Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά σκέφτομαι να το παρατήσω το παιχνίδι, γιατί στην παρούσα φάση είναι hardcore και θέλει πολλές ώρες να παίζεις για progress, και αν παίζεις πολλές ώρες δεν κάνεις τίποτα άλλο όλη μέρα, δουλειά - Wildstar - ελάχιστο ύπνο, τρως και κράξιμο από τη γκόμενα γιατί δεν κάνεις κάτι άλλο και γενικά είναι ξενέρα δεν ξέρω..Άμα είσαι φοιτητής είναι καλή φάση, αλλιώς δεν λέει, δικιά μου άποψη βέβαια.Αν και ακόμα το επεξεργάζομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιαυτο το παν ειναι το Balance.. Πανε τα φοιτητικα χρόνια που καναμε σερι και δεν μας ενοιαζε η επομενη μερα :P Ειναι και καλοκαιράκι, οπου πρέπει να είμαστε more out, less in..

 

In other news, 4 πρωτα gold runs Vet.Adventures= 2 epic items for me, με το δεξι ξεκινησαμε gearing :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο το παν ειναι το Balance.. Πανε τα φοιτητικα χρόνια που καναμε σερι και δεν μας ενοιαζε η επομενη μερα :P Ειναι και καλοκαιράκι, οπου πρέπει να είμαστε more out, less in..

 

In other news, 4 πρωτα gold runs Vet.Adventures= 2 epic items for me, με το δεξι ξεκινησαμε gearing :)

 

Ακριβως.

Αυτη τη φορα (και ποτε ξανα) δεν προκειται να καω. Ηδη παιζω χαλαρα, ευχαριστιεμαι και κανω οτι γουσταρω, χωρις να βαζω τρελους στοχους κλπ.

Εχω ορεξη και χρονο για dungeons & raids, τοτε παω. Δεν εχω, τοτε απλα παιζω casual, κανω πιο απλα πραγματα οπως να ασχοληθω με το housing, με κανενα profession, κανω μερικα daily quests, adventures, μαζευω κανα gold για ν αγορασω CREDD και να παιζω τσαμπα, μπαινω κανα δυο bg ή arenas κλπ κλπ

Επιπλεον οπως λες ειναι και καλοκαιρι και δεν λεει να ειμαστε κλεισμενοι μεσα για πολυ.

Παλι καλα που με τα CREDD παιζω τουλαχιστον τσαμπα και δεν με αγχωνει οτι και καλα πληρωνω συνδρομη και πρεπει να ειμαι μεσα στο παιχνιδι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά σκέφτομαι να το παρατήσω το παιχνίδι, γιατί στην παρούσα φάση είναι hardcore και θέλει πολλές ώρες να παίζεις για progress, και αν παίζεις πολλές ώρες δεν κάνεις τίποτα άλλο όλη μέρα, δουλειά - Wildstar - ελάχιστο ύπνο, τρως και κράξιμο από τη γκόμενα γιατί δεν κάνεις κάτι άλλο και γενικά είναι ξενέρα δεν ξέρω..Άμα είσαι φοιτητής είναι καλή φάση, αλλιώς δεν λέει, δικιά μου άποψη βέβαια.Αν και ακόμα το επεξεργάζομαι.

ο λόγος που έβαλα το account για πούλημα τελικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τελικά αν υπάρχει ενα key για trial πείτε μου γιατι το κλειδάκι που μου έδωσε ο wintaxt δεν δούλεψε (έλεγε οτι ειναι used) thanks για το try αλλα ίσως να έπεσα στην περίπτωση..
2) Το game σας κρατάει ? υπάρχει κάποιος που βαρέθηκε ?
3) αν υπάρχει κάποιος που πουλάει account pm me γιατι δεν μπορώ να ανοίξω αγγελία .

edit :ενα μεγάλο thanks στον parlar για το key B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη γνωμη μου το παιχνιδι ειναι αψογο. Συγκρινομενο με οτιδηποτε υπαρχει στην αγορα αυτη τη στιγμη ειναι κλασεις ανωτερο.

 

1) Ειναι καλοφτιαγμενο, ποιοτικο κι αρκετα polished. Ειναι πραγματικα full option game. Πισω απ το παιχνιδι ειναι μια ομαδα Developers οι οποιοι ειναι απ αυτους που εφτιαξαν τα Vanilla WoW, EQ1, D2 κλπ

 

2) Ειναι δυσκολο (ειδικα τα dungeons & raids), ευνοει το guild & group play και θυμιζει WoW στα καλα του (Vanilla / TBC etc)

 

3) Βαζουν μηνιαια content updates οπως περιοχες, battlegrounds, arenas, dungeons κλπ

 

4) Υπαρχει η δυνατοτητα πληρωμης της μηνιαιας συνδρομης με ingame gold (προσωπικα δεν εχω πληρωσει ακομα συνδρομη και οπως το κοβω αν οι τιμες δεν εκτοξευθουν δεν θα πληρωσω ποτε)

 

5) Πολυ καλο community. Αν και θεωρω οτι ολα τα παιχνιδια εχουν απ ολα τα "φρουτα" εχω εκπλαγει πολυ ευχαριστα με το community του WS.

 

6) Εξαιρετικο και παρα πολυ content, οπως επισης και πολυ καλοφτιαγμενο end game.

 

Αυτα. Τα υπολοιπα μπορεις να τα δεις και μονος σου πλεον αφου βρηκες key :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι απαραίτητα , αγοράζουν και με ingame money
πόσο ευκολο ειναι αυτό ? κάποιος που νιώθει λιγο και παίζει 4-5 ώρες τη μέρα μπορεί να γλυτώσει τη συνδρομή ? όχι κάθε μήνα , πχ να βγάζει στους 2 μηνες τον ένα free, μηνας παρα μηνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα μιλησω για μενα.

Με χαλαρο questing, δλδ κανοντας περιπου μια ωρα την ημερα daily quests, ανα 4-5 ημερες βγαζω μια μηνιαια συνδρομη. Αυτο γινεται με τα quest rewards (gold, το οποιο παιρνεις παραπανω αν εχεις cap τα weekly elder gems αφου το XP στο δινει σε gold) και πουλοντας οτι πεφτει απο τα mobs, ειτε σε vendor ειτε στο AH.

Τα rewards επισης ειναι πολυ περισσοτερα αν κανεις τα quests με group, οπου αυξανεται κατα πολυ η πιθανοτητα για καλυτερο loot απ τα mobs.

Επισης κανω και λιγο mining & herbalism οσο κανω τα quests.

Ολα αυτα βεβαια με την μεχρι τωρα τιμη που εχει το CREDD (η μηνιαια συνδρομη).

Αυτα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα μέσες άκρες πόσο χρόνο περίπου θέλει την ημέρα για να σου βγαίνει τζαμπέ?

 

Κατα τη γνωμη μου με μια ωρα τη μερα questing-farming βγαζεις στην χειροτερη 2 μηνιαιες καρτες το μηνα. Απο κει και περα κανεις οτι αλλο θελεις.

Ολα αυτα βεβαια το ξαναλεω με τις σημερινες τιμες του CREDD. Αν και εχει να κανει και ο server. Π.χ. εγω το αγοραζω 9,9p στον Zhur, ενω στον Hazzak για παραδειγμα εχει 6,9p. Θα ειχα αγορασει δλδ τουλαχιστον αλλο ενα, αλλα ακομα κι τα 10p δεν ειναι καθολου πολλα για να παιζεις τσαμπα το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...