Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το αγόρι μου <3 
Η δεύτερη φωτο, δείχνει τι κάνει ΚΑΘΕ φορά που προσπαθώ να ράψω κάτι. Πάει και δοκιμάζει το ύφασμα πρώτος... 

post-238235-0-03659600-1399281269_thumb.jpg

post-238235-0-63878800-1399281279_thumb.jpg

post-238235-0-85609000-1399281287_thumb.jpg

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1450080_595549730494587_143170013_n.jpg

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...ΣΙΓΑ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΙΛΟΙ. 7-8! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΡΗΜΙΚΑ ΕΔΩ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ! ΚΙ ΑΝ ΒΡΕΞΕΙ, ΚΙ ΑΝ ΧΙΟΝΙΣΕΙ, ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ...ΜΗ ΤΡΕΧΕΙΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ, ΘΑ ΠΛΗΓΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ! ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΚΑΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΟΥ ΑΦΗΣΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΟΥ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΗΝ ΤΣΑΚΩΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΓΛΥΨΕΙΣ. ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΣΙΓΑ, ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ??? ΕΝΑ ΜΗΝΑ , ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ, ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ???? ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΑ ΕΙΧΕΣ ΠΑΧΥΝΕΙ ΛΙΓΟ! ΔΕ ΣΟΥ ΤΑΖΩ...ΘΑΥΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΚΡΕΜΑΣΟΥΝ, ΔΕ ΣΕ ΚΑΨΟΥΝ ΔΕ ΣΕ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ! Ε...ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΗ ΚΛΑΨΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ... ΙΣΩΣ ΣΕ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕΙ..!!!! ΜΕ ΑΓΑΠΗ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΣΟΥ!

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

823537_10202249749348734_891630938362051

 

 

Στο μυαλό της γάτας: Α, ένας καναπές δύο μέτρα...Πφφφφ θα κοιμηθώ στο λαιμό του διποδου δούλου!

 

ΓΟΥΑΤ ΔΕ ΦΑΚ?!?!

 

 

 

 

Αφού εκεί μυρίζει πατέρα. Άσε καμιά φόρμα εκεί που ανεβαίνει, θα πάει να κάτσει εκεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ψιψίνος του αδελφού μου.

Το γλύτωσε, γιατί η μάνα του το παράτησε και ευτυχώς βρέθηκε δεύτερη γατομάνα που το υιοθέτησε.

Τώρα είναι στο σπίτι.

 

 

post-116596-0-55248100-1400136739_thumb.jpg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει προσωπικότητα ^
inb4 αρχίσει τα περίεργα κ αρχίσεις να τραβάς βίντεο 

μένω επαρχία κ έχω γάτες απο μικρός , λίγες του σπιτιού κ πολλές τις αυλής/γειτονιάς
οπότε έχω γνωρίσει εκατοντάδες γατες που είχα καθημερινά παρεδώσε απο μωρά μέχρι ενήλικες κ έχω προσέξει οτι όλες ειναι διαφορετικές αλλα μερικές έχουν την τρέλα μέσα τους , αυτό που τις κάνει να ξεχωρίζουν. Αν ειχα απο μικρός κάμερα και τραβούσα κάθε περίεργη φάση κ συμπεριφορά τους θα είχα κανάλι στο youtube με πολύ sub αλλα τώρα δεν ασχολούμε κ πολύ παρα να τις ταίσω/χαιδεψω στα πεταχτά
δε θα αναφέρθω γιατι τα περισότερα αν δεν τα δεις δεν τα πιστευεις αλλα ο φίλος απο πάνω έχει αυτό το τρελό μάτι

να σας ζήσει :-D
------------------------------
ελεγα σήμερα να κανω μπάνιο τη γκόπ γκόπ να βάλω καμια φωτογραφία αλλα βρέχει κ ακόμα δεν έχω πάρει κ το οκ για ν πλησιάζω ζώα απ την γιατρό

damndamndamn
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχθές ανέβηκε στο κρεβάτι του αδελφού στις 12:30 τα μεσάνυχντα και ήθελε παιχνιδάκια!

Ο μικρός σκαρφάλωσε σαν νίντζα.
Έχει τραβήξει ένα μικρό βιντεάκι με το κινητό του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...