Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Ikaruga σε βρισκω λιγο υπερβολικο φιλε μου.Το παιχνιδι το λατρευω αλλα οχι οτι θα σωσει και τη Sony αυτο.Και η Nintendo εβγαλε το ocarina of time remake αλλα δεν πουλησε συστηματα με αυτο.Θα ηταν φοβερη προσθηκη ναι αλλα να αναστησει το μηχανημα σε καμια των περιπτωσεων.

 

 

 

Καθολου υπερβολικος, οπως το τη σημερον ημερα που το monster hunter στην ιαπωνια πουλαει κονσολες με το τσουβαλι οταν κυκλοφορει ετσι και αυτο και στην περιπτωση του FF7 ακομα περισσοτερο. Επισης στην περιπτωση του Ocarina ποτε δεν ζητησαν να βγει καποιο remake γιατι το Zelda ηταν παντα στην επικαιροτητα και καθε νεο παιχνιδι στην σειρα ηταν καλυτερο απο το προηγουμενο. Το FF7 ομως ειναι μοναδικο. Το ζηταει ο κοσμος. Απο την ημερα που βγηκε το PS3 το ζηταει ο κοσμος και ειδικα μετα το βιντεο που εδειξαν πισω στην Ε3 φουντοσαν κυριολεκτικα οι φημες.

 

Ειχανε χεστει ολοι στα βρακια τους οταν ειχανε δει αυτο για πρωτη φορα τοτε.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mXLOVmPMOdc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eυχομαι τοτε να βγει για να δουμε ποιος εχει δικιο.Προφανως ειναι τιγκα βλακες εκει στη sony που εχουν τη λυση μεσα στα χερια τους για να αναστησουν ενα μισοπεθαμενο μηχανημα και δε το κανουν.Γνωμη μου ειναι οτι ειστε πολυ υπερβολικοι.Μια χαρα μηχανηματα υπαρχουν για να παιχτει το παιχνιδι και ας ειναι παρωχημενα τα γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πλεονεκτημα δινει το psn mobile, και αξιζει να το κανουμε

Επισης μας επιτρεπει απο εδω ελλαδα (προφανως βλεπουν ip-address αυτοματα) να φτιαξουμε λογαριασμο αγγλικου πσν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω και αγγλικό και ιαπωνέζικο Psn... απλά δίνουν 5-6 ps mobile games Δωρεάν τα οποία εννοείτε τρέχουν στο Psvita .

έχει οδηγίες εδώ http://www.pspgr.net/viewtopic.php?t=20502&f=127 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ήταν αυτές οι κινήσεις της Sony, τότε το Vita θα έκανε σίγουρα καλύτερες πωλήσεις άρα θα υπήρχε μεγαλύτεροι κοινό για να πουληθούν games που θα έφτιαχναν οι developers. δεν ξέρω αν εννοείς αυτό :P

 

Αυτο εννοω.

 

offtopic: Γιατι δεν παιρνει τονους το συστημα με απαντηση σε ενα post με παραθεση; Γνωριζει κανενας απο τους mods;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic: Γιατι δεν παιρνει τονους το συστημα με απαντηση σε ενα post με παραθεση; Γνωριζει κανενας απο τους mods;

Εμένα το forum μου λειτουργεί σωστά μόνο με google chrome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όποιον ενοχλεί η θέση των μοχλών και γενικά το μέγεθος του φορητού, προτείνω να αγοράσετε ένα τέτοιο grip που θα σας βολέψει πραγματικά πάρα πολύ.

 

 

post-212896-0-87082200-1359477364_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...