Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αρα εισται Exiled εσεις ειπες ετσι?


Τα trial accounts δεν μπορουν μπουν σε guild απο οσο ξερω, και whisper μπορείς να κανεις αν εχεις φίλο τον συνομιλητή σου. Το trial επισης παει μέχρι 20lvl. Το δοκιμασε ενα φιλος μου, του αρεσε πολυ και το πηραμε απο κλειδαδικο 12.8€+1 μηνας δωρο.

Wintax οπως ειπα αρχικα δοκιμαζω Trial να δω τι λεει το παιχνιδι και μετα θα προχωρησω αν ειναι στην αγορα του. Αρα σε guild προς το παρον δεν νομιζω να μπορω να μπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

y καμαρι μου αντε ελα να κανουμε το mamatereza να ζηλεψει..


νομιζω οτι 11-12 ευρω που σε αλλα mmo ειναι ο μηνας εδω αγοραζεις ενα game + 1 μηνα συμφερει και μετα παιζεις απολυτως free ¨)


plus οτι ειναι παιχνιδαρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

y καμαρι μου αντε ελα να κανουμε το mamatereza να ζηλεψει..

νομιζω οτι 11-12 ευρω που σε αλλα mmo ειναι ο μηνας εδω αγοραζεις ενα game + 1 μηνα συμφερει και μετα παιζεις απολυτως free ¨)

plus οτι ειναι παιχνιδαρα

Βασικα δεν βγαινει και τιποτα αλλο μεχρι Μαιο μερια γιαυτο πιο πολυ με ψινει,οπως και γιαυτο και βλεπω να παιζει και ο Prospector :P Θα το δοκιμασω το μεσημερακι,αν και απο τα λιγα που ειδα θελει πολλη συνηθεια το UI.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ειναι καλο που <<παιζει>>o prospector?....

 

το ui ειναι το τελευταιο που θα σε κανει να ταλαιπωρηθεις... 

Λογω του οτι δεν εχει βγει και κανενα αξιολογο γενικα παιχνιδι στο PC τοσο καιρο αυτο εννοουσα :P Ελα μην μου τον πειραζεις :D

Αν μπορει καποιος να μου βρει φθηνη Digital αγορα με Paysafe(δεν θελω να μπλεκω με πιστωτικη)το αγοραζω και σημερα κιολας γιατι 25ευρω δεν θελω να δωσω για κουτατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

g2a με paysafe

Πες μας name btw. Οσο αφορα το UI μην το συνηθίσεις και πολυ διοτι με τα addons που θα σου προτείνουμε θα αλλαξει ριζικά τι θα βλεπεις στην οθόνη σου :P Κατέβασε και Curse client, its a must.. Οτι απορια για τα class εχεις, μην ντραπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημερινο patch στο οποιο υπαρχουν καποιες σημαντικες αλλαγες στο PvP πριν το Drop 5, το οποιο οπως λενε θα ειναι PvP focused.

 

https://forums.wildstar-online.com/forums/index.php?/topic/123159-game-update-03-mar-2015/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξερω, ομως το PvE κομματι εφτιαξε σε τεραστιο βαθμο με το Drop 4, οποτε λογικα περιμενουμε με περισσοτερη ανυπομονησια τις αλλαγες που θα φερει στο PvP το Drop 5 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το Drop 5 μολις μπηκε στον PTR server και δειχνει σουπερ!

 

Pets & Toys

Account Bound Wardrobe System

PvP bg's και εναντιων του ιδιου faction και αλλες PvP βελτιωσεις

Νεο Adventure

Nεο 20man Raid

Contracts - solo PvE & PvP content που σου δινει αποστολες να εκπληρωσεις σε ολο το χαρτη

Nεο Objective Tracker για quests, path missions, challenges κλπ

Quests improvements, optimizations και διαφορα αλλα που θα αποκαλυψουν στην πορεια

 

https://forums.wildstar-online.com/forums/index.php?/topic/123537-130-ptr-patch-note-summary/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...