Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα trial accounts δεν μπορουν μπουν σε guild απο οσο ξερω, και whisper μπορείς να κανεις αν εχεις φίλο τον συνομιλητή σου. Το trial επισης παει μέχρι 20lvl. Το δοκιμασε ενα φιλος μου, του αρεσε πολυ και το πηραμε απο κλειδαδικο 12.8€+1 μηνας δωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα trial accounts δεν μπορουν μπουν σε guild απο οσο ξερω, και whisper μπορείς να κανεις αν εχεις φίλο τον συνομιλητή σου. Το trial επισης παει μέχρι 20lvl. Το δοκιμασε ενα φιλος μου, του αρεσε πολυ και το πηραμε απο κλειδαδικο 12.8€+1 μηνας δωρο.

 

αν θες στειλε κανενα λινκ που το βρηκες 12Ε , να το αγορασω κ εγω  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε μια το G2A. Το βλεπω στα 11,50ευρω. Ριξε κι εσυ μια ματια να δεις αν βγαινει οντως τοσο.

 

https://www.g2a.com/wildstar-standard-edition-cdkey-proerder-eu.html?mkey=eqi5&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fulgore θα μας κανεις τη τιμη?/? :D

Ε ναι μωρε θα δοκιμασω το Trial να δω τι παιζει γιατι δεν βλεπω ενδιαφερον στο topic για το Final Fantasy και ως γνωστον Mmo χωρις παρεα δεν παιζει. Απλα το καθυστερησα λιγο γιατι εχω κατι τρεχαματα για να δηλωσω για πρακτικες για την σχολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε μια το G2A. Το βλεπω στα 11,50ευρω. Ριξε κι εσυ μια ματια να δεις αν βγαινει οντως τοσο.

 

https://www.g2a.com/wildstar-standard-edition-cdkey-proerder-eu.html?mkey=eqi5&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

το πηρα 15 ευρω , εβαλα το key , εγινε active το account αλλα ο μηνας πουθενα . Εστειλα ticket στο g2a και περιμενω.

Meanwhile αγορασα και ενα μηνα subscription me 12e.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι οπως σε ολα τα MMO , ο μηνας ενεργοποιειται οταν αγορασεις το sub σου

Πρωτα θα παιξεις τον free χωρις να σε χρεωσει κ μετα θα παιξεις αυτον που αγορασες ( αν δεν κανεις cancel )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς τον εχεις παρει τον εναν μηνα, απλα πρεπει να βαλεις sub για ενα μηνα με την καρτα σου και οταν ολοκληρωσεις την διαδικασία, τσεκαρε αν μπαινεις κανονικα στο game, και αν ειναι ολα κομπλε πηγαινε στο subscription sectin του account σου και πατα cancel sub. Τωρα εχεις ενα μηνα free και αν μεχρι τοτε (εύκολα) εχεις παει 50 και έχεις βγάλει 20platinum (εύκολα παλι) τοτε συνεχίζεις πληρώνοντας μονο με credd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...