Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

έναν κωδικό μας έχουν δώσει για κάθε πτήση.. απλά σκάλωσα με κάτι που διάβαζα εδώ που λέγανε ότι τρέχανε απο το λεωφορείο και όποιος κάτσει πρώτος.. αν έχουμε κάνει check in Online δεν θα έχουμε αριθμό θέσης?

 

 

Αυτο υπηρχε παλια, πλεον ο καθενας εχει αριθμημενη θεση που αναγραφεται στο Boarding pass οταν το εκτυπωνεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 

Αυτο υπηρχε παλια, πλεον ο καθενας εχει αριθμημενη θεση που αναγραφεται στο Boarding pass οταν το εκτυπωνεις.....

Τέλεια.. σε ευχαριστω πολύ για την βοήθεια!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις διαστάσεις της βαλίτσας για χειραποσκευή πρεπει να μετρήσω και τα ροδακια?? έχω μία που ειναι 55εκ ύψος και ειναι μεσα στις διαστάσεις αλλά μαζί με τα ροδάκια πάει 57 εκ. Θα έχω πρόβλημα?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις διαστάσεις της βαλίτσας για χειραποσκευή πρεπει να μετρήσω και τα ροδακια?? έχω μία που ειναι 55εκ ύψος και ειναι μεσα στις διαστάσεις αλλά μαζί με τα ροδάκια πάει 57 εκ. Θα έχω πρόβλημα?  

 

γενικά, ναι... ειδικά, οχι δε θα εχεις πρόβλημα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση. Έκανα κράτηση εισητήρια για Θεσσαλονίκη - Ρώμη την Παρασκευή. Από ότι καταλαβαίνω πρέπει τώρα να κάνω on line check in και να εκτυπώσω την κάρτα επιβίβασης. Πατάω το σχετικό Link στο e-mail επιβεβαίωσης  και μου ζητάει σε πρώτη φάση να συμπληρώσω στοιχεία στα άτομα που έγιναν οι κρατήσεις. Σαν δικαιολογητικό επιλέγω ταυτότητα αλλά μου ζητάει και ημερομηνία λήξης (!!!). Εκεί τι συμπληρώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα βαλει 15 χρονια μετα απο την ημερομηνια εκδοσης και δεν ειχα καποιο θεμα,αλλα αν θελεις παρε και καμια αλλη γνωμη μη σε παρω στο λαιμο μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα αλλες φορες το ζηταει αλλες οχι…… Παντα για Λονδινο-Σαλονικα και τουμπαλιν.  :-(

 

Αnyway, εγω συνηθως βαζω 1-1-2020  :-D   και το δεχεται κανονικα…..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα βαλει 15 χρονια μετα απο την ημερομηνια εκδοσης και δεν ειχα καποιο θεμα,αλλα αν θελεις παρε και καμια αλλη γνωμη μη σε παρω στο λαιμο μου

Βασικά αυτό είναι το σωστό, η ταυτότητα λήγει 15 χρόνια μετά την έκδοσή της

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην γελάσετε αλλά....ποιά απο αυτές περνάει για την 2 free που έχει ο κάθε επιβάτης την μικρη 35 x 20 x 20....ταξιδεύω στις 6-4 για ρώμη,με επιστροφή στις 10-4...

 

 

Ενδέχεται να δείτε πολλαπλά ποστ μου όσο φτάνουμε στην ημερομηνία αναχώρησης..Συγγνώμη προκαταβολικά

 

 

post-169127-0-71939400-1425909713_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέτρησε τις διαστάσεις στο σαιτ τις λεει.

 

Τις γραφει ο ανθρωπος 35x20x20........ :P

 

Ον τοπικ, δεν νομιζω να εχεις θεμα.....

 

εγω περναω κανονικα 17αρα λαπτοπτσαντα.... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας γνωστος απο εδω στη δουλεια, ταξιδεψε Αθηνα-Θεσσαλονικη με ryanair και επειδη δεν εκανε  online check in τον χρεωσαν στο αεροδρομιο 80 ευρω. Υπαρχει κανενας τροπος να τα παρει πισω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας γνωστος απο εδω στη δουλεια, ταξιδεψε Αθηνα-Θεσσαλονικη με ryanair και επειδη δεν εκανε  online check in τον χρεωσαν στο αεροδρομιο 80 ευρω. Υπαρχει κανενας τροπος να τα παρει πισω;;;

 

Όχι.Εξάλλου το αναφέρει ρητά οτι υπάρχει penalty σε περίπτωση που δέν προβείς σε check in.

Κακώς το αμέλησε,την στιγμή μάλιστα που σου έρχεται και μήνυμα (email και SMS) σάν υπενθύμιση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...