Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλοδώρημα 1000$ για τον άρρωστο σκύλο της!
bartender-tip2.jpg
Μια πολύ συγκινητική ιστορία. Μπαργούμαν ήθελε να κάνει εγχείρηση στον σκύλο της, αλλά δεν είχε τα χρήματα. Ένα ζευγάρι έδωσε τη λύση

H Christina Summitt εργαζόταν σε τρεις δουλειές για να καταφέρει να συντηρήσει την οικογένειά της. Στήριγμά της ήταν ο σκύλος της Tucker που τον είχε δίπλα της σε χαρές και σε λύπες.   

ΤΟ ημίαιμο λαμπραντόρ χρειαζόταν χειρουργική επέμβαση καθώς είχε καταπιεί μια πλαστική μπάλα αλλά η Christina  δεν είχε την οικονομική δυνατότητα να τον χειρουργήσει.

Ήταν τέτοια η λατρεία της στο Tucker που στον καρπό της είχε κάνει τατουάζ την πατούσα του.bartender-tip.jpg

 

Ενώ δούλευε σαν μπαργούμαν σε ένα καφέ είπε την ιστορία του σκύλου της σε ένα ζευγάρι το οποίο φεύγοντας της άφησε 1000 δολάρια φιλοδώρημα για να πραγματοποιηθεί η επέμβαση!

 

εγω θα προσθεσω μονο αυτο ..

 ...  οσο υπαρχουν ανθρωποι  ..........

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια δεν θελω να στειρωσω την γατουλα μου. αρχιζει να σερνει ηδη. και εχω μια ερωτηση. αν υπαρχει καποιο μερος στην θεσσαλονικη για δωσω τα γατακια να πανε σε ζεστο σπιτι. η εστω κανενα σαιτ. στο φεισμπουκ δεν εχω πολλους φιλους για να το δουν. γενικα δεν πολυμπαινω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10154438_10152311135809898_3726949290878

 

η  λολά  αδεσποτο γατακι  που μου νιαουριζε    αρχισα να το ταιζω και  ετσι  εγινε μελος της οικογενιας.  

το λολα  βγηκε επειδη  εχει  2 3  εραστες  χαχα

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευγε κριστοφερ ! εγω ναδεις γατακια που ταιζω στην γειτονια ..

σε καταλαβαινουν απο καποια στιγμη και μετα .. σε περιμενουν να γυρισεςι στο σπιτι και μολις σε δουνε   ερχοντε και σου τριβοντε στα ποδια !!

αστα -  απιστευτο συναισθημα .. ευγε και παλι !!!

 

εχω παντα αυτο στο σπιτι ! αν τελειωσει μπορω να παω σ.μαρκετ μονο γι αυτο ..

attachment.php?attachmentid=5740&d=11378
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευγε κριστοφερ ! εγω ναδεις γατακια που ταιζω στην γειτονια ..

σε καταλαβαινουν απο καποια στιγμη και μετα .. σε περιμενουν να γυρισεςι στο σπιτι και μολις σε δουνε   ερχοντε και σου τριβοντε στα ποδια !!

αστα -  απιστευτο συναισθημα .. ευγε και παλι !!!

 

οντως ειναι  πολυ ωραιο συναισθημα !   η πλακα ειναι οτι το πρωι βολταρει με εναν ασπρομαυρο γατο   και το βραδυ  με εναν  στα  δικα της χρωματα     διπλο ταμπλο το παιζει χαχα      υπαρχει και τριτος στην υποθεση που τον βλεπω σπανια   αυτος μαλλον  ειναι  αναπληρωματικος !

 

οσο για την τροφη  , ειναι επιλεκτικη   μου παραταει την γατοτροφη  και  θελει  κονσερβα η σπιτικο φαγητο   ,

 την πηρα χυμα απο pet shop λες αμα παρω  whiskas   να αρχισει να τρωει παλι  γατοτροφη?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω σπιτικο τους δινω συνηθως ! αυτη που σου εδειξα την τρωνε  τους αρεσει τρελλα ! και την εχω παντα στο σπιτι σε περιπτωση που δεν εχω σπιτικο να τους βαλω απο αυτην  ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται ημίαιμα κουτάβια


3 αρσενικά + ένα θηλυκό.


Φωτογραφίες εδώ


Στην τρίτη φώτο φαίνεται και η μητέρα τους.


Στην 8η φώτο εμφανίζεται κι ένα ακόμα σκυλάκι (Δεν πωλείται ούτε χαρίζεται :Ρ)


Το θηλυκό είναι το μαύρο.


 


Βρίσκονται Θεσσαλονίκη (Ανατολικά)


Δεν είναι δικά μου οπότε οι απαντήσεις στα όποια ερωτήματα σας ίσως έρχονται με μικρή καθυστέρηση.


 


Ευχαριστώ :)


  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον "πιάσαμε" τον Μάη και στην 2η φωτογραφία, το νεότερο μέλος της "αγέλης", ο τεσσάρων μηνών, Ερμής που είναι και ο γιός: 

post-104835-0-44451300-1398961286_thumb.jpg

post-104835-0-69800800-1398961296_thumb.jpg

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topik. παιδια βλεπω οτι εχουμε αρκετοι ζωακια και εχω μια προταση αν συμφωνουν οι συντωνιστες να ανοιξουμε ενα τοπικ που να χαριζονται μονο ζωακια. πολλοι εχουμε γατουλες και σκυλακια που γεννανε συχνα. υπαρχει το τοπικ (μην πετατε τιποτα χαριστε το εδω) αλλα εκει ειναι πορωμενοι με τεχνολογια και αν δουν να χαριζεις ζωακι θα πεφτει απο μερικους μλκες μεγαλο τρολλινγκ και με αποτελεσμα να βυθιζεται η αγγελια μας. ενω στο ξεχωριστο θα ειναι καπως λιγοτερο τρολλαρισμα. Αυτα. δινω την ιδεα και αποφασιζετε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...