Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nαι, η ψυχούλα φταίει που εν έτη 2014 νέοι άνθρωποι έχετε χαλιά με κρόσια. Κρόσια!

 

:P

 

Στο σπίτι της μάνας μου θα της πω τι να βάλει;

 

Δε λες καλά που τουλάχιστον δε ρίχνει σεμεδάκια;

 

Αν είμαι οφφτοπικ, στο επόμενο ανεβάζω εικόνα με νεογέννητα τέκνα γατέρια. 3 μπεζ, ομορφιές, χαμούλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σας ζηλευω ρε παιδια!!Θελω να παρω μια γατουλα και εγω σπιτι μιας και λογο πολλων διαμερισματων δεν νομιζω να μπορει να υπαρξει σκυλακι μεσα στο σπιτι.Το σκεφτομαι ομως ακομα λογο εξοδων μιας και δεν ειμαι στα πολυ καλυτερα μου αλλα και λογο τριχων κτλ.Απο την αλλη σκεφτομαι ομως και την χαρα που θα φερει μια τετοια ψυχουλα μεσα στο σπιτι!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σας ζηλευω ρε παιδια!!Θελω να παρω μια γατουλα και εγω σπιτι μιας και λογο πολλων διαμερισματων δεν νομιζω να μπορει να υπαρξει σκυλακι μεσα στο σπιτι.Το σκεφτομαι ομως ακομα λογο εξοδων μιας και δεν ειμαι στα πολυ καλυτερα μου αλλα και λογο τριχων κτλ.Απο την αλλη σκεφτομαι ομως και την χαρα που θα φερει μια τετοια ψυχουλα μεσα στο σπιτι

οι γατουλεθ δεν εχουν πολλα εξοδα. και με λιγη δουλιτσα γλυτωνεις τριχα. δεν μαδανε συνεχεια. 2 φορες το χρονο ειναι τα χοντρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ed02e2069687b57fd70b577d09be11c9.jpg

απαντα ρε !

 

τα αδεσποτα χρειαζονται την στηριξη μας ..

τις πολυ ζεστες μερες του καλοκαιριου - ολοι ενα μπολακι με νερο εξω απο την πορτα μας ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή χτύπησε. Ή θα έπρεπε.

επρεπε να ημουν στην θεση σου να δεις για ποτε θα του το εξαφανιζα το μηνυμα ! αορατο θα του το εκανα  στο λεπτο ! χουντινι θα του ξηγιομουν ! οχι οτι ειναι σωστο βεβαια - ολοι πρεπει να λενε την αποψη τους - απλα εγω ειμαι μεγαλος μαλακας με κατι τετοια !

μπορει να μην αρπαχτω ποτε στην ζωη μου - μπορει να σε πιασω να μου ανοιγεις το αμαξι και να σου πω γιατι το κανεις αυτο ρε μεγαλε !  αν σε δω να χτυπησεις σκυλακι - γατακι κτλ νυχτωνει ο κοσμος γυρο μου κ εχω μεγαλο προβλημα και ας εχω ασχημα ξεμπερδεμα μετα , δεν υπολογιζω τιποτα ! και οκ δεν ειπαμε να ειναι ολοι μαλακες σαν κ μενα που ταιζω ολα τα αδεσποτα γατακια της γειτονιας καθε βραδυ  , τα  σκυλακια μεχρι και τα περιστερια , αλλα μη τα χτυπαμε ομως και ολας δε μας φταινε σε τιποτα αν εμεις ειμαστε ανωμαλοι !  δεν υπαρχει χειροτερη πραξη κομπλεξ κ μισους !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επρεπε να ημουν στην θεση σου να δεις για ποτε θα του το εξαφανιζα το μηνυμα ! αορατο θα του το εκανα  στο λεπτο ! χουντινι θα του ξηγιομουν ! οχι οτι ειναι σωστο βεβαια - ολοι πρεπει να λενε την αποψη τους - απλα εγω ειμαι μεγαλος μαλακας με κατι τετοια !

μπορει να μην αρπαχτω ποτε στην ζωη μου - μπορει να σε πιασω να μου ανοιγεις το αμαξι και να σου πω γιατι το κανεις αυτο ρε μεγαλε !  αν σε δω να χτυπησεις σκυλακι - γατακι κτλ νυχτωνει ο κοσμος γυρο μου κ εχω μεγαλο προβλημα και ας εχω ασχημα ξεμπερδεμα μετα , δεν υπολογιζω τιποτα ! και οκ δεν ειπαμε να ειναι ολοι μαλακες σαν κ μενα που ταιζω ολα τα αδεσποτα γατακια της γειτονιας καθε βραδυ  , τα  σκυλακια μεχρι και τα περιστερια , αλλα μη τα χτυπαμε ομως και ολας δε μας φταινε σε τιποτα αν εμεις ειμαστε ανωμαλοι !  δεν υπαρχει χειροτερη πραξη κομπλεξ κ μισους !

 

και μενα μου αρεσουν τα αρνακια και τα κατσικακια στο χωριο αλλα τα κανουν μπριζολες ομως.. η μηπως δεν πιανονται αυτα για κατοικιδια?

και οι κοτουλες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκύλος αλεξιπτωτιστής των βρετανικών ειδικών δυνάμεων SAS... Στο Αφγανιστάν έχουν σκοτωθεί τουλάχιστον 8 τέτοια σκυλιά σε αναγνωριστικές αποστολές μέσα σε σπηλιές μεταφέροντας κάμερα και δέκτη GPS...

 

Scott-Military-Working-Dog-in-protective

 

 

MISC_Dog_Parajump_31000_ft_Mike_Forsythe

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...