Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Fulgore...πιστεψεμε το παιχνιδι ειναι πολυ ανωτερο απο παλια και τσαμπα... πρεπει να του δωσεις μια ευκαιρεια οπως ολοι που το παρατησαν συμπεριελαμβανομενου και εμου που ειμαι ηδη μεσα πολυ καιρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτο θετικο. Αρκετος κοσμος μεσα στο παιχνιδι κι επιπλεον μπηκα σε dungeon σαν dps σε λιγοτερο απο 5 λεπτα queue! Πιο μετα θα βαλω και κανα bg / arena να δω τι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω χρόνια να ασχοληθώ με mmorpg, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει εν συντομία πως γίνεται να παίζω το συγκεκριμένο παιχνίδι χωρίς συνδρομή που λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!

 

το τσαμπα ειναι σχετικο..οταν λεω τσαμπα δεν εννοω καποιο κολπο..απλα βαζοντας ενα μηνα sub αρχκα μετα ingame τα λεφτα πλεων βγαινουν πολυ ευκολα κ ειδικα τωρα με το drop 4 οποτε ειναι πολυ ευκολα να αγορασεις τον/τους επομενους μηνες μονο με λιγη ωρα φαρμ την ημερα.

 

Ενα παραδειγμα εγω χω survival gathering μαζευω δερμα και ξυλο κοινος.. εχω μπει σε ενα circle για το survival και φαρμαρο τα ματσ απο τα  houses των αλλων. σε 30 - 45 λεπτα βγαζω 2 Platinun ..ο μηνας ingame κανει 18platinum.. απλα υπολογισε..κ δεν υπολογιζω dailys dungeons endexomenos κανα καλο BoE...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υποθεσουμε οτι ο πρωτος μηνας ειναι ο free , δεν χρειαζεται να βαλεις sub

Το ερωτημα ειναι , μπορεις μεσα σε 30 μερες να φτασεις στο επιπεδο ωστε να φαρμαρεις οσα λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο το μπετα δεν εχω ασχοληθει με το παιχνιδι. Το creed ειναι σε στανταρ τιμη δλδ στα 18 πλατινουμ? δεν ειναι στυλ Guild wars 2 που διαμορφωνονται οι τιμες απο τους παικτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stormgr οι τιμες παιζουν αναμεσα... 16-19 ειναι κυριως σαν το gw2 ειναι η φαση


Αν υποθεσουμε οτι ο πρωτος μηνας ειναι ο free , δεν χρειαζεται να βαλεις sub

Το ερωτημα ειναι , μπορεις μεσα σε 30 μερες να φτασεις στο επιπεδο ωστε να φαρμαρεις οσα λες?

attalos ολα ειναι θεμα ποσο ασχολησε (οχι εσυ προσωπικα ο καθενας)

 

το εππιπεδο που λες δεν ειναι κατι extreme απλα πρεπει να πας  40+ lvl να εχεις tier 5 το gathering profession σου και να μπεις σε ενα gathering cirlce..δεν ειναι κατι ο τραγικο απλα παιζεις το game . πχ το 40 λβλ ειναι μια εβδομαδα δουλεια?τοπολυ.. το τιερ 5 ανεβαινει ευκολοτατα ολοι τοξερουν αυτο..κ το circle το βρησκεις ανετα.. αρα το λβλ ειναι το μονο εμποδιο που τωρα στο rop 4 πλεων ανεβαινεις ποιο ευκολα αν και υπαρχει και lvling guide...

 

 γενικα νομιζω ναι προλαbαινεις να παρεις τουλαχιστον ενα creed μεσα σε ενα μηνα...γτ πλεων εκτος και απο το φαρμ..ολα τα gold που  παιρνεις ως reward απο quests/dailys/dungeon/adv/ship το εχουν αυξηση+το cap στο elder gem που το exp γινεται χρημα καταλαβαινεις ειναι πλεων μονο θεμα ποσο θες να ασχοληθεις οχι εαν γινεται η δεν γινεται.. 

 

ΥΓ Πριν το drop 4 που ηταν σαφως ποιο χαλαρα τα πραγματα εναντι τι γινοταν εχτες...εγω προσωπικα με φαρμ μονο (μαξ 1 ωρα την μερα) εβγαζα 2 εως 4  platinum. και χωρις να κανω adv/dung  

 

ΥΓ2 Προσοχη δεν λεω λογκαρετε και γινατε πλουσιοι αμεσως και θα παιζετε φρεε για παντα..δεν εννοω αυτο ξαναλεω οτι αν θες να παιξεις τσαμπα ειναι ευκολο εως πολυ ευκολο φτανει να ασχοληθει καποιος ψηλοσοβαρα απλα παιζοντας το παιχνιδι .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα εφοσον η οικονομια του Creed ειναι βαση των παικτων και εφοσον πλεον το χρημα βγαινει πιο ευκολα δεν θα αυξηθουν και οι τιμες του Creed απο τους παικτες οεο?

Σορρυ κιολας επαναλμβανω δεν εχω παιξει το παιχνιδι απλα απο αυτα που ξερω απο αλλα παιχνιδια αυτο ειναι το λογικο να γινει, αν οχι αμεσα αλλα το πολυ σε κανα 2 βδομαδες θα εξισοροπισουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...