Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν βρειτε γκομενα με ιχνος κυτταριτιδας φτυστε την στα μουτρα.

 

άμα τη φτύσω στα μούτρα θα πάει την ώρα που κοιμάμαι και θα φτύσει το laptop μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μιας και λετε για κυτταριτιδα ας μου εξηγησει καποιος το εξης παραδοξο. βλεπω κοπελες αδυνατες εντελως και εχουν ενα μπουτι σαν χωματοδρομο απο την πολυ κυτταριτιδα. να εχει κιλακια η αλλη να πω οκ λογικο, αλλα οι αδυνατες πως γινεται να εχουν; :fear:

Ισχύει ό,τι ισχύει και για τη φαλάκρα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπα μέχρι ενός ορίου.

 

 

Εύα νομίζω ότι η πλαδαρότητα στα πόδια έρχετε σε μερικές μετά από χρόνια αθλητισμού, που κάποια στιγμή τα παράτησαν και αντί να αδυνατίσει το πόδι, έγινε έτσι ξερωγω

 

δεν νομιζω. πρεπει να ειναι ακριβως το αντιθετο, δλδ να μην εχουν κανει ποτε γυμναστικη και να κανουν σκατα διατροφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω. πρεπει να ειναι ακριβως το αντιθετο, δλδ να μην εχουν κανει ποτε γυμναστικη και να κανουν σκατα διατροφη.

 

και με ποια λογική παίρνουν μόνο στα πόδια όμως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και λετε για κυτταριτιδα ας μου εξηγησει καποιος το εξης παραδοξο. βλεπω κοπελες αδυνατες εντελως και εχουν ενα μπουτι σαν χωματοδρομο απο την πολυ κυτταριτιδα. να εχει κιλακια η αλλη να πω οκ λογικο, αλλα οι αδυνατες πως γινεται να εχουν; :fear:

Σε λάθος thread είσαι ? :D

 

Δε φαντάζομαι να πάρεις συνολική απάντηση εδώ, αλλά εάν ψάξεις θα δεις ότι οι παράγοντες είναι πάρα πολλοί. Τόσοι πολλοί όσο και οι μαγικές θεραπείες…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει ό,τι ισχύει και για τη φαλάκρα.

 

τα γονιδια δλδ;

 

και με ποια λογική παίρνουν μόνο στα πόδια όμως?

 

δεν λεω για παχος ρε, για κυταριτιδα μιλαω. και σου λεω τις βλεπεις ειναι πετσι και κοκαλο και το μπουτι χωματοδρομος απο τις λακουβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γονιδια δλδ;

 

 

 

δεν λεω για παχος ρε, για κυταριτιδα μιλαω. και σου λεω τις βλεπεις ειναι πετσι και κοκαλο και το μπουτι χωματοδρομος απο τις λακουβες.

 

οι σκατοτροφες γενικα

 

 

ειναι ατομα που τρώνε και δεν παχαινουν ομως τρωνε συνεχια γλυκα , αναψυκτικα κλπ.

ε αυτες κανουν κοιταριτιδα αλλα δεν παχαινουν .

γιαυτο οσες δεν εχουν κοιταριτιδα ουτε παραπανισια κιλα συνιθος αποφευγουν αναψυκτικα , σοκολάτες και γενικότερα σαβουρα.

 

πάντως ότι τρώνε να το πέρνουν μόνο στα πόδια, δεν το χω δει. Δεν νομίζω πως γίνεται κιολας

 

ειχα συμαθήτρια παλιά , ειχε σωμα λεπτο και απο κωλο/μπουτια και κατω δυο φορες εγω (και κοπελα , σκέψου..).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...