Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θες να πεις οτι η γατα και ο σκυλος ειναι πιο ακινδυνα απο τα αρνακια και τα κατσικακια και δεν κανουν για κατοικιδια.. Τα πιο επικινδυνα μικροβια και παρασιτα τα εχει ο σκυλος και η γατα ρε.. το αρνακι κανει την κοπρια και τη βαζεις στο κηπο.. η κοτα κανει αυγουλακια και τρως..

 

αμα εσυ παιρνεις τη γατα και το σκυλο και τα βαζεις στο μουτρο σου η κυκλοφορουν μεσα στο σπιτι τοτε εισαι αηδιας.. 

 

σαχλαμαρες ειστε ολοι εσεις που δεν εχετε φιλους και γκομενες και περνετε απο ενα σκυλακι και το κλεινετε στο 2αρι σας για να το παιξετε ιν και να ξεδωσετε...  και μαζευετε με τη σακουλα τις κουραδες... χα χα χα

 

ασε που ενοχλειτε και τους γειτονες..

Κάπου διακρίνω bad sectors,να το προσέξεις αδερφέ μου αυτό,θα σου χαλάσει το πρόγραμμα...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

σαχλαμαρες ειστε ολοι εσεις που δεν εχετε φιλους και γκομενες και περνετε απο ενα σκυλακι και το κλεινετε στο 2αρι σας για να το παιξετε ιν και να ξεδωσετε...  και μαζευετε με τη σακουλα τις κουραδες... χα χα χα

 

Ημουν σιγουρος οτι εχεις περισσοτερους φιλους και απο την Όπρα Γουίνφρεϊ , οτι εχεις  περισσοτερες γκομενες και απο τον Hugh Hefner  και οτι μενεις σε πυργο και οχι σε 2αρι !

Επιβεβαιώθηκα   :-)

Κάπου διακρίνω bad sectors,να το προσέξεις αδερφέ μου αυτό,θα σου χαλάσει το πρόγραμμα...

αστοχια υλικου , καμμενο ελατωμματικο προ'ι'ον  ειναι οχι bad sectors ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστοχια υλικου , καμμενο ελατωμματικο προ'ι'ον  ειναι οχι bad sectors ..

Μπα,επιμένω στη διάγνωσή μου,γιατί αν είχε καμένο smdάκι,επανερχόταν (τόχω κάνει σε πλακέτα),τώρα θέλει hard regenaration  και θα χάσει όλα του τα δεδομένα ως τώρα,απόρροια της λοβοτομής που πρέπει να υποστεί για να ξαγίνει άθρωπας.....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να πεις οτι...

 

Θέλω να πω αυτό που ήδη είπα: Άνοιξε το λεξικό, βρες τα λήμματα που λέω στο πρώτο βήμα, μάθε να κατανοείς το σημαίνει η κάθε λέξη, δες τι είπες και σε τι σού απάντησα πριν και μιλάμε ξανά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανενας καποιο φορουμ ή site που να χαριζοντε γατουλες ή κατι παρεμφερες(στην λεξη χαριζοντε)? 

 

φίλε μου ένα παιδί από άλλο thread χαρίζει ένα mini κουνέλι αν θες !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάναμε μπάνιο.

Κάτι μου λέει πως δεν θα μου το συγχωρέσει σύντομα αυτό...

 

10171749_10202158528588272_4986464593513587161_n.jpg

Δεν μπορείς να φανταστείς (σε κανα δίμηνο) πόσο θα σε παρακαλάει να βουτήξει μαζί σου στη μπανιέρα.

 

Ακόμα δεν έχω συναντήσει τεριεδάκο που να μην είναι ερωτευμένος με το νερό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...