Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Eγω εκλεισα για αρχες Μαρτιου , 9.90 απο Λονδινο για Βασιλεια(Ελβετια) 

 

Not Bad at all!!!!  :-D

τσάμπα πράμα! είναι τηλεκατευθυνόμενα!  :D Εγώ για Λονδίνο σκέφτομαι, με την πρώτη ευκαιρία, για κανένα ματσάκι. Για west ham λέμε γιατί για Τσέλσι και τότεναμ θα είναι πανάκριβα τα εισιτήρια του γηπέδου. Βασικά πιο ακριβά θα μας βγούνε τα εισιτήρια του γηπέδου! Θέλει ψάξιμο και εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια καλησπερα σε 10 μερες πεταω για λονδινο.μια ερωτηση θελω να κανω.στο αεροδρομιο ποση ωρα νωριτερα να ειμαι?1 ωρα νωριτερα ειναι καλα η πρεπει πιο νωρις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως πηγες και τις προηγουμενες φορες, ετσι θα πας και τωρα.... δεν αλλαζει κατι..... Μια αεροπορικη εταιρια ειναι οπως ολες οι αλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα η ρυαναιρ απο αθηνα αν εισαι ευγενικος (και ελληνας) εχεις αρκετες πιθανοτητες να περασεις (λιγο) μαγαλυτερη /βαρυτερη βαλιτσα καθως αυτοι οου στην ελεγχουν ειναι ελληνες. Εχω πετυχει μπροστα μου μαμα με δυο παιδια να περναει αρκετα μεγαλυτερη βαλιτσα (δε θυμαμαι αν ειχαν και τα παιδια αποσκευες) ενω ενας αλβανοφαση με υφακι ηταν με σακ βουαγιαζ μεγαλο αλλα μισοαδειο που αν το συμπιεζε εμπαινε στο κουτι αλλα τον βαλαν να πληρωσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπηθηκα λιγο να σ πω την αληθεια γιατι πραγματικα νομιζω οτι ιταν legit η βαλιτσα του. Δε ξερω αν εφταιγε η καταγωγη, το υφακι η απλα οτι η αλλη ηταν μαμα και τον ελεγχο τον εκανε γυναικα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης έχω παρατηρήσει ότι αν περάσεις από τους πρώτους στον έλεγχο, δεν τους πολυνοιάζει και περνάνε ότι να ναι..

Όσο πλησιάζει προς το τέλος η ουρά, τότε ξεκινάνε και ελέγχουν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι ασχετο ? υπαρχει περιορισμος στη χειραποσκευη  σε τσιγαρα ? γιατι θελω να παρω μερικες κουτες για φιλους μου. επισης αν αγορασω τσιγαρα απο τα duty και ειναι σε σακουλα υπαρχει περιπτωση να με αφησουν να την περασω ή ολα μεσα στη χειραποσκευη? (νομιζω επιτρεπεται μια ακομα μικρη 20χ20χ35 που υπολογισα 4 κουτες τσιγαρα...) ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης έχω παρατηρήσει ότι αν περάσεις από τους πρώτους στον έλεγχο, δεν τους πολυνοιάζει και περνάνε ότι να ναι..

Όσο πλησιάζει προς το τέλος η ουρά, τότε ξεκινάνε και ελέγχουν..

δεν είναι και νόμος αυτό,πρώτη στην ουρά,με βαλιτσακί στις διαστάσεις,μου το κατέβασαν στις αποσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...