Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή είμαι άσχετος, το γεγονός ότι έχει android 2.1 είναι σημαντικό;Τι χάνεις δηλαδή από το να είχε 2.3;

 

2.1 είχε όταν πρωτοκυκλοφόρησε πριν περίπου 1+ χρόνο.

Πλέον έχει 2.3 Gingerbread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το saturn πηρα και μια θηκη για το galaxy στυλ πουγκι ωστε ετσι καινουργιο που ειναι να μην γεμισει γρατζουνιές. η θηκη πηγε 12 ευρώ. εχει και απο τις διαφανες αλλα δεν ειχαν τοση προστασια.

 

γενικα η τιμη για την θηκη ηταν καλη?τι αλλο παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το saturn πηρα και μια θηκη για το galaxy στυλ πουγκι ωστε ετσι καινουργιο που ειναι να μην γεμισει γρατζουνιές. η θηκη πηγε 12 ευρώ. εχει και απο τις διαφανες αλλα δεν ειχαν τοση προστασια.

 

γενικα η τιμη για την θηκη ηταν καλη?τι αλλο παιζει?

 

ψαξε στο ebay εχει πολυ πραμα και σε καλυτερες τιμες απο τα καταστηματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το saturn πηρα και μια θηκη για το galaxy στυλ πουγκι ωστε ετσι καινουργιο που ειναι να μην γεμισει γρατζουνιές. η θηκη πηγε 12 ευρώ. εχει και απο τις διαφανες αλλα δεν ειχαν τοση προστασια.

 

γενικα η τιμη για την θηκη ηταν καλη?τι αλλο παιζει?

 

ε ναι, αυτοκτονια ειναι να αγορασεις θηκη για κινητο απο καταστημα εδω..στο eBay εχει τα παντα και σε πολυ καλες τιμες!

εγω για παραδειγμα οταν εμαθα την προσφορα του galaxy s το 1ο πραγμα που εκανα ηταν να μπω eBay να παρω screen protectors και κερδισα

και σε ενα auction μια πολυ καλη θηκουλα και ολα αυτα χωρις να υπερβω τα 7 ευρω happy.gif (λογικα σε 7-12 μερες θα ναι εδω)

post-218943-0-02434900-1315859070_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ αλλα και μια γρατζουνια να κανει το κινητο μεχρι να ερθει η θηκη - η σου πέσει εστω μια φορα (εχω εφεση) μαλλον τα 5 ευρω που γλύτωσες ηταν ψεύτικη οικονομια. και μενα ακριβη μου φανηκε αλλα λεω δεν γ....

 

η οθονη εντωμεταξυ δεν ειναι υπερ σκληρή ενάντια στις γρατζουνιές κτλπ?

 

εγω πηρα αυτη εδω http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=220002335

 

υπαρχει και απο σιλικόνη και eco leather ολα στα 9,50 ευρω απο pc1 για οποιον ενδιαφέρετε

 

http://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn.html?keyphrase=PURO+Galaxy+S+

 

και αντιστοιχη δερμάτινη στο πλαισιο

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cases/PURO-Case-Slim-Leather-Galaxy-S-Black-GLXS-PCSLIMBK.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την 1η βδομαδα που υποτιθεται "ερχεσαι κοντα" με το κινητο σου και αρχιζει ο "ερωτας" οχι μονο δεν προκειται

να σου πεσει και να γρατζουνιστει, αλλα θα κοιμαται και πανω σε μαξιλαρακι grin.png χαχα..

(σοβαρα οντως υπαρχει αυτο το ρισκο, αλλα ενταξει μεγαλοι ανθρωποι ημαστε, για 1 βδομαδα μπορεις να εισαι πιο προσεκτικος)

 

η οθονη ναι νομιζω ειναι gorilla glass που και καλα σουπερ εναντια σε γρατζουνιες και χτυπηματα αλλα δεν παυει να ειναι μια οθονη..

τα screen protectors κανουν 1 ευρω..δεν αξιζει να το ρισκαρεις (κατ'εμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαντλήθηκε στην Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Μου είπαν θα το ξαναφέρουν Πέμπτη ή Παρασκευή.

Από ότι είδα πάντως υπήρχε μια λίστα με 25-30 ονόματα που περιμένουν να το αρπάξουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου πηρε το ματι μου και το Galaxy plus στα 279 ευρω, σε διαφημιση media markt νομιζω

λιγο δυσκολο να το πιστεψω γιατι ειναι μοντελο που μολις βγηκε, αλλα αν οντως το ειδες και ισχυει μπορεις να ανοιξεις νεο θεμα στις προσφορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...