Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατα τη γνωμη μου με μια ωρα τη μερα questing-farming βγαζεις στην χειροτερη 2 μηνιαιες καρτες το μηνα. Απο κει και περα κανεις οτι αλλο θελεις.

Ολα αυτα βεβαια το ξαναλεω με τις σημερινες τιμες του CREDD. Αν και εχει να κανει και ο server. Π.χ. εγω το αγοραζω 9,9p στον Zhur, ενω στον Hazzak για παραδειγμα εχει 6,9p. Θα ειχα αγορασει δλδ τουλαχιστον αλλο ενα, αλλα ακομα κι τα 10p δεν ειναι καθολου πολλα για να παιζεις τσαμπα το παιχνιδι.

ωραίο αυτό!

ψίνομαι να το αρχίσω λοιπόν! 

μόνο με invite/κλειδάκι μπορώ να το αρχίσω?

με εκνευριζουν πολύ οι συνδρομές στα games, βασικά θεωρώ πάρα πολλά τα 10 κάτι ευρώ το μήνα για ένα game, ας βάζανε 5 ευρώ το μήνα πχ ή ας είχε αρχική τιμή 70-80 ευρώ το παιχνίδι αλλά χωρίς συνδρομή ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ωραίο αυτό!

ψίνομαι να το αρχίσω λοιπόν! 

μόνο με invite/κλειδάκι μπορώ να το αρχίσω?

με εκνευριζουν πολύ οι συνδρομές στα games, βασικά θεωρώ πάρα πολλά τα 10 κάτι ευρώ το μήνα για ένα game, ας βάζανε 5 ευρώ το μήνα πχ ή ας είχε αρχική τιμή 70-80 ευρώ το παιχνίδι αλλά χωρίς συνδρομή ;)

 

Οτι νομιζεις.

Αυτο που θελω να σου τονισω ξανα, ειναι πως οσα σου λεω ισχυουν αυτη τη στιγμη. Στο μελλον ισως ειναι πιο δυσκολο να αγορασεις τη συνδρομη με gold, ισως ακομα πιο ευκολο απ οτι τωρα. Δεν γνωριζω.

Παντως αυτη τη στιγμη που μιλαμε ειναι σχετικα ευκολο να το κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι νομιζεις.

Αυτο που θελω να σου τονισω ξανα, ειναι πως οσα σου λεω ισχυουν αυτη τη στιγμη. Στο μελλον ισως ειναι πιο δυσκολο να αγορασεις τη συνδρομη με gold, ισως ακομα πιο ευκολο απ οτι τωρα. Δεν γνωριζω.

Παντως αυτη τη στιγμη που μιλαμε ειναι σχετικα ευκολο να το κανεις.

ναι προφανώς μιλάμε για την τωρινή κατάσταση(beta δεν είναι ακόμα?)

βέβαια αμα παίξω και κολλήσω μια χαρά θα την δίνω την συνδρομή όσο και αν είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι προφανώς μιλάμε για την τωρινή κατάσταση(beta δεν είναι ακόμα?)

βέβαια αμα παίξω και κολλήσω μια χαρά θα την δίνω την συνδρομή όσο και αν είναι :P

 

Οχι δεν ειναι beta, το παιχνιδι εχει κυκλοφορησει εδω κι ενα μηνα.

 

Οπως λεει κι ο Spirit εξαρταται απ τον server. στον Eko 8p+ στον Hazzak 7p στον Zhur 9p κλπ κλπ

 

*Ασχετο. Μπηκε και το mount απ το authenticator σημερα. Πολυ ωραιο :)

Επεξ/σία από Pimis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμώτο .. μου τρέχει στα 20fps , θα βάλω την 5770 της αδερφής μου να δω γιατι για να αλλάξουμε pc δε θέλει , δε της αρέσει το κουτί λέει ειναι άσχημο wtfffffff ... τέσπα .. αντε να δουμε γιατι θέλω να παίξω κ μου τη σπάει τώρα ...

το mount μπορούμε να το πάρουμε βάζοντας 2step authenticator σε trial ? αν όχι μέχρι πότε θα το δίνουν ? γιατι λογικά δευτερο-τρίτη θα πάρω το game , μεχρι τότε θα παίζω trial

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα πως μπορώ να παίξω, το αγωράζω ή μου στέλνει κάποιος key ?

στο laptop της υπογραφής θα τρέχει ή να το ξεκινήσω το σεπτεμβρη που θα στήσω hi end rig? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το mount μπορούμε να το πάρουμε βάζοντας 2step authenticator σε trial ? αν όχι μέχρι πότε θα το δίνουν ? γιατι λογικά δευτερο-τρίτη θα πάρω το game , μεχρι τότε θα παίζω trial

 

 

εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα πως μπορώ να παίξω, το αγωράζω ή μου στέλνει κάποιος key ?

στο laptop της υπογραφής θα τρέχει ή να το ξεκινήσω το σεπτεμβρη που θα στήσω hi end rig? 

 

Νικο δεν ξερω αν δινουν το mount σε trial, ομως σιγουρα ισχυει για αρκετο καιρο, μην ανησυχεις.

 

Χαρη το παιχνιδι πρεπει να το αγορασεις. Κοστιζει περιπου 39ευρv σε Ελληνικα sites & shops και περιπου 30 σε gaming sites του εξωτερικου και εχεις ενα μηνα δωρεαν συνδρομη.

Στο laptop που λες δεν ξερω αν και πως θα παιζει, στο δικο μου ομως με intel i5 / nvidia 630m 2GB / 4 GB Ram παιζει στα medium/low σε 1600*900. Μην σε παρω ομως στο λαιμο μου, για το δικο σου δεν ξερω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικο δεν ξερω αν δινουν το mount σε trial, ομως σιγουρα ισχυει για αρκετο καιρο, μην ανησυχεις.

 

Χαρη το παιχνιδι πρεπει να το αγορασεις. Κοστιζει περιπου 39ευρv σε Ελληνικα sites & shops και περιπου 30 σε gaming sites του εξωτερικου και εχεις ενα μηνα δωρεαν συνδρομη.

Στο laptop που λες δεν ξερω αν και πως θα παιζει, στο δικο μου ομως με intel i5 / nvidia 630m 2GB / 4 GB Ram παιζει στα medium/low σε 1600*900. Μην σε παρω ομως στο λαιμο μου, για το δικο σου δεν ξερω.

εχει καλύτερο optimization σε nvidia? η 7730m που έχω αν θυμάμαι καλά συγκρίνεται με την 645m 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει καλύτερο optimization σε nvidia? η 7730m που έχω αν θυμάμαι καλά συγκρίνεται με την 645m 

 

Ειχε ναι, ομως εχει βγαλει 2 σερι drivers η AMD μμε υποστηριξη στο WS και εχει φτιαξει την κατασταση αρκετα. Αν το laptop σου ειναι αυτο που βλεπω με τον i7 τοτε νομιζω οτι θα παιζει ανετα το παιχνιδι, τουλαχιστον σε medium/low κι αναλογα την αναλυση. Ομως το λεω ξανα τσεκαρε το πρωτα, μην σε παρω στο λαιμο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε ναι, ομως εχει βγαλει 2 σερι drivers η AMD μμε υποστηριξη στο WS και εχει φτιαξει την κατασταση αρκετα. Αν το laptop σου ειναι αυτο που βλεπω με τον i7 τοτε νομιζω οτι θα παιζει ανετα το παιχνιδι, τουλαχιστον σε medium/low κι αναλογα την αναλυση. Ομως το λεω ξανα τσεκαρε το πρωτα, μην σε παρω στο λαιμο μου.

καλά αμα δεν τρέχει σωστά θα κάνω υπομονή μέχρι το σεπτεμβρη που θα στήσω το τερατάκι :P

μπορώ τουλάχιστον να δοκιμάσω το game πριν το αγωράσω για να δω αν μου αρέσει ?(μόνο 30 ευρώ έχει? είναι σε έκπτωση? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά αμα δεν τρέχει σωστά θα κάνω υπομονή μέχρι το σεπτεμβρη που θα στήσω το τερατάκι :P

μπορώ τουλάχιστον να δοκιμάσω το game πριν το αγωράσω για να δω αν μου αρέσει ?(μόνο 30 ευρώ έχει? είναι σε έκπτωση? )

 

Κι εγω εχω σχεδια για μετα το καλοκαιρι, υπομονη :)

 

30ευρω το εβρισκες απ την αρχη σε ξενα gaming sites οπου πουλανε cd keys. Στα Ελληνικα sites & shops 39ευρω ειτε digital ειτε box.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φιλε επιτελους σοβαρο End Game σε MMO..

 

Ναι φιλε μου, αυτο ειναι μια τεραστια αληθεια. Επιτελους σοβαρο, ποιοτικο, ποικιλο, δυσκολο και challenging end game σε ενα mmo μετα απο πολυ καιρο.

Ομως να ξερεις δεν ειναι για ολους αυτη η δυσκολια. Πολλοι θα την κανουν για παιχνιδια τα οποια δεν χρειαζεται skill στο combat, ουτε ειναι δυσκολα τα dungeons / raids κλπ. 5 λεπτακια Run & AoE dungeons, easy mode LFR raiding και combat οπου εισαι ακινητος, χτυπας το mobaki, σε χτυπαει κι αυτο και στο τελος ψοφαει διοτι εισαι ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείτε ότι θα πεθάνει το mobακι 

εγώ είμαι ο ήρωας - πελάτης αλλιώς δεν πληρώνω :P

 

σήμερα το πρωί μπήκα μετά από μια εβδομάδα λόγο δουλειάς

και σε κάποια φάση ενώ πάει να φορτώσει μια περιοχή crashαρει

και δεν ξαναμπαίνει με τπτ 

με άλλον char έμπαινε κανονικά 

τους στέλνω ticket και μέσα σε 5 λεπτά το είχαν φτιάξει !!

το μόνο αρνητικό έχασα όλες τις προσωπικές ρυθμίσεις  που είχα κάνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...