει και βγαίνει πανεύκολα. Αν το έπιανες και εσύ στα χέρια σου πίστεψε με θα άλλαζες γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όχι το cod ¨ηταν τραγικό παιχνίδι γενικά,δεν το φταίγανε μόνο τα μικρά αναλογικά.είδα αρκετά video reviews και όλοι το κράζανε,αυτό θα είναι το n1 fps που θα παίζει ο κόσμος στις φορητές, φαίνεται πολύ όμορφο ,ειδικά για vita game.

ιαπωνέζικη διαφημιση του vita 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FZmssoHWiRA 

 

are they kidding us?

Επεξ/σία από skanjos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε το demo του Sound Shapes που ανέβηκε πρόσφατα στο PS Store. Το παιχνίδι είναι πολύ καλό και με έψησε να το αγοράσω κάποια στιγμή. Έχει και cross buy δυνατότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Motorcross που το εχει μονο 8.99 αξιζει?εχει και Online?

Όχι online δεν έχει. Κατέβασε το demo να δεις αν και από όσο έχω ακούσει το demo σε ξεγελάει. Εμένα το demo δεν μου άρεσε αλλά λένε είναι πολύ καλύτερο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω σουτερ απο το psp για το βιτα (γιατι οπως παει δεν βλεπω τιτλους απο τη σονυ, τουλαχιστον πσπ )

ποιο να αγορασω

εχω δει τα εξης:

ghost recon predator

socom fireteam bravo 3

αλλα ?

 

 

και θα βγει το splinter cell Blacklist, sniper ghost warrior 2 στο βιτα (το διαβασα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο φένεται το killzone. Ελπιζω να μη βγει σαν το cod.

 

Αντε τι περιμένει η σόνυ, αν δε βγάλει αυτή τους κορυφάιους τίτλους για το μηχανημά της, απο ποιον περιμένει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kjtzemis το remake του final fantasy vii μπορεί να σηκώσει πάνω του όποια καινούρια κονσόλα θέλει, δεν ξέρεις πόσους οπαδούς έχει ,2 φορές έχω την έκδοση του psx και 1 φορά το πήρα απο psn, υπάρχει άποιρος κόσμος που το περιμένει και άποιρος που θα το δοκίμαζε γιατί δεν το έχει προλάβει και τώρα τον χαλάνε τα γραφικά. μιλάω για 7-10 εκ πωλήσεις στάνταρ,για μια σωστή δουλειά,αυτό για μένα είναι system seller. υποθετικά πάντα imo

 

ikaruga το soul sacrifice μάλλον θα πάει άπατο,ούτε το 1εκ δεν θα φτάσει , και το persona 4 δεν είναι system seller,το έχει ο κόσμος στο ps2 του.δεν θα τον κάνει τον αγοραστή να τρέξει να αγοράσει psvita, πχ όπως το final fantasy vii που αν βγει θα δουν έλειψη κονσόλας ,πραγματικά το πιστέυω αυτό.ο κόσμος παρακαλάει και η square φοβάται... 

 

α βρήκα και άλλο System seller ,kingdom hearts 3... το είχα ξεχάσει, και δεν μιλάω για spinoff,αλλα για το no3. άλλο system seller δεν μπορώ να σκεφτώ(και ένα ενδεχόμενο gran turismo θα βοηθήσει αλλα όχι και τόσο ωστε να γίνει πανικός όπως με τα αλλα 2 που θα γκρεμιστεί το internet..)

zone of the enders 3 που έρχεται (εντάξι όχι και τόσο system seller αλλα τεράστια ευκαιρία για ένα τοπ exclusive)

 

καταρχήν δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάψουν το χαρτί του FF VII remake για το Vita. αυτό που περιμένει η Square είναι μερικές πωλήσεις στο vita για να βγάλει ένα υπάρχων system seller που θα είναι to  Type-0 σε vita edition (και localized), ίσως και ένα crisis core HD και κανένα Dissidia 2. σίγουρα χαρτιά

 

εκτός αυτού προσωπικά δεν πιστεύω πως υπάρχει γενικά λόγος για VII remake αυτή την στιγμή, είδη κάνανε ένα prequel (Crisis Core) και ένα sequel (Advent Children) και τα δύο καταπληκτικά. περιμένω ένα FF XV σε στυλ XII μιας και το open world πουλάει τώρα. όλα αυτά αν δεν φαλιρίσει η Square από το XIV

 

το persona 4 τα πήγε πολύ καλά στην ιαπωνία από πωλήσεις και το soul sacrifice είναι inafune στην ιαπωνία θα τα πάει πολύ καλά στάνταρ

 

ένα system seller που περιμένει είναι κατά την γνώμη μου το phantom pain...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχήν δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάψουν το χαρτί του FF VII remake για το Vita. αυτό που περιμένει η Square είναι μερικές πωλήσεις στο vita για να βγάλει ένα υπάρχων system seller που θα είναι to  Type-0 σε vita edition (και localized), ίσως και ένα crisis core HD και κανένα Dissidia 2. σίγουρα χαρτιά

 

εκτός αυτού προσωπικά δεν πιστεύω πως υπάρχει γενικά λόγος για VII remake αυτή την στιγμή, είδη κάνανε ένα prequel (Crisis Core) και ένα sequel (Advent Children) και τα δύο καταπληκτικά. περιμένω ένα FF XV σε στυλ XII μιας και το open world πουλάει τώρα. όλα αυτά αν δεν φαλιρίσει η Square από το XIV

 

το persona 4 τα πήγε πολύ καλά στην ιαπωνία από πωλήσεις και το soul sacrifice είναι inafune στην ιαπωνία θα τα πάει πολύ καλά στάνταρ

 

ένα system seller που περιμένει είναι κατά την γνώμη μου το phantom pain...

Ποιος σου είπε πως το phantom pain θα βγει για Vita?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...