Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα σας!

 

Εχω ενα Guest pass τελικά(Εχτες μου το έστειλαν στο FB) δυστυχώς ειναι μονο ενα οσoi πιστοί προσέλθετε αν μαζευτείτε πολύ θα το δωσω random

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εψινε εμενα να πω την αληθεια αλλα εχω τρελαθει ρε γμτ μου μεσα.Απο εκει που μου ειπε ο Mamatereza να δοκιμασω το FF,ξαφνικα πεταγονται 3 expansion για 3 Mmos.GW2,Wildstar και FF IV .Ε τι στο καλο να πρωτοπαιξω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας!

 

Εχω ενα Guest pass τελικά(Εχτες μου το έστειλαν στο FB) δυστυχώς ειναι μονο ενα οσoi πιστοί προσέλθετε αν μαζευτείτε πολύ θα το δωσω random

Αν δεν το θέλει κάποιος άλλος θα με έψηνε να το δοκιμάσω τώρα που τελειώνει η εξεταστική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psycho ειρωνηκα το ειπα οτι δεν εχει κοσμο... το παιχνιδι εχεικ παραεχει παντου βλεπεις ραιδς και τα que ειναι στο 10λεπτο για dungeon..ο pvp server ναι ειναι πεσμενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας!

 

Εχω ενα Guest pass τελικά(Εχτες μου το έστειλαν στο FB) δυστυχώς ειναι μονο ενα οσoi πιστοί προσέλθετε αν μαζευτείτε πολύ θα το δωσω random

Φτου δε προλαβα! Αν βρει καποιος παιδια ας βαλει μια φωνη!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psycho ειρωνηκα το ειπα οτι δεν εχει κοσμο... το παιχνιδι εχεικ παραεχει παντου βλεπεις ραιδς και τα que ειναι στο 10λεπτο για dungeon..ο pvp server ναι ειναι πεσμενος...

 

Απ οτι βλεπω κι εγω στα φορουμς, στο reddit κλπ υπαρχει πολυς κοσμος που επιστρεφει κι αλλος τοσος που περιμενει το Drop 4 (οπως η μουρη μου). Σ αυτο εχει συμβαλει τοσο το οτι απογοητευτηκε ή βαρεθηκε το WoD (οπως εγω και καμποσοι φιλοι) και εξαιτιας του οποιου πολλοι εφυγαν απ το WS, οσο και το οτι παρολα τα αρχικα θεματα η Carbine δεν παρατησε το παιχνιδι αλλα το διορθωνει και μαλιστα απ το Drop 4 και μετα φαινεται να βαδιζει στο σωστο (επιτελους) δρομο. Ιδωμεν.

 

Οσο για τους PvP σερβερς, το θεμα ξεκινησε με το οτι οταν εβαλαν τους δυο megaservers, εδωσαν free transfers μονο απο PvP->PvE, με αποτελεσμα ολος ο κοσμος να εξαφανιστει απ τους PvP. Αυτο διοτι εξαιτιας του χαμηλου population το παιχνιδι δεν σηκωνε 2 διαφορετικους megaservers . Ισως με την επιστροφη περισσοτερων παικτων αυτο αλλαξει και ειδικα με το Drop 5 το οποιο θα ειναι ενα 100% PvP patch. Ιδωμεν κι εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το παιχνίδι δεν το πολυέπαιξα(έκατσε καλοκαίρι κ εγώ έλιωνα δουλειά ,άρα στο δίλημμα λεφτά vs gaming  νικητής ανακηρύχτηκε το πρώτο)δεν έδινε το παιχνίδι στην αρχή 3 guest pass σε όσους το αγόραζαν?Αν ναι να ξέρω να ψάξω mail και να βρω τα keys και να τα δώσω σε όποιον θέλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

savouko ναι 3 keys δνανε παλια σε email..εμενα μου τελειωσαν ολα 

 

Παιδια εγω δεν θα μιλησω ουτε για το wow killer ουτε για το παιχνιδι που θα ειναι στην ιστορια για τα επομενα ετη φωτος ..θα μιλησω για ενα παιχνιδι διαφορετικο απο τα αλλα, με καποια στοιχεια απο το παρελθόν οσο αφορα την δυσκολια και την συγκεντρωση που παει να εξαφανιστει πλεων , την ευχαριστηση του οταν αποκτας καποιο οπλο/gear  ξερεις οτι το απεκτησες με τον υποτυπώδες κοπο και ασχολια και επιβραβευθηκες και τη εννοια και σημασια τις συνεργασειας! 

Το wildstar ειναι και παραμενει ενα παιχνιδι ακρως ανταγωνιστικο και ΟΜΑΔΙΚΟ, πλεων  πρεπει ο καθενας που θελει να ασχοληθει  με το προκείμενο παιχνιδι πρεπει να μαθει/κατανοηση οτι 1)ο char του πρεπει να ειναι προετιμασμενος  στημενος καλα (εννοω runes,σωστο gear-stats,rotation kltp)για να μπορει να κανει τα αυτονοητα! 2ον οποιος ασχοληται η θελει να ασχοληθει πρεπει να καταλαβει οτι το Adv/Dungeon ειναι μερος του Progress δεν εναι μπαίνω σκοτωνω 4 boss ...<<αρα ζω υπαρχω>> και αυτο το παραξενο progress ξεκηναει απο τα low lvl.. 3ον) ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΕΙΑ - ΥΠΟΜΟΝΗ 4ον) και ποιο σημαντικό για εμενα..ΕΙΝΑΙ FREΕ...καλα ακουτε/βλεπετε ειναι πλεων FREE..με τo megaserver πλεων ingame βγενει ποιο ευκολα και ανωδυνα ο μηνας.. πρεπει να μην θες για να μην βγαλεις τον μηνα σου μεσω ingame...

 

Hardcore δεν ειναι το παιχνιδι ,το παιχνιδι οπως και οποιοδιποτε παιχνιδι οι κοινοτητα>guild>παρεα το κανει να ειναι hardcore η softcore εκει επεξε και εχασε το WS..πλεων στο Drop 4 το ειδανε και το φτιαχνουν!.. ο κοσμος το βλεπει και επιστρεφει σε ενα ποιο φιλικο περιβαλλων για αυτους.

 

Φυσηκα εχεi προβληματα και δεν θα γινει ποτε η υπερπαιχνιδαρα!αλλα τι σημασια εχει αυτο..αν εσυ , και οποιος εσυ διασκεδαζεις απολαμβανεις το παιχνιδι με μια καλη παρεα και Εσυ καθοριζεις το Τυπο και το στυλ του παιχνιδιου..Αυτο θα γινει τωρα στο WS με το Drop 4!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...