Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις κανείς πληροφορίες για Ρώμη και αεροδρόμιο ciampino;

Πως φτάνουμε απο εκει στο κέντρο;

Διαβάζω οτι η πιο φτηνή λύση είναι λεωφορείο για το σταθμό του τρένου και απο εκει στο κέντρο με το τρένο..

Απλά φοβάμαι μήπως έχω πρόβλημα στο λεωφορείο με τη βαλίτσα. Ξέρει κανεις;

Αλλιώς με ταξί θέλει 30ε που δεν το βλέπω.Κρίμα είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λεωφορειο μέχρι Τερμινι.

Τι πρόβλημα να έχεις με την βαλίτσα; Τα λεωφορεία ξέρουν ότι μεταφέρουν κόσμο που ήρθε να αεροπλάνο και έχουν αποσκευές. Δεν θα σου πει κανείς τίποτα.

 

Καλό ταξίδι.

 

Επεξ/σία από orck
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέτε για τα στενά καθίσματα της Ράιαν λες και της ετζιαν είναι πιο άνετα. τα ίδια σκατά είναι και μάλιστα τα πληρώσεις χρυσάφι. έχω πετάξει με Ράιαν, ετζιαν, μπλου και κομπαλτ. μόνο της μπλου ήταν ψιλό άνετα, όλες οι άλλες ήταν πάρα πολύ στενά και με το ζόρι χωρούσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε παιδιά, μια πολύ γρήγορη ερώτηση,

Εάν ξέρω ότι σε κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία θα ταξιδέψει "ΚΑΠΟΙΟΣ" από μια ομάδα ανθρώπων, μπορώ να αγοράσω εισιτήριο ΧΩΡΙΣ όνομα, το οποίο όνομα να δηλωθεί μετά, όταν θα αποσαφηνιστεί ποιος τελικά από το GROUP μας θα ταξιδέψει. Θέλω να αγοράσω δηλαδή αρχικά ένα ανώνυμο εισιτήριο, να αγοράσω δηλαδή τη θέση, και να δηλώσω το όνομα σε 2ο χρόνο. Γίνεται αυτό στην ryanair?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, glenngould είπε

Χαίρετε παιδιά, μια πολύ γρήγορη ερώτηση,

Εάν ξέρω ότι σε κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία θα ταξιδέψει "ΚΑΠΟΙΟΣ" από μια ομάδα ανθρώπων, μπορώ να αγοράσω εισιτήριο ΧΩΡΙΣ όνομα, το οποίο όνομα να δηλωθεί μετά, όταν θα αποσαφηνιστεί ποιος τελικά από το GROUP μας θα ταξιδέψει. Θέλω να αγοράσω δηλαδή αρχικά ένα ανώνυμο εισιτήριο, να αγοράσω δηλαδή τη θέση, και να δηλώσω το όνομα σε 2ο χρόνο. Γίνεται αυτό στην ryanair?

Ευχαριστώ

Μπορεις να βγαλεις εισητηριο και μεσα σε 24ωρες να αλλαξεις ονομα η ημερομηνια χωρις κοστος. Μετα βαρανε ασχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ δηλαδή να αγοράσω απλά θέση χωρίς να δηλώσω όνομα (γιατί δεν ξέρω ποιος από όλους μας θα ταξιδέψει) και να δηλώσω το όνομα μετά; :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, glenngould είπε

Δεν μπορώ δηλαδή να αγοράσω απλά θέση χωρίς να δηλώσω όνομα (γιατί δεν ξέρω ποιος από όλους μας θα ταξιδέψει) και να δηλώσω το όνομα μετά; :(

όχι (για online αγορά τουλάχιστον)

Επεξ/σία από john_shadow
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να ταξιδέψω καιρό με ryan. Όσον αφορά την plus υπηρεσία τους, εαν καταλαβαίνω καλά, έχεις: χειραποσκευή, αποσκευή μέχρι 20κγ και μια μικρή τσάντα για λάπτοπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. έχω κλείσει για αύριο 2 εισητήρια με την ryanair απο θεσσαλονίκη για Μπέργκαμο και χτες το απόγευμα μου εστειλαν sms/email ότι η πτήση ακυρώνεται. Προφανώς χάνω και τα χρήματα που έχω δώσει για το ξενοδοχείο κτλ. 

Επικοινώνησα με το live chat για να μου δώσουν άλλη επιλόγη και μου είπαν από θεσσαλονίκη για Ρώμη . Βέβαια από Ρώμη για Μιλάνο πρέπει να κλείσω τρένο που μου είπαν οτι δεν εγγυώνται ότι θα μου καλύψουν τα έξοδα; 

τι μπορώ να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο αυστηροί είναι στην χειραποσκευή;

Μια τσάντα ώμου 17 λίτρων περνάει;

Σίγουρα μεγαλύτερη από 35Χ20Χ20 αλλά φυσικά ζουλιεται.

Το επιτρεπόμενο βάρος αυτής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, liakjim είπε

Πόσο αυστηροί είναι στην χειραποσκευή;

Μια τσάντα ώμου 17 λίτρων περνάει;

Σίγουρα μεγαλύτερη από 35Χ20Χ20 αλλά φυσικά ζουλιεται.

Το επιτρεπόμενο βάρος αυτής;

χειραποσκευή η για το αντικείμενο που παίρνεις στην καμπίνα εννοείς?

αν εννοείς για την καμπίνα, δεν έχει όριο βάρους, απλά μεγέθους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, john_shadow είπε

χειραποσκευή η για το αντικείμενο που παίρνεις στην καμπίνα εννοείς?

αν εννοείς για την καμπίνα, δεν έχει όριο βάρους, απλά μεγέθους..

Και βάρους έχει και συνήθως είναι 8 κιλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μέγεθος που έχουν αυτοί είναι 35χ20χ20 όπως γράφεις, δλδ 14λίτρα!

Πόσο μεγαλύτερη είναι η δική σου; Εκτός αν 17λιτ είναι ο ωφέλιμος όγκος της και κατά συνέπεια αρκετά μεγαλύτερη απο τις διαστάσεις αυτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/7/2018 στις 5:27 ΜΜ, fysikos είπε

καλησπέρα. έχω κλείσει για αύριο 2 εισητήρια με την ryanair απο θεσσαλονίκη για Μπέργκαμο και χτες το απόγευμα μου εστειλαν sms/email ότι η πτήση ακυρώνεται. Προφανώς χάνω και τα χρήματα που έχω δώσει για το ξενοδοχείο κτλ. 

Επικοινώνησα με το live chat για να μου δώσουν άλλη επιλόγη και μου είπαν από θεσσαλονίκη για Ρώμη . Βέβαια από Ρώμη για Μιλάνο πρέπει να κλείσω τρένο που μου είπαν οτι δεν εγγυώνται ότι θα μου καλύψουν τα έξοδα; 

τι μπορώ να κάνω;

Μπορείς να πάρεις 400€ αποζημίωση ανά άτομο αν φταίει  η εταιρεία για την ακύρωση. Δες αν σε συμφέρει αυτό. 

Επεξ/σία από djuan1988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...