Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σορυ για το παντελως ασχετο αλλά το παρτεράκι με τι το εχετε περιφραξει; Ειναι ξύλο αυτο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ για το παντελως ασχετο αλλά το παρτεράκι με τι το εχετε περιφραξει; Ειναι ξύλο αυτο;

 

Το σχήμα θυμίζει μάλλον κεραμίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυγουστος του 13.

rsz_2013-08-29_145241.jpg

 

Λιγες μερες πριν.

Μαρκο. 10 μηνων, καμια 40αρια κιλα. Φιλος με ολους, φυλακας 0.

Marko.jpg

 

παιδιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυ, δεν πειραζει που δεν ειναι φυλακας. ειναι γλυκας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο κλέφτης δεν γνωρίζει τον χαρακτήρα του όμως.

Και μόνο η παρουσία του τον κάνει μια χαρα φύλακα ;p

Qfe. Επειδη ο σκυλος μου ηταν εντελως φλωρος (λυκοσκυλε στυλ, ειχα ποσταρει φωτος παλιοτερα) αν εβλεπα καναν περιεργο να πηγαινει να τον χαιδεψει του ελεγα πως δαγκωνει. Ο αλλος βεβαια κουνουσε την ουρα του και με προδιδε, αλλα στο μυαλο των περισσοτερων, μεγαλοσωμο σκυλι + μυτερα αυτια = Κινδυνος :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ο κλέφτης δεν γνωρίζει τον χαρακτήρα του όμως.

Και μόνο η παρουσία του τον κάνει μια χαρα φύλακα ;p

Qfe. Επειδη ο σκυλος μου ηταν εντελως φλωρος (λυκοσκυλε στυλ, ειχα ποσταρει φωτος παλιοτερα) αν εβλεπα καναν περιεργο να πηγαινει να τον χαιδεψει του ελεγα πως δαγκωνει. Ο αλλος βεβαια κουνουσε την ουρα του και με προδιδε, αλλα στο μυαλο των περισσοτερων, μεγαλοσωμο σκυλι + μυτερα αυτια = Κινδυνος :P

 

 

 

Αναγκαίοι συμβιβασμοί, τους οποίους ευτυχώς δε χρειάστηκε να κάνω με κανένα από τα σκυλιά μου μέχρι τώρα. Μεγαλόσωμα όλα, ήταν φιλικά μέχρι παρεξηγήσεως και παιχνιδιάρικα με τους πάντες, όσο βρισκόταν γύρω κάποιος από την οικογένεια. Όταν όμως έμεναν μόνο εκείνα και το σπίτι που φυλούσαν, ερχόταν η ...μετάλλαξη! Τα μάτια έπαιρναν ένα ερωτικό κόκκινο χρώμα, τα δόντια ...μεγάλωναν και ο κέρβερος είχε μόλις δραπετεύσει από τη μυθολογία και είχε βρεθεί στον πραγματικό κόσμο. Δεν τολμούσε να σκεφτεί καν οποιοσδήποτε, ακόμα και να πλησιάσει την περίφραξη, όχι να τολμήσει να μπει μέσα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας , ειμαι η Νταιζη και ειμαι πολυ μικρουλα , μολις 3 κιλακια ειμαι !
μεσα σε αυτα τα 3 κιλακια ομως χωρανε ολα οσα εχω !
τα ματακια μου , η μυτουλα μου, τα ποζαρινια, τα βυζαρονια μου που λεει και ο μπαμπας αλλα και τα συναισθηματα μου οπως η λυπη οταν δεν ειναι σπιτι , η απιστευτη χαρα οταν γυρναει , ο ενθουσιασμος και οι φωνες μου οταν καταλαβαινω πως θα με παει βολτιτσα και η απεραντη αγαπη που νιωθω για εκεινον ! ολα αυτα μεσα σε 3 κιλακια μονο !
βλεπω οτι πολλοι κανουν διακρισεις και λενε οτι τα ''καθαρα'' μαλτεζακια ειναι μεχρι 5 κιλα , εγω ειμαι πολυ τυχερη ομως , γιατι ο μπαμπας θα με αγαπουσε το ιδιο τρελλα ακομη και 15 κιλα και αν ημουν !
Δωστε αγαπη σε ολα τα σκυλακια ειτε ειναι καθαροαιμα ειτε ημιαιμα ..
μην ειστε επαγγελματιες ιδιοκτητες αλλα πραγματικοι γονεις σε πλασματακια που εχουν αναγκη ΜΟΝΟ την αγαπη σας ! καλη σας μερα ..

10272717_768504359869177_863144731235622

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας , ειμαι η Νταιζη και ειμαι πολυ μικρουλα , μολις 3 κιλακια ειμαι !

μεσα σε αυτα τα 3 κιλακια ομως χωρανε ολα οσα εχω !

τα ματακια μου , η μυτουλα μου, τα ποζαρινια, τα βυζαρονια μου που λεει και ο μπαμπας αλλα και τα συναισθηματα μου οπως η λυπη οταν δεν ειναι σπιτι , η απιστευτη χαρα οταν γυρναει , ο ενθουσιασμος και οι φωνες μου οταν καταλαβαινω πως θα με παει βολτιτσα και η απεραντη αγαπη που νιωθω για εκεινον ! ολα αυτα μεσα σε 3 κιλακια μονο !

βλεπω οτι πολλοι κανουν διακρισεις και λενε οτι τα ''καθαρα'' μαλτεζακια ειναι μεχρι 5 κιλα , εγω ειμαι πολυ τυχερη ομως , γιατι ο μπαμπας θα με αγαπουσε το ιδιο τρελλα ακομη και 15 κιλα και αν ημουν !

Δωστε αγαπη σε ολα τα σκυλακια ειτε ειναι καθαροαιμα ειτε ημιαιμα ..

μην ειστε επαγγελματιες ιδιοκτητες αλλα πραγματικοι γονεις σε πλασματακια που εχουν αναγκη ΜΟΝΟ την αγαπη σας ! καλη σας μερα ..

10272717_768504359869177_863144731235622

 

Να σου ζήσει η κουκλίτσα σου βρε . :-D :-D  Φαίνεται απίθανη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...